Uitslagen Keuken Kampioen Divisie

18 oktober 2019
Telstar
1-0
Almere City FC
FC Dordrecht
1-2
Helmond Sport
Go Ahead Eagles
3-0
FC Volendam
MVV
0-0
Excelsior
FC Eindhoven
2-2
NAC Breda
Jong FC Utrecht
2-2
De Graafschap
N.E.C.
1-0
Jong PSV
Jong AZ
3-2
Jong Ajax
SC Cambuur
5-1
TOP Oss
FC Den Bosch
0-0
Roda JC

13 oktober 2019
Excelsior
3-2
FC Dordrecht
Almere City FC
1-1
Go Ahead Eagles
FC Volendam
1-1
FC Den Bosch
12 oktober 2019
Roda JC
4-0
Helmond Sport
TOP Oss
2-2
Telstar
11 oktober 2019
MVV
0-0
SC Cambuur

4 oktober 2019
FC Dordrecht
2-5
Jong FC Utrecht
De Graafschap
0-0
Almere City FC
Go Ahead Eagles
1-1
Jong AZ
Helmond Sport
3-1
MVV
Jong PSV
3-1
FC Volendam
SC Cambuur
4-0
Excelsior
Jong Ajax
6-0
FC Eindhoven
NAC Breda
1-0
N.E.C.
FC Den Bosch
4-0
TOP Oss
Telstar
1-2
Roda JC

30 september 2019
Jong FC Utrecht
1-1
Helmond Sport
Jong AZ
2-2
FC Den Bosch
27 september 2019
TOP Oss
0-1
NAC Breda
FC Eindhoven
4-1
Telstar
Almere City FC
3-2
FC Dordrecht
Roda JC
1-1
De Graafschap
FC Volendam
0-4
SC Cambuur
Excelsior
5-2
Jong PSV
N.E.C.
3-3
Go Ahead Eagles
MVV
1-4
Jong Ajax

23 september 2019
Jong PSV
0-1
SC Cambuur
21 september 2019
Helmond Sport
0-2
TOP Oss
20 september 2019
Roda JC
1-3
Jong FC Utrecht
Almere City FC
2-1
Jong AZ
FC Den Bosch
4-0
MVV
Telstar
1-2
FC Volendam
NAC Breda
2-1
Excelsior
De Graafschap
4-0
FC Eindhoven
FC Dordrecht
2-0
N.E.C.
Go Ahead Eagles
1-1
Jong Ajax

16 september 2019
Jong AZ
1-2
NAC Breda
N.E.C.
1-1
De Graafschap
Jong FC Utrecht
5-1
FC Den Bosch
Jong Ajax
2-0
Jong PSV

14 september 2019
TOP Oss
1-2
Go Ahead Eagles
13 september 2019
NAC Breda
0-0
Jong FC Utrecht
Excelsior
4-2
Almere City FC
SC Cambuur
5-1
Helmond Sport
Jong PSV
3-2
Jong AZ
MVV
1-2
Telstar
FC Volendam
1-1
FC Dordrecht
FC Den Bosch
2-2
N.E.C.
De Graafschap
3-2
Jong Ajax
FC Eindhoven
1-1
Roda JC

8 september 2019
Almere City FC
1-0
FC Volendam
Roda JC
2-1
TOP Oss
Helmond Sport
1-0
FC Eindhoven
7 september 2019
Go Ahead Eagles
2-2
Excelsior
FC Dordrecht
1-1
MVV
Telstar
0-2
SC Cambuur

1 september 2019
MVV
1-0
Roda JC
30 augustus 2019
Jong Ajax
3-2
Almere City FC
Excelsior
3-1
Helmond Sport
FC Volendam
2-1
NAC Breda
N.E.C.
4-2
Telstar
Jong AZ
1-1
FC Dordrecht
TOP Oss
0-0
De Graafschap
SC Cambuur
3-2
FC Den Bosch
Jong FC Utrecht
3-0
Jong PSV
FC Eindhoven
2-1
Go Ahead Eagles

26 augustus 2019
Jong PSV
0-1
MVV
23 augustus 2019
Go Ahead Eagles
4-0
Jong FC Utrecht
Helmond Sport
1-1
Almere City FC
TOP Oss
1-2
Jong AZ
De Graafschap
3-0
FC Volendam
Telstar
3-0
Excelsior
FC Den Bosch
1-1
FC Eindhoven
NAC Breda
1-0
SC Cambuur
Roda JC
1-2
N.E.C.
FC Dordrecht
2-5
Jong Ajax

19 augustus 2019
Jong AZ
1-2
Excelsior
Jong Ajax
3-3
N.E.C.
Jong FC Utrecht
2-1
TOP Oss
16 augustus 2019
NAC Breda
5-1
Helmond Sport
FC Den Bosch
0-1
Telstar
FC Eindhoven
5-1
FC Dordrecht
MVV
0-3
De Graafschap
Almere City FC
3-2
Jong PSV
SC Cambuur
5-0
Go Ahead Eagles
FC Volendam
4-0
Roda JC

12 augustus 2019
Jong AZ
0-0
Telstar
Jong PSV
2-2
FC Den Bosch
10 augustus 2019
Excelsior
2-0
Jong FC Utrecht
9 augustus 2019
Roda JC
1-1
Almere City FC
Go Ahead Eagles
3-2
MVV
Helmond Sport
1-1
FC Volendam
N.E.C.
1-2
FC Eindhoven
FC Dordrecht
0-2
NAC Breda
De Graafschap
2-0
SC Cambuur
TOP Oss
2-1
Jong Ajax

De gepubliceerde uitslagen zijn tot 5 volledige werkdagen na de respectievelijke speeldag onder voorbehoud

* Wint na verlenging

** Wint na strafschoppen

Om je bezoek aan onze websites optimaal te laten verlopen, maken wij gebruik van cookies. Cookies om het verkeer over onze sites te analyseren en cookies om (advertentie)inhoud te personaliseren en sociale media content aan te bieden. Natuurlijk vinden wij je privacy belangrijk, daarom kun je deze cookie-instellingen zelf beheren. Hoe wij omgaan met de gegevens die op basis van de geplaatste cookies verkregen zijn, leggen wij uit in onze cookie- en privacyverklaring.