Het lukt niet om de pagina die je zocht op KNVB.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Scheidsrechters die het niet eens zijn met de inhoud van een rapport hebben de mogelijkheid bezwaar te maken. - Foto: KNVB Media
Rapporteurs gaan wekelijks op pad in het amateurvoetbal om de prestaties van scheidsrechters te beoordelen. Scheidsrechters die het niet eens zijn met de inhoud van een rapport hebben de mogelijkheid om bezwaar te maken.
We merken dat veel scheidsrechters uit teleurstelling over een in hun ogen niet goed rapport bezwaar maken. Echter: de bezwarencommissie toetst een rapport alleen op feitelijke onjuistheden. Om extra teleurstellingen te voorkomen, doen scheidsrechters er dus goed aan zichzelf, voordat ze bezwaar maken, de vraag te stellen of in het rapport feitelijk aantoonbare onjuistheden staan.
Vaak komt in het bezwaar ook terug dat de tekst bij een competentie in de ogen van een scheidsrechter niet overeenkomt met de score. Hieronder staat vermeld aan welke voorwaarden een score moet voldoen.
Het is dus niet zo dat als in de tekst het woord ‘goed’ voorkomt, dat per definitie betekent dat een hogere score dan de score waarop je begint – een C - gegeven dient te worden. De inhoudelijke onderbouwing is leidend, niet de woordkeus.
Concreet zal het bezwaarschrift gaan over aspecten als:
Zie jij jezelf een voetbalwedstrijd in goede banen leiden? Bij jouw club of misschien wel op het internationale podium? Ontdek de mooie wereld van arbitrage en test of jij het in je hebt om in een split second de juiste beslissing te maken met de scheidsrechtersquiz.