Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op KNVB.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Programma Eredivisie

dinsdag 21 september 2021
Fortuna Sittard
18:45
Ajax
RKC Waalwijk
21:00
Willem II
woensdag 22 september 2021
Go Ahead Eagles
18:45
PSV
N.E.C.
18:45
FC Utrecht
FC Groningen
20:00
Vitesse
Feyenoord
21:00
sc Heerenveen
PEC Zwolle
21:00
Sparta Rotterdam
donderdag 23 september 2021
SC Cambuur
18:45
Heracles Almelo
FC Twente
21:00
AZ
zaterdag 25 september 2021
Willem II
16:30
PSV
Ajax
18:45
FC Groningen
Vitesse
18:45
Fortuna Sittard
Feyenoord
21:00
N.E.C.
FC Utrecht
21:00
PEC Zwolle
zondag 26 september 2021
Sparta Rotterdam
12:15
SC Cambuur
AZ
14:30
Go Ahead Eagles
sc Heerenveen
14:30
FC Twente
Heracles Almelo
16:45
RKC Waalwijk
vrijdag 1 oktober 2021
FC Groningen
20:00
FC Twente
zaterdag 2 oktober 2021
RKC Waalwijk
18:45
Go Ahead Eagles
PEC Zwolle
20:00
sc Heerenveen
Heracles Almelo
20:00
Willem II
Fortuna Sittard
21:00
N.E.C.
zondag 3 oktober 2021
Ajax
14:30
FC Utrecht
SC Cambuur
14:30
AZ
Vitesse
16:45
Feyenoord
PSV
20:00
Sparta Rotterdam
zaterdag 16 oktober 2021
Feyenoord
16:30
RKC Waalwijk
sc Heerenveen
18:45
Ajax
Go Ahead Eagles
18:45
Heracles Almelo
Fortuna Sittard
21:00
SC Cambuur
PSV
21:00
PEC Zwolle
zondag 17 oktober 2021
AZ
12:15
FC Utrecht
Sparta Rotterdam
14:30
FC Groningen
N.E.C.
14:30
Vitesse
FC Twente
16:45
Willem II
vrijdag 22 oktober 2021
Willem II
20:00
Fortuna Sittard
zaterdag 23 oktober 2021
FC Utrecht
18:45
sc Heerenveen
PEC Zwolle
20:00
Heracles Almelo
RKC Waalwijk
21:00
Sparta Rotterdam
zondag 24 oktober 2021
FC Twente
12:15
N.E.C.
SC Cambuur
14:30
Feyenoord
Vitesse
14:30
Go Ahead Eagles
Ajax
16:45
PSV
FC Groningen
20:00
AZ
zaterdag 30 oktober 2021
PSV
16:30
FC Twente
Heracles Almelo
18:45
Ajax
sc Heerenveen
20:00
Vitesse
AZ
21:00
PEC Zwolle
zondag 31 oktober 2021
Sparta Rotterdam
12:15
Feyenoord
RKC Waalwijk
14:30
SC Cambuur
N.E.C.
14:30
FC Groningen
FC Utrecht
16:45
Willem II
Go Ahead Eagles
20:00
Fortuna Sittard
vrijdag 5 november 2021
FC Twente
20:00
Heracles Almelo
zaterdag 6 november 2021
N.E.C.
18:45
sc Heerenveen
Willem II
20:00
Sparta Rotterdam
PEC Zwolle
21:00
SC Cambuur
zondag 7 november 2021
FC Groningen
12:15
RKC Waalwijk
Fortuna Sittard
14:30
PSV
Feyenoord
16:45
AZ
Vitesse
16:45
FC Utrecht
Ajax
20:00
Go Ahead Eagles
zaterdag 20 november 2021
PSV
16:30
Vitesse
Sparta Rotterdam
18:45
FC Twente
AZ
20:00
N.E.C.
Heracles Almelo
21:00
Fortuna Sittard
zondag 21 november 2021
Go Ahead Eagles
12:15
FC Groningen
Feyenoord
14:30
PEC Zwolle
sc Heerenveen
14:30
Willem II
RKC Waalwijk
16:45
Ajax
SC Cambuur
20:00
FC Utrecht
vrijdag 26 november 2021
N.E.C.
20:00
SC Cambuur
zaterdag 27 november 2021
Fortuna Sittard
18:45
FC Groningen
PEC Zwolle
20:00
RKC Waalwijk
Willem II
21:00
Go Ahead Eagles
zondag 28 november 2021
Sparta Rotterdam
12:15
Ajax
FC Twente
14:30
Feyenoord
FC Utrecht
14:30
Heracles Almelo
sc Heerenveen
16:45
PSV
Vitesse
20:00
AZ
woensdag 1 december 2021
Feyenoord
20:00
Heracles Almelo
donderdag 2 december 2021
AZ
18:45
Fortuna Sittard
Ajax
21:00
Willem II
vrijdag 3 december 2021
FC Groningen
20:00
PEC Zwolle
zaterdag 4 december 2021
PSV
16:30
FC Utrecht
SC Cambuur
18:45
Vitesse
Heracles Almelo
21:00
sc Heerenveen
zondag 5 december 2021
RKC Waalwijk
12:15
N.E.C.
