Programma Keuken Kampioen Divisie 2019/'20

vrijdag 9 augustus 2019
Helmond Sport
20:00
FC Volendam
FC Dordrecht
20:00
NAC Breda
De Graafschap
20:00
SC Cambuur
N.E.C.
20:00
FC Eindhoven
Go Ahead Eagles
20:00
MVV
TOP Oss
20:00
Jong Ajax
Roda JC
20:00
Almere City FC
zaterdag 10 augustus 2019
Excelsior
19:45
Jong FC Utrecht
maandag 12 augustus 2019
Jong AZ
20:00
Telstar
Jong PSV
20:00
FC Den Bosch

vrijdag 16 augustus 2019
Almere City FC
20:00
Jong PSV
MVV
20:00
De Graafschap
FC Volendam
20:00
Roda JC
FC Eindhoven
20:00
FC Dordrecht
NAC Breda
20:00
Helmond Sport
SC Cambuur
20:00
Go Ahead Eagles
FC Den Bosch
20:00
Telstar
maandag 19 augustus 2019
Jong FC Utrecht
20:00
TOP Oss
Jong AZ
20:00
Excelsior
Jong Ajax
20:00
N.E.C.

vrijdag 23 augustus 2019
Helmond Sport
20:00
Almere City FC
NAC Breda
20:00
SC Cambuur
Telstar
20:00
Excelsior
FC Dordrecht
20:00
Jong Ajax
De Graafschap
20:00
FC Volendam
FC Den Bosch
20:00
FC Eindhoven
Go Ahead Eagles
20:00
Jong FC Utrecht
TOP Oss
20:00
Jong AZ
Roda JC
20:00
N.E.C.
maandag 26 augustus 2019
Jong PSV
20:00
MVV

vrijdag 30 augustus 2019
Jong FC Utrecht
20:00
Jong PSV
Jong AZ
20:00
FC Dordrecht
FC Volendam
20:00
NAC Breda
Excelsior
20:00
Helmond Sport
FC Eindhoven
20:00
Go Ahead Eagles
SC Cambuur
20:00
FC Den Bosch
N.E.C.
20:00
Telstar
Jong Ajax
20:00
Almere City FC
TOP Oss
20:00
De Graafschap
zondag 1 september 2019
MVV
14:30
Roda JC

zaterdag 7 september 2019
FC Dordrecht
18:30
MVV
Go Ahead Eagles
19:45
Excelsior
Telstar
20:45
SC Cambuur
zondag 8 september 2019
Helmond Sport
12:15
FC Eindhoven
Roda JC
14:30
TOP Oss
Almere City FC
16:45
FC Volendam

vrijdag 13 september 2019
MVV
20:00
Telstar
FC Volendam
20:00
FC Dordrecht
Excelsior
20:00
Almere City FC
FC Eindhoven
20:00
Roda JC
NAC Breda
20:00
Jong FC Utrecht
De Graafschap
20:00
Jong Ajax
SC Cambuur
20:00
Helmond Sport
FC Den Bosch
20:00
N.E.C.
Jong PSV
20:00
Jong AZ
zaterdag 14 september 2019
TOP Oss
19:45
Go Ahead Eagles

maandag 16 september 2019
Jong FC Utrecht
20:00
FC Den Bosch
Jong AZ
20:00
NAC Breda
N.E.C.
20:00
De Graafschap
Jong Ajax
20:00
Jong PSV

vrijdag 20 september 2019
Almere City FC
20:00
Jong AZ
NAC Breda
20:00
Excelsior
Telstar
20:00
FC Volendam
FC Dordrecht
20:00
N.E.C.
De Graafschap
20:00
FC Eindhoven
FC Den Bosch
20:00
MVV
Go Ahead Eagles
20:00
Jong Ajax
Roda JC
20:00
Jong FC Utrecht
zaterdag 21 september 2019
Helmond Sport
19:45
TOP Oss
maandag 23 september 2019
Jong PSV
20:00
SC Cambuur

