Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op KNVB.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

508 bestuurders volgden opleiding Besturen met Impact, geef je ook op!

KNVB Media
KNVB Media
maandag, 10:00

In seizoen 2024/'25 volgden 508 bestuurders de opleiding Besturen met Impact op 31 locaties. - Foto: KNVB Media

Maar liefst 508 bestuurders hebben vorig seizoen de opleiding Besturen met Impact gevolgd. In totaal heeft de KNVB 31 opleidingen door heel het land georganiseerd en inmiddels heeft bijna 15 procent van de voetbalverengingen minimaal één bestuurder die is opgeleid. Natuurlijk kun je ook in seizoen 2025/’26 als verenigingsbestuurder deelnemen aan Besturen met Impact.

Doen, zeggen je voorgangers. Zij gaven de opleiding namelijk gemiddeld een 8,1.  Ruim 91 procent van de deelnemers geeft aan gegroeid te zijn als bestuurder na het volgen van de opleiding. 64 procent zegt zich ook als persoon ontwikkeld te hebben.

Wil jij ook de opleiding Besturen met Impact volgen? Klik dan hier voor een overzicht van de beschikbare data en locaties. Regelmatig komen er nieuwe opleidingen bij. Staat er momenteel geen opleiding in jouw gemeente of regio gepland maar wil je hem wel graag volgen, wellicht samen met bestuurders van andere verenigingen uit jouw buurt? Neem dan contact op met je verenigingsadviseur . Samen kunnen we kijken wat de mogelijkheden zijn.

Lees hieronder de ervaringen van bestuurders die eerder meededen aan Besturen met Impact.

'Veel ruimte voor dialoog tussen bestuursleden over hoe ze dingen aanpakken en met vraagstukken omgaan' 'Veel ruimte voor dialoog tussen bestuursleden over hoe ze dingen aanpakken en met vraagstukken omgaan'  

'Je krijgt een spiegel voorgehouden waar je als vereniging en als bestuurder staat' 'Je krijgt een spiegel voorgehouden waar je als vereniging en als bestuurder staat'  

'Met elkaar in discussie over de visies die er leven bij de andere verenigingen' 'Met elkaar in discussie over de visies die er leven bij de andere verenigingen'  

Laatste artikelen