Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op KNVB.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Voor mentoren

Op deze pagina vind je meer info voor mentoren over het mentorprogramma van Besturen met Impact.

Ben jij de mentor die we zoeken? 

Besturen met Impact brengt talentvolle, enthousiaste bestuurders en mentoren bij elkaar. Steeds meer bestuurders zien de waarde van ervaring en kennis van anderen in en plukken de vruchten van het Besturen met Impact-netwerk. Daarom doen we een beroep op jou! Vind jij het leuk om voetbalbestuurders verder in het zadel te helpen en nog meer bij te dragen aan een toekomstbestendig voetballandschap? Meld je aan! 

Profiel van de Besturen met Impact -mentoren 

  • Je bent bestuurder geweest van een vereniging met vrijwilligers en/of beschikt over een aantoonbare competentie die essentieel is voor bestuurders;
  • Je weet wat het is om te werken met vrijwilligers; 
  • Je bent minimaal 16 uur per jaar beschikbaar; 
  • Je vindt het leuk om je kennis met betrekking besturen van een vereniging te delen; 
  • Je vraagt geen vergoeding voor je inzet. 

Wat houdt het mentorschap in? 

Wij geloven in de maatschappelijke impact van sport en voetbal in het bijzonder. De mensen die een bestuurlijke functie hebben vervuld in de sport en herkennen dat je echte impact kan maken op de maatschappij hebben dat al eens ervaren. Deze ervaring willen we graag door middel van mentorschap overbrengen op de nieuwe generatie bestuurders. De mentor reflecteert op basis van de vragen van de bestuurder op persoonlijke impact die men kan hebben op de vereniging en hoe deze zo effectief mogelijk ingezet kan worden.  

Vanuit het programma maken wij matches op dit gebied en koppelen we jullie aan elkaar. Soms is een éénmalige reflectie genoeg en kan een bestuurder weer verder. We gaan uit van 4 online en/of offline ontmoetingen. In overleg mag dat natuurlijk altijd meer zijn.   

Meld je aan als mentor 

Er wordt contact met je opgenomen voor een intakegesprek. Een screening op geschiktheid is onderdeel van de toelatingsprocedure.