vrijdag 27 september 2019
Almere City FC
20:00
FC Dordrecht
MVV
20:00
Jong Ajax
FC Volendam
20:00
SC Cambuur
Excelsior
20:00
Jong PSV
FC Eindhoven
20:00
Telstar
N.E.C.
20:00
Go Ahead Eagles
TOP Oss
20:00
NAC Breda
Roda JC
20:00
De Graafschap
maandag 30 september 2019
Jong FC Utrecht
20:00
Helmond Sport
Jong AZ
20:00
FC Den Bosch

vrijdag 4 oktober 2019
Helmond Sport
20:00
MVV
NAC Breda
20:00
N.E.C.
Telstar
20:00
Roda JC
FC Dordrecht
20:00
Jong FC Utrecht
De Graafschap
20:00
Almere City FC
SC Cambuur
20:00
Excelsior
FC Den Bosch
20:00
TOP Oss
Jong PSV
20:00
FC Volendam
Go Ahead Eagles
20:00
Jong AZ
Jong Ajax
20:00
FC Eindhoven

vrijdag 11 oktober 2019
MVV
20:00
SC Cambuur
zaterdag 12 oktober 2019
TOP Oss
18:30
Telstar
Roda JC
20:45
Helmond Sport
zondag 13 oktober 2019
FC Volendam
12:15
FC Den Bosch
Almere City FC
14:30
Go Ahead Eagles
Excelsior
16:45
FC Dordrecht

vrijdag 18 oktober 2019
Jong FC Utrecht
20:00
De Graafschap
Jong AZ
20:00
Jong Ajax
MVV
20:00
Excelsior
FC Eindhoven
20:00
NAC Breda
Telstar
20:00
Almere City FC
FC Dordrecht
20:00
Helmond Sport
SC Cambuur
20:00
TOP Oss
FC Den Bosch
20:00
Roda JC
N.E.C.
20:00
Jong PSV
Go Ahead Eagles
20:00
FC Volendam

maandag 21 oktober 2019
Jong AZ
20:00
N.E.C.
Jong PSV
20:00
FC Eindhoven
Jong Ajax
20:00
Jong FC Utrecht

vrijdag 25 oktober 2019
Jong FC Utrecht
20:00
SC Cambuur
Almere City FC
20:00
FC Eindhoven
Helmond Sport
20:00
Telstar
FC Volendam
20:00
Jong AZ
Excelsior
20:00
Jong Ajax
De Graafschap
20:00
FC Dordrecht
N.E.C.
20:00
MVV
Go Ahead Eagles
20:00
FC Den Bosch
TOP Oss
20:00
Jong PSV
Roda JC
20:00
NAC Breda

vrijdag 1 november 2019
MVV
20:00
Almere City FC
FC Eindhoven
20:00
Jong AZ
NAC Breda
20:00
Go Ahead Eagles
Telstar
20:00
Jong FC Utrecht
FC Dordrecht
20:00
TOP Oss
De Graafschap
20:00
Excelsior
SC Cambuur
20:00
N.E.C.
FC Den Bosch
20:00
Helmond Sport
maandag 4 november 2019
Jong PSV
20:00
Roda JC
Jong Ajax
20:00
FC Volendam

vrijdag 8 november 2019
Almere City FC
20:00
NAC Breda
Helmond Sport
20:00
De Graafschap
Jong AZ
20:00
MVV
FC Volendam
20:00
Jong FC Utrecht
Excelsior
20:00
FC Eindhoven
N.E.C.
20:00
TOP Oss
Jong PSV
20:00
Telstar
Go Ahead Eagles
20:00
FC Dordrecht
Jong Ajax
20:00
FC Den Bosch
Roda JC
20:00
SC Cambuur

vrijdag 15 november 2019
FC Eindhoven
20:00
MVV
FC Dordrecht
20:00
Roda JC
TOP Oss
20:00
FC Volendam
zondag 17 november 2019
Telstar
12:15
Go Ahead Eagles
FC Den Bosch
14:30
Excelsior
SC Cambuur
16:45
Almere City FC

