Het lukt niet om de pagina die je zocht op KNVB.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Sander van der Eijk. - Foto: KNVB Media
Het avontuur van Sander van der Eijk op het WK Onder 17 (m) in Qatar gaat door met een eerste duel in de knock-outfase. De Nederlandse arbiter heeft de leiding over het duel tussen Italië en Tsjechië in de tweede ronde.
De Italianen wonnen in Groep A van Zuid-Afrika, Qatar en Bolivia en werden daarmee ongeslagen groepswinnaar. In drie wedstrijden kreeg de ploeg van oud-Napoli-speler Massimiliano Favo slechts één doelpunt tegen.
Het wordt dus een flinke uitdaging voor Tsjechië dat als een van de beste nummers drie doorging naar de volgende ronde. De Tsjechen verloren van Burkina Faso en de Verenigde Staten, maar een ruime zege op Tadzjikistan was genoeg voor de knock-outfase.
De aftrap van het duel is op zaterdag 15 november om 14.00 uur in Doha.