Het lukt niet om de pagina die je zocht op KNVB.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Feyenoord - FC Utrecht door de ogen van scheidsrechter Jeroen Manschot. - Foto: KNVB Media
Een primeur in het Nederlands voetbal verdient een nieuwe editie van ARAG Extra Tijd: bij de Vriendenloterij Eredivisie-wedstrijd tussen Feyenoord en FC Utrecht werd voor het eerst geëxperimenteerd met de refcam. Jeroen Manschot was afgelopen zondag uitgerust met een camera aan zijn oor, waarmee vanuit zijn oogpunt gefilmd werd.
Een uniek inkijkje in het werk van de scheidsrechter. Volg de communicatie van Jeroen Manschot bij deze wedstrijd en bekijk de spectaculaire wedstrijd in De Kuip terug, vanuit het oogpunt van de scheidsrechter.
Het experiment met de refcam is onderdeel van de Week van de Scheidsrechter. In deze week bedanken de KNVB, ARAG en de COVS (Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters) alle scheidsrechters en assistent-scheidsrechters van het amateurvoetbal tot en met de Eredivisie voor hun tomeloze inzet.
Met dit experiment wil de KNVB meer begrip, respect en waardering creëren voor de rol van scheidsrechters. Zij nemen elke week duizenden beslissingen onder druk. De refcam kan supporters, kijkers en voetballers dichter bij die beleving brengen. De refcam is nu éénmalig ingezet om de mogelijkheden te verkennen. Het gaat om een test, onder andere om te zien wat het toevoegt en hoe het praktisch werkt voor de arbitrage.
ARAG is partner van de KNVB scheidsrechters en Supporter van FairPlay. Samen zetten we ons in voor het versterken van arbitrage in Nederland. We werken aan meer aandacht en waardering voor scheidsrechters, stimuleren de groei van het aantal (opgeleide) scheidsrechters én dragen bij aan de ontwikkeling en innovatie van arbitrage zoals de refcam.