TOTO KNVB Beker uitslagen

Halve finales

donderdag 5 maart 2020
Feyenoord
7-1
NAC Breda
woensdag 4 maart 2020
FC Utrecht
2-0
Ajax

Kwartfinales

donderdag 13 februari 2020
sc Heerenveen
0-1
Feyenoord
Go Ahead Eagles
1-4
FC Utrecht
woensdag 12 februari 2020
Vitesse
0-3
Ajax
AZ
1-3
NAC Breda

Achtste finales

dinsdag 28 januari 2020
Fortuna Sittard
1-2
Feyenoord
donderdag 23 januari 2020
NAC Breda
2-0
PSV
IJsselmeervogels
1-1 (6-7)
Go Ahead Eagles**
woensdag 22 januari 2020
Ajax
7-0
Spakenburg
sc Heerenveen**
2-2 (4-3)
Willem II
Heracles Almelo
0-2
Vitesse
dinsdag 21 januari 2020
FC Eindhoven
1-2
FC Utrecht
Fortuna Sittard
-
Feyenoord
TOP Oss
0-2
AZ

2e ronde (32)

donderdag 19 december 2019
SC Cambuur
1-2
Feyenoord
FC Groningen
0-1
FC Utrecht
woensdag 18 december 2019
GVVV
1-2
PSV
Heracles Almelo
3-0
FC Dordrecht
OFC
0-0 (4-5)
Spakenburg**
Sparta Nijkerk
0-1
NAC Breda
AZ
3-0
Groene Ster
Willem II
3-0
Sparta Rotterdam
Telstar
3-4
Ajax
dinsdag 17 december 2019
Fortuna Sittard
3-0
PEC Zwolle
Excelsior
0-2
FC Eindhoven
Vitesse
4-0
ODIN 59
sc Heerenveen
2-0
Roda JC
IJsselmeervogels
1-0
SteDoCo
Katwijk
0-0 (3-4)
TOP Oss**
FC Twente
2-5
Go Ahead Eagles

1e ronde (64)

donderdag 31 oktober 2019
Fortuna Sittard
3-0
ADO Den Haag
Excelsior'31
1-4
FC Utrecht
woensdag 30 oktober 2019
Sparta Rotterdam
1-0
FC Volendam
Harkemase Boys
1-2
FC Groningen
Excelsior M
0-3
sc Heerenveen
De Treffers
0-2
FC Twente
Groene Ster**
2-2 (4-2)
VVV-Venlo
Ajax
2-2 (2-3)
OFC**
Sparta Nijkerk
5-2
Fortuna Wormerveer
AFC
3-3 (2-4)
ODIN 59**
Spakenburg
2-0
ASWH
Quick
0-4
Willem II
Heracles Almelo
4-3
RKC Waalwijk
dinsdag 29 oktober 2019
NAC Breda
3-2
FC Emmen
IJsselmeervogels
3-0
FC Den Bosch
Kon. HFC
1-2
Telstar
Achilles Veen
0-2
Roda JC
GVVV
2-1
Helmond Sport
OSS'20
1-2
TOP Oss
Excelsior
4-2
N.E.C.
Almere City FC
1-3
Go Ahead Eagles
Rijnsb.Boys
0-4
FC Eindhoven
FC Dordrecht
3-1
MVV
Flevo Boys
0-3
Katwijk
Goes
0-5
SC Cambuur
Hoek
0-3
PEC Zwolle
Vitesse
2-0
De Graafschap
zaterdag 19 oktober 2019
FC 's-Gravenzande
1-3
SteDoCo

kwalificatieronde 2

woensdag 25 september 2019
OSS'20
5-1
Jodan Boys
Westlandia
2-2 (3-4)
OFC**
Groene Ster
2-0
Kloetinge
Silvolde
2-3
Goes
EVV
0-0 (4-5)
Flevo Boys**
ADO '20
0-2
Fortuna Wormerveer
Dongen
1-2
Excelsior'31
Spakenburg
2-0
SDO
Blauw Geel'38/JUMBO
0-1
De Treffers
DUNO D
2-3
Quick
dinsdag 24 september 2019
ASWH
5-1
TEC
ODIN 59
4-3
Barendrecht
VVOG
0-2
Ajax
Achilles Veen**
1-1 (12-11)
HHC Hardenberg
Scheveningen
0-1
Harkemase Boys
Noordwijk
1-3
Rijnsb.Boys
GVVV
2-1
Kozakken Boys
Quick Boys
2-3
Katwijk

kwalificatieronde 1

woensdag 28 augustus 2019
ADO '20
3-0
ONS Sneek
zaterdag 17 augustus 2019
Blauw Geel'38/JUMBO
2-1
Sliedrecht 1
ADO '20
TAS
ONS Sneek
Groene Ster
5-0
vv Winsum 1
Mierlo Hout 1
2-3
Flevo Boys
HSC '21
2-4
SteDoCo
SV TOP 1
2-6
Hoek
Kloetinge
1-0
Lienden
Westlandia
2-0
Zuidvogels HSV De 1
Drachtster Boys 1
0-4
Dongen
Rohda Raalte 1
1-2
DUNO D
SDO
1-0
ARC
Excelsior'31
2-1
DEM
VEV'67 1
0-3
Silvolde
Sparta Nijkerk
3-2
UNA
DOVO
2-4
OFC
Vroomshoopse Boys 1
0-4
EVV
VVSB
2-4
Harkemase Boys
Achilles Veen
6-0
Hercules
Barendrecht
6-0
Wittenhorst 1
Huizen 1
2-3
Goes
Rijnvogels
0-4
OSS'20
VVOG
3-0
RKSV Minor
ODIN 59
3-1
Gemert
Ter Leede
1-4
Fortuna Wormerveer
FC 's-Gravenzande
2-0
RKSV Heeze 1
FC Lisse
1-2
Ajax
DVS'33 Ermelo
1-1 (2-3)
Quick**
Hoogland
1-3
Jodan Boys

De gepubliceerde uitslagen zijn tot 5 volledige werkdagen na de respectievelijke speeldag onder voorbehoud

* Wint na verlenging

** Wint na strafschoppen

Laatste nieuws

Om je bezoek aan onze websites optimaal te laten verlopen, maken wij gebruik van cookies. Cookies om het verkeer over onze sites te analyseren en cookies om (advertentie)inhoud te personaliseren en sociale media content aan te bieden. Natuurlijk vinden wij je privacy belangrijk, daarom kun je deze cookie-instellingen zelf beheren. Hoe wij omgaan met de gegevens die op basis van de geplaatste cookies verkregen zijn, leggen wij uit in onze cookie- en privacyverklaring.