Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op KNVB.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

maandag 6 december 2021
Jong FC Utrecht
20:00
ADO Den Haag
Jong AZ
20:00
Excelsior
Jong Ajax
20:00
FC Emmen
Jong PSV
20:00
De Graafschap
vrijdag 10 december 2021
NAC Breda
20:00
Almere City FC
TOP Oss
20:00
Jong Ajax
De Graafschap
20:00
Helmond Sport
VVV-Venlo
20:00
Jong FC Utrecht
FC Volendam
20:00
Jong PSV
Excelsior
20:00
MVV
Roda JC
20:00
FC Den Bosch
ADO Den Haag
20:00
Jong AZ
FC Eindhoven
20:00
Telstar
FC Emmen
20:00
FC Dordrecht
vrijdag 17 december 2021
VVV-Venlo
20:00
TOP Oss
Telstar
20:00
Jong PSV
ADO Den Haag
20:00
NAC Breda
MVV
20:00
FC Emmen
Almere City FC
20:00
FC Volendam
zaterdag 18 december 2021
FC Eindhoven
16:30
Roda JC
FC Dordrecht
20:00
Excelsior
maandag 20 december 2021
Jong FC Utrecht
20:00
De Graafschap
Jong AZ
20:00
FC Den Bosch
Jong Ajax
20:00
Helmond Sport
vrijdag 7 januari 2022
Helmond Sport
18:45
FC Dordrecht
Roda JC
21:00
MVV
zaterdag 8 januari 2022
FC Den Bosch
18:45
FC Emmen
NAC Breda
21:00
FC Eindhoven
zondag 9 januari 2022
FC Volendam
12:15
Telstar
Excelsior
14:30
ADO Den Haag
De Graafschap
16:45
VVV-Venlo
TOP Oss
20:00
Jong AZ
maandag 10 januari 2022
Jong FC Utrecht
18:45
Jong Ajax
Jong PSV
21:00
Almere City FC
vrijdag 14 januari 2022
NAC Breda
20:00
FC Volendam
VVV-Venlo
20:00
Jong PSV
FC Dordrecht
20:00
Jong AZ
Telstar
20:00
MVV
Excelsior
20:00
De Graafschap
FC Eindhoven
20:00
Jong FC Utrecht
Almere City FC
20:00
Roda JC
FC Emmen
20:00
Helmond Sport
zaterdag 15 januari 2022
ADO Den Haag
16:30
TOP Oss
maandag 17 januari 2022
Jong Ajax
20:00
FC Den Bosch
vrijdag 21 januari 2022
Jong FC Utrecht
20:00
FC Dordrecht
Jong AZ
20:00
VVV-Venlo
De Graafschap
20:00
Almere City FC
FC Den Bosch
20:00
FC Eindhoven
Jong PSV
20:00
Excelsior
Helmond Sport
20:00
TOP Oss
Telstar
20:00
Jong Ajax
Roda JC
20:00
ADO Den Haag
MVV
20:00
FC Volendam
zaterdag 22 januari 2022
FC Emmen
16:30
NAC Breda
vrijdag 28 januari 2022
TOP Oss
20:00
FC Den Bosch
zaterdag 29 januari 2022
FC Eindhoven
18:45
MVV
Excelsior
21:00
FC Emmen
zondag 30 januari 2022
VVV-Venlo
12:15
FC Dordrecht
Almere City FC
14:30
Telstar
ADO Den Haag
16:45
De Graafschap
vrijdag 4 februari 2022
NAC Breda
20:00
Roda JC
Jong Ajax
20:00
Jong AZ
FC Den Bosch
20:00
ADO Den Haag
Jong PSV
20:00
Helmond Sport
FC Volendam
20:00
Jong FC Utrecht
FC Dordrecht
20:00
Almere City FC
Telstar
20:00
De Graafschap
MVV
20:00
VVV-Venlo
FC Emmen
20:00
TOP Oss
maandag 7 februari 2022
Jong FC Utrecht
20:00
Helmond Sport
Jong AZ
20:00
NAC Breda
Jong Ajax
20:00
Jong PSV
Roda JC
20:00
FC Volendam
FC Eindhoven
20:00
Excelsior
vrijdag 11 februari 2022
TOP Oss
20:00
FC Eindhoven
De Graafschap
20:00
FC Dordrecht
FC Volendam
20:00
Jong AZ
Helmond Sport
20:00
Telstar
Excelsior
20:00
Jong Ajax
ADO Den Haag
20:00
MVV
Almere City FC
20:00
FC Emmen
zondag 13 februari 2022
NAC Breda
12:15
FC Den Bosch
VVV-Venlo
14:30
Roda JC
maandag 14 februari 2022
Jong PSV
20:00
Jong FC Utrecht
vrijdag 18 februari 2022
FC Den Bosch
20:00
Jong PSV
Helmond Sport
20:00
VVV-Venlo
FC Dordrecht
20:00
TOP Oss
Telstar
20:00
NAC Breda
Roda JC
20:00
De Graafschap
FC Eindhoven
20:00
ADO Den Haag
MVV
20:00
Jong AZ
FC Emmen
20:00
FC Volendam
maandag 21 februari 2022
Jong FC Utrecht
20:00
Excelsior
Jong Ajax
20:00
Almere City FC
vrijdag 25 februari 2022
NAC Breda
