Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op KNVB.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Excelsior Maassluis wint laatste Supercup amateurs

KNVB Media
KNVB Media
6 augustus 2016, 17:19

Dolle vreugde bij Excelsior Maassluis na het winnen van de Supercup. - Foto: KNVB Media

Excelsior Maassluis heeft zaterdagmiddag met overmacht de Supercup gewonnen. De algeheel landskampioen bij de amateurs versloeg de winnaar van de KNVB Beker voor amateurs, Staphorst, met 4-0.

Daarmee won de favoriet de bokaal. De Zuid-Hollanders komen dit seizoen uit in de Tweede divisie, terwijl de opponent uit Overijssel in de Hoofdklasse zit. De ‘Tricolores’ leidden bij rust al comfortabel, dankzij treffers van Kevin Dercks na ruim een kwartier, en een knal van Adair Veiga Lopes na exact een half uur spelen.

Verzet gebroken

Staphorst wilde er alles aan doen om er in de tweede helft nog een echte wedstrijd van te maken, maar na vijf minuten was het verzet gebroken. Niels Redert zorgde er met een rake kopbal voor dat het laatste beetje illusie dat de bezoekers nog hadden – de wedstrijd werd gespeeld op het sportpark in Maassluis – verdween. Uiteindelijk werd het nog 4-0 voor het team van Jeroen Rijsdijk, door een goal van Kilian Berkhout.

Na het laatste fluitsignaal reikte Hans Schelling namens de KNVB de Supercup uit aan de verdiende winnaar, in samenwerking met Gerrit Malipaard, hoofdsponsor en trouw lid van Excelsior. De laatste Supercup – vanwege de invoering van promotie en degradatie tussen het amateur- en betaald voetbal verdwijnt het duel – ging daarmee naar Zuid-Holland.

 

Voetballen bij een club

De KNVB is er voor voetballers op het veld, in de zaal en op straat. Voor pupillen, profs en 65-plussers. Voor jongens en voor meisjes.

Laatste artikelen