Uitslagen Eredivisie

8 december 2019
Sparta Rotterdam
0-0
Heracles Almelo
RKC Waalwijk
1-3
sc Heerenveen
FC Groningen
0-1
FC Utrecht
Vitesse
0-0
Feyenoord
7 december 2019
PEC Zwolle
0-3
AZ
PSV
5-0
Fortuna Sittard
VVV-Venlo
2-0
FC Emmen
ADO Den Haag
0-0
FC Twente
6 december 2019
Ajax
0-2
Willem II

1 december 2019
FC Emmen
1-1
PSV
Feyenoord
1-0
PEC Zwolle
AZ
1-0
VVV-Venlo
FC Utrecht
0-1
RKC Waalwijk
FC Twente
2-5
Ajax
30 november 2019
Heracles Almelo
4-0
ADO Den Haag
Fortuna Sittard
1-0
FC Groningen
Willem II
4-0
Sparta Rotterdam
29 november 2019
sc Heerenveen
3-2
Vitesse

24 november 2019
VVV-Venlo
2-1
FC Twente
Sparta Rotterdam
2-0
Vitesse
PSV
2-1
sc Heerenveen
RKC Waalwijk
1-1
FC Emmen
FC Groningen
1-1
Feyenoord
23 november 2019
ADO Den Haag
3-3
Willem II
PEC Zwolle
3-1
Fortuna Sittard
Ajax
4-1
Heracles Almelo
FC Utrecht
0-3
AZ

10 november 2019
AZ
3-0
FC Emmen
Feyenoord
3-2
RKC Waalwijk
FC Twente
2-1
PEC Zwolle
Willem II
2-1
PSV
Ajax
4-0
FC Utrecht
9 november 2019
Heracles Almelo
6-1
VVV-Venlo
Fortuna Sittard
1-0
ADO Den Haag
sc Heerenveen
2-1
Sparta Rotterdam
8 november 2019
Vitesse
1-2
FC Groningen

3 november 2019
ADO Den Haag
1-1
sc Heerenveen
VVV-Venlo
0-3
Feyenoord
FC Utrecht
6-0
Fortuna Sittard
FC Groningen
2-0
Willem II
FC Emmen
2-1
Vitesse
2 november 2019
AZ
3-0
FC Twente
Sparta Rotterdam
2-2
PSV
RKC Waalwijk
2-0
Heracles Almelo
1 november 2019
PEC Zwolle
2-4
Ajax

27 oktober 2019
Ajax
4-0
Feyenoord
PSV
0-4
AZ
Sparta Rotterdam
1-2
FC Utrecht
sc Heerenveen
1-1
FC Groningen
26 oktober 2019
Heracles Almelo
4-0
PEC Zwolle
Fortuna Sittard
4-1
VVV-Venlo
Vitesse
0-2
ADO Den Haag
Willem II
2-1
RKC Waalwijk
25 oktober 2019
FC Twente
4-1
FC Emmen

20 oktober 2019
Feyenoord
1-1
Heracles Almelo
FC Emmen
2-1
Fortuna Sittard
FC Groningen
2-0
Sparta Rotterdam
PEC Zwolle
3-1
ADO Den Haag
19 oktober 2019
VVV-Venlo
0-4
Vitesse
FC Utrecht
3-0
PSV
FC Twente
0-1
Willem II
RKC Waalwijk
1-2
Ajax
AZ
2-4
sc Heerenveen

6 oktober 2019
PSV
4-1
VVV-Venlo
Willem II
1-1
AZ
Fortuna Sittard
4-2
Feyenoord
ADO Den Haag
0-2
Ajax
5 oktober 2019
sc Heerenveen
1-0
PEC Zwolle
Sparta Rotterdam
2-1
FC Twente
Vitesse
2-1
FC Utrecht
Heracles Almelo
2-0
FC Emmen
4 oktober 2019
FC Groningen
3-0
RKC Waalwijk

29 september 2019
Feyenoord
5-1
FC Twente
AZ
2-0
Heracles Almelo
PEC Zwolle
0-4
PSV
FC Utrecht
2-0
Willem II
RKC Waalwijk
1-2
Vitesse
28 september 2019
Fortuna Sittard
0-0
Sparta Rotterdam
Ajax
2-0
FC Groningen
VVV-Venlo
0-3
sc Heerenveen
27 september 2019
FC Emmen
3-0
ADO Den Haag

