Het lukt niet om de pagina die je zocht op KNVB.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
1 mei is de deadline voor het uitschrijven van futsalteams uit categorie A voor het volgende seizoen. - Foto: KNVB Media
Wil je als club een futsalteam niet meer inschrijven voor categorie A? Geef dit uiterlijk 1 mei schriftelijk door aan de KNVB! In de praktijk geven clubs pas bij de teaminschrijvingen voor het komende seizoen aan dat ze een team willen terugtrekken uit categorie A. Dit is te laat. Hou er rekening mee dat hier kosten aan verbonden zijn.
In principe worden teams op basis van promotie-/degradatie ingedeeld in categorie A. Maar er kunnen verschillende redenen zijn voor clubs om een team niet (meer) voor categorie A te willen inschrijven. Een fusie bijvoorbeeld of een andere samenstelling van een team waardoor het niveau niet meer past in categorie A. In die gevallen kan een vereniging een schriftelijk verzoek bij de KNVB indienen om een team in te delen in categorie B. Dit kan via contact@knvb.nl.
Het verzoek moet uiterlijk 1 mei bij de KNVB binnen zijn. Alleen dan kan een open plaats via de nacompetitie van het huidige seizoen worden opgevuld door een ander team.