vrijdag 22 november 2019
Jong FC Utrecht
20:00
Jong AZ
Almere City FC
20:00
FC Den Bosch
Helmond Sport
20:00
N.E.C.
MVV
20:00
TOP Oss
Excelsior
20:00
FC Volendam
FC Eindhoven
20:00
SC Cambuur
NAC Breda
20:00
Jong Ajax
FC Dordrecht
20:00
Telstar
De Graafschap
20:00
Jong PSV
Go Ahead Eagles
20:00
Roda JC

maandag 25 november 2019
Jong AZ
20:00
De Graafschap
N.E.C.
20:00
Jong FC Utrecht
Jong PSV
20:00
NAC Breda
Jong Ajax
20:00
Helmond Sport

vrijdag 29 november 2019
Helmond Sport
20:00
Jong PSV
FC Volendam
20:00
N.E.C.
NAC Breda
20:00
MVV
Telstar
20:00
Jong Ajax
SC Cambuur
20:00
Jong AZ
FC Den Bosch
20:00
FC Dordrecht
TOP Oss
20:00
FC Eindhoven
Roda JC
20:00
Excelsior
zondag 1 december 2019
De Graafschap
14:30
Go Ahead Eagles
maandag 2 december 2019
Jong FC Utrecht
20:00
Almere City FC

vrijdag 6 december 2019
Almere City FC
20:00
TOP Oss
MVV
20:00
Jong FC Utrecht
Excelsior
20:00
N.E.C.
FC Eindhoven
20:00
FC Volendam
Telstar
20:00
NAC Breda
FC Dordrecht
20:00
SC Cambuur
FC Den Bosch
20:00
De Graafschap
Go Ahead Eagles
20:00
Jong PSV
maandag 9 december 2019
Jong AZ
20:00
Helmond Sport
Jong Ajax
20:00
Roda JC

vrijdag 13 december 2019
Jong FC Utrecht
20:00
FC Eindhoven
Helmond Sport
20:00
Go Ahead Eagles
FC Volendam
20:00
MVV
NAC Breda
20:00
FC Den Bosch
De Graafschap
20:00
Telstar
SC Cambuur
20:00
Jong Ajax
N.E.C.
20:00
Almere City FC
Jong PSV
20:00
FC Dordrecht
TOP Oss
20:00
Excelsior
Roda JC
20:00
Jong AZ

vrijdag 20 december 2019
Jong FC Utrecht
20:00
Go Ahead Eagles
Almere City FC
20:00
Roda JC
MVV
20:00
Helmond Sport
FC Volendam
20:00
De Graafschap
Excelsior
20:00
SC Cambuur
FC Eindhoven
20:00
N.E.C.
NAC Breda
20:00
FC Dordrecht
Telstar
20:00
Jong AZ
FC Den Bosch
20:00
Jong PSV
Jong Ajax
20:00
TOP Oss

vrijdag 10 januari 2020
Helmond Sport
20:00
NAC Breda
Telstar
20:00
FC Eindhoven
FC Dordrecht
20:00
Excelsior
De Graafschap
20:00
Jong FC Utrecht
SC Cambuur
20:00
FC Volendam
N.E.C.
20:00
FC Den Bosch
Go Ahead Eagles
20:00
Almere City FC
Roda JC
20:00
MVV
maandag 13 januari 2020
Jong AZ
20:00
TOP Oss
Jong PSV
20:00
Jong Ajax

vrijdag 17 januari 2020
Almere City FC
20:00
De Graafschap
MVV
20:00
N.E.C.
FC Volendam
20:00
Jong PSV
Excelsior
20:00
Telstar
FC Eindhoven
20:00
Helmond Sport
NAC Breda
20:00
Jong AZ
TOP Oss
20:00
SC Cambuur
zondag 19 januari 2020
FC Den Bosch
14:30
Go Ahead Eagles
maandag 20 januari 2020
Jong FC Utrecht
20:00
Roda JC
Jong Ajax
20:00
FC Dordrecht