26 september 2019
Feyenoord
0-3
AZ
25 september 2019
Ajax
5-0
Fortuna Sittard
PSV
3-1
FC Groningen

22 september 2019
PSV
1-1
Ajax
ADO Den Haag
0-1
AZ
FC Emmen
3-3
Feyenoord
sc Heerenveen
1-1
FC Utrecht
21 september 2019
Vitesse
4-2
Fortuna Sittard
Willem II
1-0
VVV-Venlo
FC Groningen
2-0
PEC Zwolle
Sparta Rotterdam
4-0
RKC Waalwijk
20 september 2019
FC Twente
2-3
Heracles Almelo

15 september 2019
Fortuna Sittard
2-3
FC Twente
Heracles Almelo
4-1
Willem II
Feyenoord
3-2
ADO Den Haag
PEC Zwolle
6-2
RKC Waalwijk
14 september 2019
PSV
5-0
Vitesse
FC Utrecht
3-1
FC Emmen
VVV-Venlo
2-1
FC Groningen
Ajax
4-1
sc Heerenveen
AZ
5-1
Sparta Rotterdam

1 september 2019
RKC Waalwijk
1-3
PSV
Willem II
0-1
Feyenoord
Vitesse
2-1
AZ
Sparta Rotterdam
1-4
Ajax
FC Twente
3-1
FC Utrecht
31 augustus 2019
ADO Den Haag
1-0
VVV-Venlo
FC Groningen
1-2
Heracles Almelo
sc Heerenveen
1-1
Fortuna Sittard
30 augustus 2019
FC Emmen
1-3
PEC Zwolle

25 augustus 2019
PEC Zwolle
2-2
Sparta Rotterdam
FC Utrecht
1-2
VVV-Venlo
RKC Waalwijk
0-3
ADO Den Haag
24 augustus 2019
sc Heerenveen
0-0
FC Twente
Heracles Almelo
1-1
Vitesse
Willem II
2-1
FC Emmen

18 augustus 2019
Heracles Almelo
0-2
PSV
Feyenoord
1-1
FC Utrecht
AZ
0-0
FC Groningen
FC Twente
3-3
RKC Waalwijk
Fortuna Sittard
2-3
Willem II
17 augustus 2019
FC Emmen
2-0
sc Heerenveen
VVV-Venlo
1-4
Ajax
ADO Den Haag
1-2
Sparta Rotterdam
16 augustus 2019
Vitesse
3-0
PEC Zwolle

11 augustus 2019
PSV
3-1
ADO Den Haag
FC Utrecht
3-1
PEC Zwolle
RKC Waalwijk
0-2
AZ
sc Heerenveen
1-1
Feyenoord
Fortuna Sittard
1-1
Heracles Almelo
10 augustus 2019
Willem II
0-2
Vitesse
Ajax
5-0
FC Emmen
FC Groningen
1-3
FC Twente
9 augustus 2019
Sparta Rotterdam
4-1
VVV-Venlo

4 augustus 2019
AZ
4-0
Fortuna Sittard
ADO Den Haag
2-4
FC Utrecht
Feyenoord
2-2
Sparta Rotterdam
Heracles Almelo
0-4
sc Heerenveen
3 augustus 2019
FC Twente
1-1
PSV
VVV-Venlo
3-1
RKC Waalwijk
FC Emmen
0-1
FC Groningen
Vitesse
2-2
Ajax
2 augustus 2019
PEC Zwolle
1-3
Willem II

De gepubliceerde uitslagen zijn tot 5 volledige werkdagen na de respectievelijke speeldag onder voorbehoud

* Wint na verlenging

** Wint na strafschoppen

Om je bezoek aan onze websites optimaal te laten verlopen, maken wij gebruik van cookies. Cookies om het verkeer over onze sites te analyseren en cookies om (advertentie)inhoud te personaliseren en sociale media content aan te bieden. Natuurlijk vinden wij je privacy belangrijk, daarom kun je deze cookie-instellingen zelf beheren. Hoe wij omgaan met de gegevens die op basis van de geplaatste cookies verkregen zijn, leggen wij uit in onze cookie- en privacyverklaring.