Het lukt niet om de pagina die je zocht op KNVB.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Bekijk hieronder veelgestelde vragen over Jeugdplan Nederland.
Nee, deze kosten zijn voor eigen rekening.
Opnames zijn slechts voor intern gebruik en worden niet gedeeld op bijvoorbeeld sociale media.
Betaald Voetbalorganisaties houden zoveel mogelijk rekening met de activiteiten van het Jeugdplan Nederland. Mocht dit niet overlappen, meld dit dan zo spoedig mogelijk bij jouw KNVB Talentcoach.
Dat is zeker niet vanzelfsprekend. Dit hangt vooral van de ontwikkeling van de individuele speelster af. Zowel binnen het programma bij Jeugdplan Nederland als bij de eigen vereniging. Wij zullen de speelster in ieder geval altijd blijven volgen in de scouting bij haar eigen vereniging.
Jazeker. Bij een te druk programma is er altijd overleg tussen de KNVB Talentcoach – Betaald Voetbal Organisatie en de eigen vereniging over belasting en belastbaarheid. Er wordt altijd in het belang van de speelster voor het beste programma gekozen.
Het beste is om hierover contact op te nemen met de KNVB Talentcoach.
De KNVB heeft voor de leden twee collectieve aanvullende verzekeringen: de collectieve ongevallenverzekering en de aansprakelijkheidsverzekering. Bij ongevallen/incidenten moet altijd eerst de ‘eigen’ verzekering ingeschakeld worden. Keert deze gedeeltelijk of wellicht helemaal niet uit, dan kan men de collectieve verzekering van de KNVB inschakelen.
Op onderstaande pagina staat een beknopt dekkingsoverzicht van de collectieve ongevallen- en aansprakelijkheidsverzekering.
KNVB-activiteiten gaan altijd voor op verenigingsactiviteiten en dus ook op eventuele stage-activiteiten bij een Betaald Voetbalorganisatie. Uitzonderingen zijn competitiewedstrijden en KNVB bekerwedstrijden, deze gaan voor op Jeugdplan Nederland activiteiten en een eventuele stage bij een Betaald Voetbalorganisatie. Meld dit wel altijd bij jouw KNVB Talentcoach.
De fysiotherapeut zal bij de Jeugdplan Nederland activiteiten uitleg geven over lichaamsverzorging. Het is wenselijk om vóór Jeugdplan Nederland activiteiten ongeveer 2 tot 2,5 uur voorafgaand een sportmaaltijd te eten en voldoende water of thee te drinken (3 a 4 bekers). Specifieke vragen kun je ook altijd stellen aan de fysiotherapeut zelf.
Jeugdplan Nederland start bij O12 en loopt door t/m O15. De scouting start derhalve bij elfjarige meiden. Een enkele keer komt het voor dat wij iemand die jonger is uitnodigen.
Vanuit hygiënische gronden is het verplicht om te douchen na een Jeugdplan Nederland activiteit.
Van belang is dat speelsters in beeld zijn bij de KNVB. Als dit niet het geval is, dan kan een vereniging dit doorgeven aan de Talent Performance Coach. Wij gaan iedere tip na middels ons scoutingapparaat. Het staat u vrij om hier melding van te laten maken door de vereniging waar de speelster in kwestie speelt.
Een regioselectie bestaat uit de speelsters met de meeste potentie uit een opleidingsgebied. In een landelijke selectie spelen de beste speelsters uit heel Nederland. Dit kunnen zowel speelsters van een amateurvereniging als een Betaald Voetbalorganisatie zijn.
Ja, alle speelsters met een Nederlandse nationaliteit kunnen in aanmerking komen voor het Jeugdplan Nederland, echter moet de reistijd wel reëel zijn.
In overleg met de Talent Performance Coach kan er omwille de reisafstand besloten worden om aan het Jeugdplan Nederland in een ander opleidingsgebied deel te nemen.
Kijk hieronder voor het overschrijvingsreglement.
Veelgestelde vragen nationale overschrijvingen veld
Kijk hier voor meer informatie.
Een speelster krijgt altijd bericht over het wel of niet geselecteerd zijn. Dit is binnen één week na de laatste selectieactiviteit. We hanteren de regel dat uitnodigingen voor een activiteit acht dagen van te voren gemaild zijn. Doorgaans lukt dat goed, maar soms loopt het programma zo snel in elkaar over dat we die termijn niet halen.
Indien er nog ruimte in het programma is, wordt de activiteit opnieuw ingepland. Wanneer dit het geval is, krijgt de speelster hiervoor weer een nieuwe uitnodiging.
Aanmelden voor het Jeugdplan Nederland is niet mogelijk. Zie boven
Indien er een Talentendag wordt gehouden, dan staat dit op de pagina van het opleidingsgebied, worden speelsters persoonlijk uitgenodigd of wordt de club gevraagd speelsters op te geven.
Elke vereniging die graag meer vrijwilligers aan zich wil binden, kan gaan focussen op het werven en behouden van meiden en vrouwen voor vrijwilligersfuncties. Onbedoeld en ongewild laten veel clubs maar liefst de helft liggen van hun potentiële trainers, scheidsrechters en bestuurders.