Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op KNVB.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Feyenoord alleen op kop in Eredivisie

KNVB Media
KNVB Media
29 augustus 2016, 11:49

Door de overwinning op Excelsior en het puntenverlies van concurrenten PSV en ADO Den Haag mag Feyenoord zich nu alleen koploper van de Eredivisie noemen. - Foto: KNVB Media

Na vier wedstrijden in de Eredivisie is Feyenoord de enige ploeg zonder puntverlies. De Rotterdammers bogen een 0-1 achterstand tegen stadsgenoot Excelsior om in een 4-1 overwinning, waar PSV (0-0 tegen FC Groningen) en ADO Den Haag (1-1 tegen Heracles Almelo) punten lieten liggen.

Ajax herstelde zich enigszins van de midweekse nederlaag tegen FK Rostov, door met 0-3 te winnen van Go Ahead Eagles. Het treffen tussen sc Heerenveen en PEC Zwolle, twee ploegen die voorafgaand aan deze speelronde nog zonder overwinning waren, werd een prooi voor de Friezen. Sam Larsson maakte het enige doelpunt van de avond (1-0).

Interlandbreak

De Eredivisie ligt komend weekeinde stil vanwege de interlands en zal op zaterdag 10 september hervat worden.


Meer doen met voetbal? Doe mee!

Er zijn vele manieren waarop jij ook mee kan doen. Niet alleen als speler, maar ook als coach, scheidsrechter, bestuurder of als andere vrijwilliger.

Laatste artikelen