Programma Eredivisie

zaterdag 24 augustus 2019
Willem II
18:30
FC Emmen
Heracles Almelo
19:45
Vitesse
sc Heerenveen
20:45
FC Twente
zondag 25 augustus 2019
RKC Waalwijk
12:15
ADO Den Haag
FC Utrecht
14:30
VVV-Venlo
PEC Zwolle
16:45
Sparta Rotterdam

vrijdag 30 augustus 2019
FC Emmen
20:00
PEC Zwolle
zaterdag 31 augustus 2019
sc Heerenveen
18:30
Fortuna Sittard
FC Groningen
19:45
Heracles Almelo
ADO Den Haag
20:45
VVV-Venlo
zondag 1 september 2019
FC Twente
12:15
FC Utrecht
Sparta Rotterdam
14:30
Ajax
Willem II
16:45
Feyenoord
Vitesse
16:45
AZ
RKC Waalwijk
20:00
PSV

zaterdag 14 september 2019
PSV
18:30
Vitesse
AZ
18:30
Sparta Rotterdam
VVV-Venlo
19:45
FC Groningen
Ajax
20:45
sc Heerenveen
FC Utrecht
20:45
FC Emmen
zondag 15 september 2019
PEC Zwolle
12:15
RKC Waalwijk
Heracles Almelo
14:30
Willem II
Feyenoord
14:30
ADO Den Haag
Fortuna Sittard
16:45
FC Twente

vrijdag 20 september 2019
FC Twente
20:00
Heracles Almelo
zaterdag 21 september 2019
Sparta Rotterdam
18:30
RKC Waalwijk
Willem II
19:45
VVV-Venlo
FC Groningen
19:45
PEC Zwolle
Vitesse
20:45
Fortuna Sittard
zondag 22 september 2019
ADO Den Haag
12:15
AZ
PSV
14:30
Ajax
sc Heerenveen
14:30
FC Utrecht
FC Emmen
16:45
Feyenoord

woensdag 25 september 2019
PSV
18:30
FC Groningen
Ajax
20:45
Fortuna Sittard
donderdag 26 september 2019
Feyenoord
20:00
AZ

vrijdag 27 september 2019
FC Emmen
20:00
ADO Den Haag
zaterdag 28 september 2019
PEC Zwolle
18:30
PSV
AZ
18:30
Heracles Almelo
Fortuna Sittard
20:45
Sparta Rotterdam
Ajax
20:45
FC Groningen
zondag 29 september 2019
Feyenoord
12:15
FC Twente
RKC Waalwijk
14:30
Vitesse
FC Utrecht
14:30
Willem II
VVV-Venlo
16:45
sc Heerenveen

vrijdag 4 oktober 2019
FC Groningen
20:00
RKC Waalwijk
zaterdag 5 oktober 2019
Heracles Almelo
18:30
FC Emmen
PSV
19:45
VVV-Venlo
Sparta Rotterdam
19:45
FC Twente
sc Heerenveen
20:45
PEC Zwolle
zondag 6 oktober 2019
ADO Den Haag
12:15
Ajax
Fortuna Sittard
14:30
Feyenoord
Vitesse
14:30
FC Utrecht
Willem II
16:45
AZ

zaterdag 19 oktober 2019
FC Utrecht
18:30
PSV
AZ
18:30
sc Heerenveen
FC Twente
19:45
Willem II
RKC Waalwijk
20:45
Ajax
VVV-Venlo
20:45
Vitesse
zondag 20 oktober 2019
PEC Zwolle
12:15
ADO Den Haag
FC Emmen
14:30
Fortuna Sittard
FC Groningen
14:30
Sparta Rotterdam
Feyenoord
16:45
Heracles Almelo

vrijdag 25 oktober 2019
FC Twente
20:00
FC Emmen
zaterdag 26 oktober 2019
Willem II
18:30
RKC Waalwijk
Fortuna Sittard
19:45
VVV-Venlo
Vitesse
19:45
ADO Den Haag
Heracles Almelo
20:45
PEC Zwolle
zondag 27 oktober 2019
sc Heerenveen
12:15
FC Groningen
PSV
14:30
AZ
Sparta Rotterdam
14:30
FC Utrecht
Ajax
16:45
Feyenoord

