Uitslagen Keuken Kampioen Divisie

20 oktober 2020
TOP Oss
-
FC Den Bosch
NAC Breda
-
SC Cambuur
Jong PSV
-
N.E.C.
19 oktober 2020
Jong AZ
2-6
FC Volendam
Roda JC
1-1
Telstar
Jong Ajax
3-2
Jong FC Utrecht
Helmond Sport
1-2
De Graafschap
18 oktober 2020
FC Dordrecht
2-2
Almere City FC
17 oktober 2020
Go Ahead Eagles
3-0
FC Eindhoven
16 oktober 2020
FC Volendam
5-1
Jong PSV
Excelsior
2-0
MVV
Jong FC Utrecht
1-4
N.E.C.
Jong Ajax
3-2
Jong AZ
15 oktober 2020
FC Den Bosch
1-1
Almere City FC
13 oktober 2020
Go Ahead Eagles
0-0
De Graafschap
12 oktober 2020
FC Den Bosch
1-2
Helmond Sport
11 oktober 2020
SC Cambuur
5-0
FC Dordrecht
10 oktober 2020
Telstar
1-1
TOP Oss
Almere City FC
2-1
Roda JC
MVV
0-2
Go Ahead Eagles
9 oktober 2020
FC Eindhoven
1-1
Excelsior
6 oktober 2020
Helmond Sport
1-5
SC Cambuur
5 oktober 2020
TOP Oss
2-0
FC Dordrecht
Excelsior
1-2
De Graafschap
4 oktober 2020
Roda JC
1-1
FC Volendam
3 oktober 2020
N.E.C.
6-0
FC Eindhoven
2 oktober 2020
NAC Breda
4-0
Jong Ajax
Jong AZ
3-3
MVV
Go Ahead Eagles
2-3
Jong FC Utrecht
Jong PSV
3-0
Telstar
29 september 2020
FC Eindhoven
3-3
Roda JC
28 september 2020
Telstar
6-1
FC Den Bosch
Jong Ajax
3-0
Excelsior
27 september 2020
FC Volendam
0-0
Go Ahead Eagles
De Graafschap
2-0
N.E.C.
26 september 2020
NAC Breda
2-1
Jong PSV
25 september 2020
SC Cambuur
5-2
Jong FC Utrecht
MVV
3-0
TOP Oss
FC Dordrecht
2-0
Jong AZ
Almere City FC
2-0
Helmond Sport
22 september 2020
FC Den Bosch
2-0
MVV
Excelsior
1-2
Telstar
21 september 2020
Jong FC Utrecht
0-2
NAC Breda
Jong AZ
7-3
De Graafschap
20 september 2020
N.E.C.
0-1
Almere City FC
19 september 2020
TOP Oss
2-2
SC Cambuur
18 september 2020
Go Ahead Eagles
0-3
Jong Ajax
Roda JC
4-0
FC Dordrecht
Jong PSV
1-2
FC Eindhoven
Helmond Sport
0-1
FC Volendam
15 september 2020
FC Volendam
1-3
N.E.C.
Almere City FC
3-0
TOP Oss
14 september 2020
Jong FC Utrecht
1-2
Jong AZ
NAC Breda
2-1
FC Den Bosch
Jong Ajax
1-2
Jong PSV
13 september 2020
Telstar
1-2
MVV
12 september 2020
De Graafschap
4-0
Roda JC
11 september 2020
Jong AZ
1-4
Jong PSV
SC Cambuur
0-2
Go Ahead Eagles
N.E.C.
2-1
Jong Ajax
FC Volendam
0-1
Jong FC Utrecht
FC Dordrecht
1-3
Excelsior
FC Eindhoven
0-0
Helmond Sport
6 september 2020
Helmond Sport
0-2
NAC Breda
FC Den Bosch
2-1
FC Dordrecht
Excelsior
4-6
Almere City FC
5 september 2020
Roda JC
3-0
TOP Oss
MVV
1-7
SC Cambuur
FC Eindhoven
2-3
Telstar
31 augustus 2020
De Graafschap
4-2
FC Den Bosch
30 augustus 2020
Almere City FC
0-0
MVV
FC Dordrecht
0-0
Go Ahead Eagles
Jong Ajax
0-4
Roda JC
Telstar
2-2
FC Volendam
29 augustus 2020
NAC Breda
6-1
Jong AZ
TOP Oss
1-2
Helmond Sport
Jong PSV
1-6
Excelsior
28 augustus 2020
SC Cambuur
2-0
N.E.C.
Jong FC Utrecht
1-2
FC Eindhoven

De gepubliceerde uitslagen zijn tot 5 volledige werkdagen na de respectievelijke speeldag onder voorbehoud

* Wint na verlenging

** Wint na strafschoppen

Om je bezoek aan onze websites optimaal te laten verlopen, maken wij gebruik van cookies. Cookies om het verkeer over onze sites te analyseren en cookies om (advertentie)inhoud te personaliseren en sociale media content aan te bieden. Natuurlijk vinden wij je privacy belangrijk, daarom kun je deze cookie-instellingen zelf beheren. Hoe wij omgaan met de gegevens die op basis van de geplaatste cookies verkregen zijn, leggen wij uit in onze cookie- en privacyverklaring.