vrijdag 24 januari 2020
Helmond Sport
20:00
FC Den Bosch
Telstar
20:00
TOP Oss
FC Dordrecht
20:00
FC Eindhoven
De Graafschap
20:00
MVV
SC Cambuur
20:00
Jong FC Utrecht
N.E.C.
20:00
Jong Ajax
Go Ahead Eagles
20:00
NAC Breda
Roda JC
20:00
FC Volendam
maandag 27 januari 2020
Jong AZ
20:00
Almere City FC
Jong PSV
20:00
Excelsior

vrijdag 31 januari 2020
Almere City FC
20:00
Telstar
MVV
20:00
Jong PSV
FC Volendam
20:00
Helmond Sport
Excelsior
20:00
NAC Breda
FC Eindhoven
20:00
De Graafschap
FC Den Bosch
20:00
Jong AZ
N.E.C.
20:00
SC Cambuur
TOP Oss
20:00
Roda JC
maandag 3 februari 2020
Jong FC Utrecht
20:00
FC Dordrecht
Jong Ajax
20:00
Go Ahead Eagles

vrijdag 7 februari 2020
Helmond Sport
20:00
Excelsior
NAC Breda
20:00
TOP Oss
Telstar
20:00
N.E.C.
FC Dordrecht
20:00
Almere City FC
SC Cambuur
20:00
MVV
Go Ahead Eagles
20:00
FC Eindhoven
Roda JC
20:00
FC Den Bosch
maandag 10 februari 2020
Jong FC Utrecht
20:00
Jong Ajax
Jong AZ
20:00
FC Volendam
Jong PSV
20:00
De Graafschap

vrijdag 14 februari 2020
Almere City FC
20:00
SC Cambuur
MVV
20:00
Go Ahead Eagles
FC Volendam
20:00
Telstar
Excelsior
20:00
Jong AZ
FC Eindhoven
20:00
Jong PSV
De Graafschap
20:00
Roda JC
FC Den Bosch
20:00
Jong FC Utrecht
N.E.C.
20:00
Helmond Sport
TOP Oss
20:00
FC Dordrecht
maandag 17 februari 2020
Jong Ajax
20:00
NAC Breda

vrijdag 21 februari 2020
Helmond Sport
20:00
Jong Ajax
Excelsior
20:00
FC Den Bosch
NAC Breda
20:00
Almere City FC
Telstar
20:00
MVV
FC Dordrecht
20:00
De Graafschap
SC Cambuur
20:00
Roda JC
Jong PSV
20:00
TOP Oss
Go Ahead Eagles
20:00
N.E.C.
maandag 24 februari 2020
Jong FC Utrecht
20:00
FC Volendam
Jong AZ
20:00
FC Eindhoven

vrijdag 28 februari 2020
Almere City FC
20:00
Helmond Sport
MVV
20:00
FC Den Bosch
FC Volendam
20:00
Go Ahead Eagles
FC Eindhoven
20:00
Excelsior
De Graafschap
20:00
Jong AZ
SC Cambuur
20:00
Jong PSV
N.E.C.
20:00
NAC Breda
Jong Ajax
20:00
Telstar
TOP Oss
20:00
Jong FC Utrecht
Roda JC
20:00
FC Dordrecht

vrijdag 6 maart 2020
Helmond Sport
20:00
FC Dordrecht
FC Volendam
20:00
Jong Ajax
Excelsior
20:00
MVV
FC Eindhoven
20:00
TOP Oss
NAC Breda
20:00
Roda JC
Telstar
20:00
Jong PSV
FC Den Bosch
20:00
Almere City FC
zondag 8 maart 2020
Go Ahead Eagles
14:30
De Graafschap
maandag 9 maart 2020
Jong FC Utrecht
20:00
N.E.C.
Jong AZ
20:00
SC Cambuur

vrijdag 13 maart 2020
Almere City FC
20:00
Jong FC Utrecht
MVV
20:00
FC Eindhoven
FC Dordrecht
20:00
Jong AZ
De Graafschap
20:00
Helmond Sport
SC Cambuur
20:00
NAC Breda
N.E.C.
20:00
FC Volendam
TOP Oss
20:00
FC Den Bosch
Roda JC
20:00
Telstar
maandag 16 maart 2020
Jong PSV
20:00
Go Ahead Eagles
Jong Ajax
20:00
Excelsior

vrijdag 20 maart 2020
Helmond Sport
20:00
Roda JC
Jong AZ
20:00
Jong PSV
FC Volendam
20:00
Almere City FC
Excelsior
20:00
TOP Oss
FC Eindhoven
20:00
Jong Ajax
Telstar
20:00
FC Dordrecht
FC Den Bosch
20:00
NAC Breda
Go Ahead Eagles
20:00
SC Cambuur
zondag 22 maart 2020
Jong FC Utrecht
14:30
MVV
De Graafschap
14:30
N.E.C.

