Programma Keuken Kampioen Divisie 2019/'20

vrijdag 22 november 2019
Jong FC Utrecht
20:00
Jong AZ
Almere City FC
20:00
FC Den Bosch
Helmond Sport
20:00
N.E.C.
MVV
20:00
TOP Oss
Excelsior
20:00
FC Volendam
FC Eindhoven
20:00
SC Cambuur
NAC Breda
20:00
Jong Ajax
FC Dordrecht
20:00
Telstar
De Graafschap
20:00
Jong PSV
Go Ahead Eagles
20:00
Roda JC

maandag 25 november 2019
Jong AZ
20:00
De Graafschap
N.E.C.
20:00
Jong FC Utrecht
Jong PSV
20:00
NAC Breda
Jong Ajax
20:00
Helmond Sport

vrijdag 29 november 2019
Helmond Sport
20:00
Jong PSV
FC Volendam
20:00
N.E.C.
NAC Breda
20:00
MVV
Telstar
20:00
Jong Ajax
SC Cambuur
20:00
Jong AZ
FC Den Bosch
20:00
FC Dordrecht
TOP Oss
20:00
FC Eindhoven
Roda JC
20:00
Excelsior
zondag 1 december 2019
De Graafschap
14:30
Go Ahead Eagles
maandag 2 december 2019
Jong FC Utrecht
20:00
Almere City FC

vrijdag 6 december 2019
Almere City FC
20:00
TOP Oss
MVV
20:00
Jong FC Utrecht
Excelsior
20:00
N.E.C.
FC Eindhoven
20:00
FC Volendam
Telstar
20:00
NAC Breda
FC Dordrecht
20:00
SC Cambuur
FC Den Bosch
20:00
De Graafschap
Go Ahead Eagles
20:00
Jong PSV
maandag 9 december 2019
Jong AZ
20:00
Helmond Sport
Jong Ajax
20:00
Roda JC

vrijdag 13 december 2019
Jong FC Utrecht
20:00
FC Eindhoven
Helmond Sport
20:00
Go Ahead Eagles
FC Volendam
20:00
MVV
NAC Breda
20:00
FC Den Bosch
De Graafschap
20:00
Telstar
SC Cambuur
20:00
Jong Ajax
N.E.C.
20:00
Almere City FC
Jong PSV
20:00
FC Dordrecht
TOP Oss
20:00
Excelsior
Roda JC
20:00
Jong AZ

vrijdag 20 december 2019
Jong FC Utrecht
20:00
Go Ahead Eagles
Almere City FC
20:00
Roda JC
MVV
20:00
Helmond Sport
FC Volendam
20:00
De Graafschap
FC Eindhoven
20:00
N.E.C.
FC Den Bosch
20:00
Jong PSV
Jong Ajax
20:00
TOP Oss

vrijdag 10 januari 2020
Helmond Sport
20:00
NAC Breda
Telstar
20:00
FC Eindhoven
FC Dordrecht
20:00
Excelsior
De Graafschap
20:00
Jong FC Utrecht
SC Cambuur
20:00
FC Volendam
maandag 13 januari 2020
Jong AZ
20:00
TOP Oss
Jong PSV
20:00
Jong Ajax

vrijdag 17 januari 2020
Almere City FC
20:00
De Graafschap
MVV
20:00
N.E.C.
FC Volendam
20:00
Jong PSV
Excelsior
20:00
Telstar
FC Eindhoven
20:00
Helmond Sport
NAC Breda
20:00
Jong AZ
TOP Oss
20:00
SC Cambuur
zondag 19 januari 2020
FC Den Bosch
14:30
Go Ahead Eagles
maandag 20 januari 2020
Jong FC Utrecht
20:00
Roda JC
Jong Ajax
20:00
FC Dordrecht

vrijdag 24 januari 2020
Helmond Sport
20:00
FC Den Bosch
Telstar
20:00
TOP Oss
FC Dordrecht
20:00
FC Eindhoven
De Graafschap
20:00
MVV
SC Cambuur
20:00
Jong FC Utrecht
N.E.C.
20:00
Jong Ajax
Go Ahead Eagles
20:00
NAC Breda
Roda JC
20:00
FC Volendam
maandag 27 januari 2020
Jong AZ
20:00
Almere City FC
Jong PSV
20:00
Excelsior