zaterdag 2 november 2019
RKC Waalwijk
18:30
Heracles Almelo
Sparta Rotterdam
18:30
PSV
FC Utrecht
19:45
Fortuna Sittard
PEC Zwolle
20:45
Ajax
AZ
20:45
FC Twente
zondag 3 november 2019
FC Emmen
12:15
Vitesse
VVV-Venlo
14:30
Feyenoord
FC Groningen
14:30
Willem II
ADO Den Haag
16:45
sc Heerenveen

vrijdag 8 november 2019
Vitesse
20:00
FC Groningen
zaterdag 9 november 2019
sc Heerenveen
18:30
Sparta Rotterdam
Willem II
19:45
PSV
Fortuna Sittard
19:45
ADO Den Haag
Heracles Almelo
20:45
VVV-Venlo
zondag 10 november 2019
FC Twente
12:15
PEC Zwolle
Ajax
14:30
FC Utrecht
AZ
14:30
FC Emmen
Feyenoord
16:45
RKC Waalwijk

zaterdag 23 november 2019
PSV
18:30
sc Heerenveen
FC Utrecht
18:30
AZ
PEC Zwolle
19:45
Fortuna Sittard
ADO Den Haag
20:45
Willem II
Ajax
20:45
Heracles Almelo
zondag 24 november 2019
FC Groningen
12:15
Feyenoord
RKC Waalwijk
14:30
FC Emmen
VVV-Venlo
14:30
FC Twente
Sparta Rotterdam
16:45
Vitesse

vrijdag 29 november 2019
sc Heerenveen
20:00
Vitesse
zaterdag 30 november 2019
Willem II
18:30
Sparta Rotterdam
Fortuna Sittard
19:45
FC Groningen
FC Emmen
19:45
PSV
Heracles Almelo
20:45
ADO Den Haag
zondag 1 december 2019
Feyenoord
12:15
PEC Zwolle
FC Twente
14:30
Ajax
AZ
14:30
VVV-Venlo
FC Utrecht
16:45
RKC Waalwijk

vrijdag 6 december 2019
VVV-Venlo
20:00
FC Emmen
zaterdag 7 december 2019
ADO Den Haag
18:30
FC Twente
Ajax
18:30
Willem II
PSV
20:45
Fortuna Sittard
PEC Zwolle
20:45
AZ
zondag 8 december 2019
Vitesse
12:15
Feyenoord
RKC Waalwijk
14:30
sc Heerenveen
FC Groningen
14:30
FC Utrecht
Sparta Rotterdam
16:45
Heracles Almelo

vrijdag 13 december 2019
sc Heerenveen
20:00
Willem II
zaterdag 14 december 2019
ADO Den Haag
18:30
FC Groningen
VVV-Venlo
19:45
PEC Zwolle
Fortuna Sittard
19:45
RKC Waalwijk
FC Twente
20:45
Vitesse
zondag 15 december 2019
AZ
12:15
Ajax
FC Emmen
14:30
Sparta Rotterdam
Feyenoord
14:30
PSV
Heracles Almelo
16:45
FC Utrecht

vrijdag 20 december 2019
RKC Waalwijk
20:00
FC Twente
zaterdag 21 december 2019
sc Heerenveen
18:30
Heracles Almelo
PSV
19:45
PEC Zwolle
Sparta Rotterdam
19:45
AZ
Willem II
20:45
Fortuna Sittard
zondag 22 december 2019
Ajax
12:15
ADO Den Haag
FC Utrecht
14:30
Feyenoord
FC Groningen
14:30
FC Emmen
Vitesse
16:45
VVV-Venlo

vrijdag 17 januari 2020
PEC Zwolle
20:00
FC Utrecht
zaterdag 18 januari 2020
Fortuna Sittard
18:30
Vitesse
FC Twente
19:45
FC Groningen
Feyenoord
19:45
sc Heerenveen
AZ
20:45
Willem II
zondag 19 januari 2020
VVV-Venlo
12:15
PSV
FC Emmen
14:30
Heracles Almelo
Ajax
14:30
Sparta Rotterdam
ADO Den Haag
16:45
RKC Waalwijk