vrijdag 3 april 2020
MVV
20:00
FC Dordrecht
FC Volendam
20:00
TOP Oss
Excelsior
20:00
Roda JC
FC Eindhoven
20:00
Almere City FC
NAC Breda
20:00
Telstar
FC Den Bosch
20:00
SC Cambuur
N.E.C.
20:00
Jong AZ
Jong PSV
20:00
Jong FC Utrecht
Go Ahead Eagles
20:00
Helmond Sport
Jong Ajax
20:00
De Graafschap

maandag 6 april 2020
Jong FC Utrecht
20:00
Telstar
De Graafschap
20:00
NAC Breda
Jong PSV
20:00
N.E.C.
Jong Ajax
20:00
Jong AZ

vrijdag 10 april 2020
Almere City FC
20:00
Jong Ajax
Helmond Sport
20:00
Jong FC Utrecht
Jong AZ
20:00
Go Ahead Eagles
NAC Breda
20:00
FC Eindhoven
Telstar
20:00
FC Den Bosch
FC Dordrecht
20:00
FC Volendam
SC Cambuur
20:00
De Graafschap
N.E.C.
20:00
Excelsior
TOP Oss
20:00
MVV
Roda JC
20:00
Jong PSV

maandag 13 april 2020
Jong FC Utrecht
14:30
NAC Breda
Almere City FC
14:30
N.E.C.
MVV
14:30
Jong AZ
FC Volendam
14:30
Excelsior
De Graafschap
14:30
TOP Oss
SC Cambuur
14:30
FC Dordrecht
FC Den Bosch
14:30
Jong Ajax
Jong PSV
14:30
Helmond Sport
Go Ahead Eagles
14:30
Telstar
Roda JC
14:30
FC Eindhoven

vrijdag 17 april 2020
Helmond Sport
20:00
SC Cambuur
FC Eindhoven
20:00
FC Den Bosch
NAC Breda
20:00
FC Volendam
Telstar
20:00
De Graafschap
FC Dordrecht
20:00
Jong PSV
N.E.C.
20:00
Roda JC
TOP Oss
20:00
Almere City FC
zaterdag 18 april 2020
Excelsior
18:30
Go Ahead Eagles
maandag 20 april 2020
Jong AZ
20:00
Jong FC Utrecht
Jong Ajax
20:00
MVV

vrijdag 24 april 2020
Jong FC Utrecht
20:00
Excelsior
Helmond Sport
20:00
Jong AZ
MVV
20:00
NAC Breda
FC Volendam
20:00
FC Eindhoven
FC Dordrecht
20:00
Go Ahead Eagles
De Graafschap
20:00
FC Den Bosch
SC Cambuur
20:00
Telstar
Jong PSV
20:00
Almere City FC
TOP Oss
20:00
N.E.C.
Roda JC
20:00
Jong Ajax

vrijdag 1 mei 2020
Almere City FC
20:00
MVV
Jong AZ
20:00
Roda JC
Excelsior
20:00
De Graafschap
FC Eindhoven
20:00
Jong FC Utrecht
NAC Breda
20:00
Jong PSV
Telstar
20:00
Helmond Sport
FC Den Bosch
20:00
FC Volendam
N.E.C.
20:00
FC Dordrecht
Go Ahead Eagles
20:00
TOP Oss
Jong Ajax
20:00
SC Cambuur

Wedstrijdgegevens kunnen te allen tijde wijzigen, houd de site/app goed in de gaten voor eventuele wijzigingen

Terug naar boven