vrijdag 31 januari 2020
Almere City FC
20:00
Telstar
MVV
20:00
Jong PSV
FC Volendam
20:00
Helmond Sport
Excelsior
20:00
NAC Breda
FC Eindhoven
20:00
De Graafschap
FC Den Bosch
20:00
Jong AZ
N.E.C.
20:00
SC Cambuur
TOP Oss
20:00
Roda JC
maandag 3 februari 2020
Jong FC Utrecht
20:00
FC Dordrecht
Jong Ajax
20:00
Go Ahead Eagles

vrijdag 7 februari 2020
Helmond Sport
20:00
Excelsior
NAC Breda
20:00
TOP Oss
Telstar
20:00
N.E.C.
FC Dordrecht
20:00
Almere City FC
SC Cambuur
20:00
MVV
Go Ahead Eagles
20:00
FC Eindhoven
Roda JC
20:00
FC Den Bosch
maandag 10 februari 2020
Jong FC Utrecht
20:00
Jong Ajax
Jong AZ
20:00
FC Volendam
Jong PSV
20:00
De Graafschap

vrijdag 14 februari 2020
Almere City FC
20:00
SC Cambuur
MVV
20:00
Go Ahead Eagles
FC Volendam
20:00
Telstar
Excelsior
20:00
Jong AZ
FC Eindhoven
20:00
Jong PSV
De Graafschap
20:00
Roda JC
FC Den Bosch
20:00
Jong FC Utrecht
N.E.C.
20:00
Helmond Sport
TOP Oss
20:00
FC Dordrecht
maandag 17 februari 2020
Jong Ajax
20:00
NAC Breda

vrijdag 21 februari 2020
Helmond Sport
20:00
Jong Ajax
Excelsior
20:00
FC Den Bosch
NAC Breda
20:00
Almere City FC
Telstar
20:00
MVV
FC Dordrecht
20:00
De Graafschap
SC Cambuur
20:00
Roda JC
Jong PSV
20:00
TOP Oss
Go Ahead Eagles
20:00
N.E.C.
maandag 24 februari 2020
Jong FC Utrecht
20:00
FC Volendam
Jong AZ
20:00
FC Eindhoven

vrijdag 28 februari 2020
Almere City FC
20:00
Helmond Sport
MVV
20:00
FC Den Bosch
FC Volendam
20:00
Go Ahead Eagles
FC Eindhoven
20:00
Excelsior
De Graafschap
20:00
Jong AZ
SC Cambuur
20:00
Jong PSV
N.E.C.
20:00
NAC Breda
Jong Ajax
20:00
Telstar
TOP Oss
20:00
Jong FC Utrecht
Roda JC
20:00
FC Dordrecht

vrijdag 6 maart 2020
Helmond Sport
20:00
FC Dordrecht
FC Volendam
20:00
Jong Ajax
Excelsior
20:00
MVV
FC Eindhoven
20:00
TOP Oss
NAC Breda
20:00
Roda JC
Telstar
20:00
Jong PSV
FC Den Bosch
20:00
Almere City FC
zondag 8 maart 2020
Go Ahead Eagles
14:30
De Graafschap
maandag 9 maart 2020
Jong FC Utrecht
20:00
N.E.C.
Jong AZ
20:00
SC Cambuur

vrijdag 13 maart 2020
Almere City FC
20:00
Jong FC Utrecht
MVV
20:00
FC Eindhoven
FC Dordrecht
20:00
Jong AZ
De Graafschap
20:00
Helmond Sport
SC Cambuur
20:00
NAC Breda
N.E.C.
20:00
FC Volendam
TOP Oss
20:00
FC Den Bosch
Roda JC
20:00
Telstar
maandag 16 maart 2020
Jong PSV
20:00
Go Ahead Eagles
Jong Ajax
20:00
Excelsior

vrijdag 20 maart 2020
Helmond Sport
20:00
Roda JC
Jong AZ
20:00
Jong PSV
FC Volendam
20:00
Almere City FC
Excelsior
20:00
TOP Oss
FC Eindhoven
20:00
Jong Ajax
Telstar
20:00
FC Dordrecht
FC Den Bosch
20:00
NAC Breda
Go Ahead Eagles
20:00
SC Cambuur
zondag 22 maart 2020
Jong FC Utrecht
14:30
MVV
De Graafschap
14:30
N.E.C.