vrijdag 24 januari 2020
FC Utrecht
20:00
ADO Den Haag
zaterdag 25 januari 2020
sc Heerenveen
18:30
AZ
RKC Waalwijk
19:45
VVV-Venlo
Heracles Almelo
19:45
Feyenoord
Sparta Rotterdam
20:45
Fortuna Sittard
zondag 26 januari 2020
Vitesse
12:15
FC Emmen
Willem II
14:30
PEC Zwolle
FC Groningen
14:30
Ajax
PSV
16:45
FC Twente

vrijdag 31 januari 2020
AZ
20:00
RKC Waalwijk
zaterdag 1 februari 2020
ADO Den Haag
18:30
Vitesse
FC Twente
19:45
Sparta Rotterdam
Feyenoord
19:45
FC Emmen
PEC Zwolle
20:45
FC Groningen
zondag 2 februari 2020
Willem II
12:15
Heracles Almelo
VVV-Venlo
14:30
FC Utrecht
Fortuna Sittard
14:30
sc Heerenveen
Ajax
16:45
PSV

vrijdag 7 februari 2020
Heracles Almelo
20:00
Fortuna Sittard
zaterdag 8 februari 2020
FC Groningen
18:30
Vitesse
PSV
19:45
Willem II
sc Heerenveen
19:45
VVV-Venlo
RKC Waalwijk
20:45
PEC Zwolle
zondag 9 februari 2020
FC Utrecht
12:15
Ajax
Sparta Rotterdam
14:30
ADO Den Haag
AZ
14:30
Feyenoord
FC Emmen
16:45
FC Twente

vrijdag 14 februari 2020
Willem II
20:00
FC Utrecht
zaterdag 15 februari 2020
VVV-Venlo
18:30
Heracles Almelo
FC Twente
19:45
AZ
ADO Den Haag
19:45
PSV
Fortuna Sittard
20:45
FC Emmen
zondag 16 februari 2020
Vitesse
12:15
sc Heerenveen
Ajax
14:30
RKC Waalwijk
Sparta Rotterdam
14:30
FC Groningen
PEC Zwolle
16:45
Feyenoord

vrijdag 21 februari 2020
RKC Waalwijk
20:00
Sparta Rotterdam
zaterdag 22 februari 2020
FC Emmen
18:30
Willem II
Feyenoord
19:45
Fortuna Sittard
AZ
19:45
PEC Zwolle
FC Groningen
20:45
VVV-Venlo
zondag 23 februari 2020
FC Utrecht
12:15
FC Twente
sc Heerenveen
14:30
ADO Den Haag
Vitesse
14:30
PSV
Heracles Almelo
16:45
Ajax

vrijdag 28 februari 2020
Willem II
20:00
FC Groningen
zaterdag 29 februari 2020
ADO Den Haag
18:30
Heracles Almelo
PEC Zwolle
19:45
Vitesse
VVV-Venlo
19:45
Fortuna Sittard
FC Twente
20:45
sc Heerenveen
zondag 1 maart 2020
RKC Waalwijk
12:15
FC Utrecht
PSV
14:30
Feyenoord
Sparta Rotterdam
14:30
FC Emmen
Ajax
16:45
AZ

vrijdag 6 maart 2020
Fortuna Sittard
20:00
PEC Zwolle
zaterdag 7 maart 2020
FC Emmen
18:30
VVV-Venlo
sc Heerenveen
19:45
Ajax
AZ
19:45
ADO Den Haag
Vitesse
20:45
FC Twente
zondag 8 maart 2020
FC Utrecht
12:15
Sparta Rotterdam
Heracles Almelo
14:30
RKC Waalwijk
Feyenoord
14:30
Willem II
FC Groningen
16:45
PSV