20:00
Jong PSV
TOP Oss
20:00
Jong FC Utrecht
Jong AZ
20:00
FC Eindhoven
De Graafschap
20:00
FC Den Bosch
FC Volendam
20:00
Helmond Sport
FC Dordrecht
20:00
MVV
Excelsior
20:00
Roda JC
ADO Den Haag
20:00
Telstar
Almere City FC
20:00
VVV-Venlo
FC Emmen
20:00
Jong Ajax
vrijdag 4 maart 2022
De Graafschap
20:00
Jong AZ
VVV-Venlo
20:00
FC Volendam
Helmond Sport
20:00
FC Eindhoven
Telstar
20:00
TOP Oss
Excelsior
20:00
FC Den Bosch
Roda JC
20:00
FC Dordrecht
MVV
20:00
NAC Breda
maandag 7 maart 2022
Jong FC Utrecht
20:00
Almere City FC
Jong Ajax
20:00
ADO Den Haag
Jong PSV
20:00
FC Emmen
vrijdag 11 maart 2022
NAC Breda
20:00
De Graafschap
FC Den Bosch
20:00
MVV
FC Volendam
20:00
Excelsior
FC Dordrecht
20:00
Jong Ajax
ADO Den Haag
20:00
Jong PSV
FC Eindhoven
20:00
VVV-Venlo
Almere City FC
20:00
Helmond Sport
FC Emmen
20:00
Jong FC Utrecht
zaterdag 12 maart 2022
TOP Oss
16:30
Roda JC
maandag 14 maart 2022
Jong AZ
20:00
Telstar
vrijdag 18 maart 2022
Jong FC Utrecht
20:00
Jong AZ
TOP Oss
20:00
Excelsior
De Graafschap
20:00
MVV
VVV-Venlo
20:00
FC Emmen
Jong Ajax
20:00
FC Eindhoven
Jong PSV
20:00
Roda JC
Helmond Sport
20:00
NAC Breda
Telstar
20:00
FC Dordrecht
ADO Den Haag
20:00
FC Volendam
Almere City FC
20:00
FC Den Bosch
vrijdag 1 april 2022
NAC Breda
20:00
Jong Ajax
Jong AZ
20:00
Jong PSV
De Graafschap
20:00
FC Emmen
VVV-Venlo
20:00
ADO Den Haag
FC Volendam
20:00
TOP Oss
Helmond Sport
20:00
MVV
FC Dordrecht
20:00
FC Eindhoven
Telstar
20:00
FC Den Bosch
Roda JC
20:00
Jong FC Utrecht
Almere City FC
20:00
Excelsior
maandag 4 april 2022
Jong FC Utrecht
20:00
NAC Breda
Jong AZ
20:00
Roda JC
Jong Ajax
20:00
TOP Oss
Jong PSV
20:00
FC Volendam
vrijdag 8 april 2022
NAC Breda
20:00
VVV-Venlo
TOP Oss
20:00
Jong PSV
FC Den Bosch
20:00
FC Dordrecht
FC Volendam
20:00
De Graafschap
Excelsior
20:00
Telstar
Roda JC
20:00
Jong Ajax
ADO Den Haag
20:00
Helmond Sport
FC Eindhoven
20:00
Almere City FC
MVV
20:00
Jong FC Utrecht
FC Emmen
20:00
Jong AZ
vrijdag 15 april 2022
De Graafschap
20:00
TOP Oss
VVV-Venlo
20:00
Telstar
FC Dordrecht
20:00
FC Emmen
Roda JC
20:00
Helmond Sport
FC Eindhoven
20:00
Jong PSV
MVV
20:00
Excelsior
zaterdag 16 april 2022
FC Volendam
18:45
Jong Ajax
Almere City FC
21:00
NAC Breda
maandag 18 april 2022
Jong FC Utrecht
20:00
FC Den Bosch
Jong AZ
20:00
ADO Den Haag
vrijdag 22 april 2022
NAC Breda
20:00
FC Dordrecht
TOP Oss
20:00
Almere City FC
FC Den Bosch
20:00
FC Volendam
Helmond Sport
20:00
De Graafschap
Telstar
20:00
FC Eindhoven
Excelsior
20:00
Jong AZ
FC Emmen
20:00
Roda JC
zondag 24 april 2022
ADO Den Haag
12:15
Jong FC Utrecht
maandag 25 april 2022
Jong Ajax
20:00
VVV-Venlo
Jong PSV
20:00
MVV
vrijdag 29 april 2022
NAC Breda
20:00
TOP Oss
Jong AZ
20:00
Helmond Sport
De Graafschap
20:00
Jong PSV
VVV-Venlo
20:00
Excelsior
FC Den Bosch
20:00
Roda JC
FC Dordrecht
20:00
FC Volendam
Telstar
20:00
Jong FC Utrecht
ADO Den Haag
20:00
Almere City FC
FC Eindhoven
20:00
FC Emmen
MVV
20:00
Jong Ajax
vrijdag 6 mei 2022
Jong FC Utrecht
20:00
VVV-Venlo
TOP Oss
20:00
MVV
Jong Ajax
20:00
De Graafschap
Jong PSV
20:00
FC Dordrecht
FC Volendam
20:00
FC Eindhoven
Helmond Sport
20:00
FC Den Bosch
Excelsior
20:00
NAC Breda
Roda JC
20:00
Telstar
Almere City FC
20:00
Jong AZ
FC Emmen
20:00
ADO Den Haag

Wedstrijdgegevens kunnen te allen tijde wijzigen, houd de site/app goed in de gaten voor eventuele wijzigingen