Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op KNVB.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Overzicht sancties wanordelijkheden: 27 augustus

KNVB Media
KNVB Media
Vandaag, 11:17

NAC Breda heeft een voorwaardelijke geldboete gekregen. - Foto: KNVB Media

Onderstaand een overzicht van de door de onafhankelijke aanklager betaald voetbal opgelegde (door BVO’s geaccepteerde) sancties, vanwege wanordelijkheden in en rondom de stadions.

Overzicht straffen betaald voetbal

Met ingang van 27 augustus 2025

VriendenLoterij Eredivisie

NAC Breda: een geldboete van € 7.500,-. Deze boete is in zijn geheel voorwaardelijk, met een proeftijd van twee (2) jaar. Dit vanwege wanordelijkheden door aanhang van NAC Breda gedurende de op 18 mei 2025 gespeelde wedstrijd NAC Breda – Willem II, te weten: het op meerdere momenten afsteken van vuurwerk.

Tuchtrechtspraak betaald voetbal Tuchtrechtspraak betaald voetbal De tuchtrechtspraak binnen het voetbal kent ‘de’ aanklager, de tuchtcommissie en commissie van beroep. Wie zijn het die rechtspreken en hoe gaat deze rechtspraak in zijn werk?

Vuurwerk Vuurwerk De clubs, de KNVB, de politie, het Openbaar Ministerie,de gemeentes en het ministerie van Justitie & Veiligheid, willen vuurwerk in het voetbal harder aanpakken.

Vorig overzicht Vorig overzicht Overzicht sancties wanordelijkheden betaald voetbal per 18 juli.

Laatste artikelen