vrijdag 13 maart 2020
ADO Den Haag
20:00
Fortuna Sittard
zaterdag 14 maart 2020
Willem II
18:30
sc Heerenveen
PEC Zwolle
19:45
Heracles Almelo
Ajax
19:45
FC Twente
FC Utrecht
20:45
Vitesse
zondag 15 maart 2020
Sparta Rotterdam
12:15
Feyenoord
PSV
14:30
FC Emmen
VVV-Venlo
14:30
AZ
RKC Waalwijk
16:45
FC Groningen

vrijdag 20 maart 2020
Heracles Almelo
20:00
Sparta Rotterdam
zaterdag 21 maart 2020
FC Twente
18:30
ADO Den Haag
PEC Zwolle
19:45
VVV-Venlo
Vitesse
19:45
Willem II
sc Heerenveen
20:45
RKC Waalwijk
zondag 22 maart 2020
Fortuna Sittard
12:15
PSV
Feyenoord
14:30
Ajax
FC Groningen
14:30
AZ
FC Emmen
16:45
FC Utrecht

zaterdag 4 april 2020
VVV-Venlo
18:30
Willem II
Sparta Rotterdam
18:30
sc Heerenveen
PSV
19:45
Heracles Almelo
FC Utrecht
20:45
FC Groningen
AZ
20:45
Vitesse
zondag 5 april 2020
RKC Waalwijk
12:15
Feyenoord
ADO Den Haag
14:30
FC Emmen
Ajax
14:30
PEC Zwolle
FC Twente
16:45
Fortuna Sittard

vrijdag 10 april 2020
FC Groningen
20:00
sc Heerenveen
zaterdag 11 april 2020
Vitesse
18:30
RKC Waalwijk
Heracles Almelo
19:45
AZ
Feyenoord
19:45
VVV-Venlo
Willem II
20:45
ADO Den Haag
zondag 12 april 2020
PSV
12:15
Sparta Rotterdam
Fortuna Sittard
14:30
FC Utrecht
FC Emmen
14:30
Ajax
PEC Zwolle
16:45
FC Twente

dinsdag 21 april 2020
AZ
18:30
PSV
Sparta Rotterdam
20:45
PEC Zwolle
woensdag 22 april 2020
RKC Waalwijk
18:30
Willem II
ADO Den Haag
18:30
Feyenoord
FC Groningen
19:45
Fortuna Sittard
sc Heerenveen
20:45
FC Emmen
FC Utrecht
20:45
Heracles Almelo
donderdag 23 april 2020
FC Twente
18:30
VVV-Venlo
Ajax
20:45
Vitesse

zaterdag 25 april 2020
PSV
18:30
FC Utrecht
Fortuna Sittard
18:30
AZ
FC Emmen
19:45
RKC Waalwijk
PEC Zwolle
20:45
sc Heerenveen
Feyenoord
20:45
FC Groningen
zondag 26 april 2020
Heracles Almelo
12:15
FC Twente
Willem II
14:30
Ajax
VVV-Venlo
14:30
ADO Den Haag
Vitesse
16:45
Sparta Rotterdam

zondag 3 mei 2020
FC Twente
14:30
Feyenoord
PEC Zwolle
14:30
FC Emmen
RKC Waalwijk
14:30
Fortuna Sittard
sc Heerenveen
14:30
PSV
Ajax
14:30
VVV-Venlo
Sparta Rotterdam
14:30
Willem II
FC Groningen
14:30
ADO Den Haag
AZ
14:30
FC Utrecht
Vitesse
14:30
Heracles Almelo

zondag 10 mei 2020
PSV
14:30
RKC Waalwijk
Willem II
14:30
FC Twente
VVV-Venlo
14:30
Sparta Rotterdam
ADO Den Haag
14:30
PEC Zwolle
Fortuna Sittard
14:30
Ajax
FC Emmen
14:30
AZ
Heracles Almelo
14:30
FC Groningen
Feyenoord
14:30
Vitesse
FC Utrecht
14:30
sc Heerenveen

Wedstrijdgegevens kunnen te allen tijde wijzigen, houd de site/app goed in de gaten voor eventuele wijzigingen

Terug naar boven