vrijdag 3 april 2020
MVV
20:00
FC Dordrecht
FC Volendam
20:00
TOP Oss
Excelsior
20:00
Roda JC
FC Eindhoven
20:00
Almere City FC
NAC Breda
20:00
Telstar
FC Den Bosch
20:00
SC Cambuur
N.E.C.
20:00
Jong AZ
Jong PSV
20:00
Jong FC Utrecht
Go Ahead Eagles
20:00
Helmond Sport
Jong Ajax
20:00
De Graafschap

maandag 6 april 2020
Jong FC Utrecht
20:00
Telstar
De Graafschap
20:00
NAC Breda
Jong PSV
20:00
N.E.C.
Jong Ajax
20:00
Jong AZ

vrijdag 10 april 2020
Almere City FC
20:00
Jong Ajax
Helmond Sport
20:00
Jong FC Utrecht
Jong AZ
20:00
Go Ahead Eagles
NAC Breda
20:00
FC Eindhoven
Telstar
20:00
FC Den Bosch
FC Dordrecht
20:00
FC Volendam
SC Cambuur
20:00
De Graafschap
N.E.C.
20:00
Excelsior
TOP Oss
20:00
MVV
Roda JC
20:00
Jong PSV

maandag 13 april 2020
Jong FC Utrecht
14:30
NAC Breda
Almere City FC
14:30
N.E.C.
MVV
14:30
Jong AZ
FC Volendam
14:30
Excelsior
De Graafschap
14:30
TOP Oss
SC Cambuur
14:30
FC Dordrecht
FC Den Bosch
14:30
Jong Ajax
Jong PSV
14:30
Helmond Sport
Go Ahead Eagles
14:30
Telstar
Roda JC
14:30
FC Eindhoven

vrijdag 17 april 2020
Helmond Sport
20:00
SC Cambuur
FC Eindhoven
20:00
FC Den Bosch
NAC Breda
20:00
FC Volendam
Telstar
20:00
De Graafschap
FC Dordrecht
20:00
Jong PSV
N.E.C.
20:00
Roda JC
TOP Oss
20:00
Almere City FC
zaterdag 18 april 2020
Excelsior
18:30
Go Ahead Eagles
maandag 20 april 2020
Jong AZ
20:00
Jong FC Utrecht
Jong Ajax
20:00
MVV

vrijdag 24 april 2020
Jong FC Utrecht
20:00
Excelsior
Helmond Sport
20:00
Jong AZ
MVV
20:00
NAC Breda
FC Volendam
20:00
FC Eindhoven
FC Dordrecht
20:00
Go Ahead Eagles
De Graafschap
20:00
FC Den Bosch
SC Cambuur
20:00
Telstar
Jong PSV
20:00
Almere City FC
TOP Oss
20:00
N.E.C.
Roda JC
20:00
Jong Ajax

vrijdag 1 mei 2020
Almere City FC
20:00
MVV
Jong AZ
20:00
Roda JC
Excelsior
20:00
De Graafschap
FC Eindhoven
20:00
Jong FC Utrecht
NAC Breda
20:00
Jong PSV
Telstar
20:00
Helmond Sport
FC Den Bosch
20:00
FC Volendam
N.E.C.
20:00
FC Dordrecht
Go Ahead Eagles
20:00
TOP Oss
Jong Ajax
20:00
SC Cambuur

Wedstrijdgegevens kunnen te allen tijde wijzigen, houd de site/app goed in de gaten voor eventuele wijzigingen

Om je bezoek aan onze websites optimaal te laten verlopen, maken wij gebruik van cookies. Cookies om het verkeer over onze sites te analyseren en cookies om (advertentie)inhoud te personaliseren en sociale media content aan te bieden. Natuurlijk vinden wij je privacy belangrijk, daarom kun je deze cookie-instellingen zelf beheren. Hoe wij omgaan met de gegevens die op basis van de geplaatste cookies verkregen zijn, leggen wij uit in onze cookie- en privacyverklaring.