AZ
14:30
Sparta Rotterdam
Go Ahead Eagles
14:30
FC Twente
Feyenoord
16:45
Fortuna Sittard
vrijdag 10 december 2021
Willem II
20:00
SC Cambuur
zaterdag 11 december 2021
sc Heerenveen
20:00
Sparta Rotterdam
FC Utrecht
20:00
Go Ahead Eagles
PEC Zwolle
21:00
Fortuna Sittard
zondag 12 december 2021
FC Twente
12:15
RKC Waalwijk
FC Groningen
14:30
Feyenoord
Vitesse
14:30
Heracles Almelo
Ajax
16:45
AZ
N.E.C.
20:00
PSV
vrijdag 17 december 2021
Fortuna Sittard
20:00
FC Utrecht
zaterdag 18 december 2021
Sparta Rotterdam
18:45
Vitesse
AZ
20:00
Willem II
Heracles Almelo
20:00
FC Groningen
PEC Zwolle
21:00
FC Twente
zondag 19 december 2021
SC Cambuur
12:15
sc Heerenveen
Feyenoord
14:30
Ajax
Go Ahead Eagles
14:30
N.E.C.
RKC Waalwijk
16:45
PSV
dinsdag 21 december 2021
Vitesse
18:45
PEC Zwolle
AZ
21:00
FC Groningen
woensdag 22 december 2021
sc Heerenveen
18:45
Feyenoord
Willem II
18:45
N.E.C.
Heracles Almelo
20:00
SC Cambuur
Ajax
21:00
Fortuna Sittard
FC Utrecht
21:00
FC Twente
donderdag 23 december 2021
PSV
18:45
Go Ahead Eagles
Sparta Rotterdam
21:00
RKC Waalwijk
vrijdag 14 januari 2022
PEC Zwolle
20:00
Willem II
zaterdag 15 januari 2022
N.E.C.
18:45
Heracles Almelo
Feyenoord
20:00
Vitesse
FC Twente
20:00
sc Heerenveen
Go Ahead Eagles
21:00
RKC Waalwijk
zondag 16 januari 2022
FC Utrecht
12:15
Ajax
FC Groningen
14:30
PSV
SC Cambuur
14:30
Sparta Rotterdam
Fortuna Sittard
16:45
AZ
vrijdag 21 januari 2022
RKC Waalwijk
20:00
Fortuna Sittard
zaterdag 22 januari 2022
Vitesse
18:45
FC Groningen
AZ
20:00
SC Cambuur
sc Heerenveen
20:00
PEC Zwolle
Willem II
21:00
FC Twente
zondag 23 januari 2022
N.E.C.
12:15
Feyenoord
Heracles Almelo
14:30
Go Ahead Eagles
PSV
14:30
Ajax
Sparta Rotterdam
16:45
FC Utrecht
zaterdag 5 februari 2022
FC Utrecht
16:30
SC Cambuur
Fortuna Sittard
18:45
sc Heerenveen
PEC Zwolle
20:00
N.E.C.
PSV
20:00
AZ
FC Twente
21:00
Vitesse
zondag 6 februari 2022
Feyenoord
12:15
Sparta Rotterdam
FC Groningen
14:30
Go Ahead Eagles
Willem II
14:30
RKC Waalwijk
Ajax
16:45
Heracles Almelo
woensdag 11 mei 2022
Ajax
20:00
sc Heerenveen
RKC Waalwijk
20:00
Heracles Almelo
Fortuna Sittard
20:00
Vitesse
Sparta Rotterdam
20:00
PEC Zwolle
Go Ahead Eagles
20:00
Feyenoord
SC Cambuur
20:00
Willem II
PSV
20:00
N.E.C.
FC Twente
20:00
FC Groningen
FC Utrecht
20:00
AZ
zondag 15 mei 2022
Feyenoord
14:30
FC Twente
AZ
14:30
RKC Waalwijk
PEC Zwolle
14:30
PSV
Heracles Almelo
14:30
Sparta Rotterdam
sc Heerenveen
14:30
Go Ahead Eagles
FC Groningen
14:30
SC Cambuur
Vitesse
14:30
Ajax
Willem II
14:30
FC Utrecht
N.E.C.
14:30
Fortuna Sittard

Wedstrijdgegevens kunnen te allen tijde wijzigen, houd de site/app goed in de gaten voor eventuele wijzigingen