Indelingen top amateurvoetbal bekendgemaakt

KNVB Media
KNVB Media
28 juni 2017, 22:05

IJsselmeervogels promoveerde deze zomer naar de Tweede divisie. - Foto: KNVB Media

De competitie-indelingen van de Tweede divisie, Derde divisie en de Hoofdklassen zijn vanavond, woensdag 28 juni, bekendgemaakt aan de clubs. De competitieprogramma’s volgen op een later moment.

Het uitblijven van het competitieprogramma heeft te maken met de competitie-indeling van de Derde divisie, waar door de betrokken partijen nog over de voorwaarden wordt gesproken. De KNVB streeft er naar de competitieprogramma’s zo spoedig mogelijk te kunnen communiceren.

Tweede divisie

ClubDistrict
Achilles'29Oost
AFCWest 1
BarendrechtWest 2
De Dijk asvWest 1
De TreffersOost
Excelsior M.West 2
FC LisseWest 2
GVVVWest 1
HHC HardenbergOost
IJsselmeervogelsWest 1
Jong Sparta RotterdamWest 2
KatwijkWest 2
Koninklijke HFCWest 1
Kozakken BoysZuid 1
LiendenOost
Rijnsburgse BoysWest 2
TECZuid 1
VVSBWest 2

Derde divisie A (zaterdag)

ClubDistrict
ACVNoord
ASWHZuid 1
CapelleWest 2
DOVOWest 1
DVS'33 ErmeloOost
Harkemase BoysNoord
Jong Almere City FCWest 1
Jong FC GroningenNoord
Jong FC TwenteOost
Jong FC VolendamWest 1
Jong VitesseOost
ODIN'59West 1
ONS SneekNoord
Quick BoysWest 2
ScheveningenWest 2
SpakenburgWest 1
SpijkenisseWest 2
VVOGOost

Derde divisie B (zondag)

ClubDistrict
ADO'20West 1
Be Quick 1887Noord
Blauw Geel'38/JUMBOZuid 2
De MeernWest 1
DongenZuid 1
EVVZuid 2
HBSWest 2
HerculesWest 1
HSC'21Oost
Jong De GraafschapOost
JVC CuijkZuid 2
Magreb'90West 1
OFCWest 1
OJC RosmalenZuid 1
QuickWest 2
Quick'20Oost
UNAZuid 1
WestlandiaWest 2

Hoofdklasse Zaterdag A

ClubDistrict
Achilles VeenZuid 1
AFCWest 1
ArgonWest 1
FC RijnvogelsWest 2
FC 's-GravenzandeWest 2
HoekZuid 1
Jodan BoysWest 2
NoordwijkWest 2
NootdorpWest 2
RijsoordZuid 1
RVVHWest 2
SmitshoekWest 2
SteDoCoZuid 1
SwiftWest 1
Ter LeedeWest 2
ZwaluwenWest 2

Hoofdklasse Zaterdag B

ClubDistrict
AjaxWest 1
AZSVOost
BerkumOost
csv ApeldoornOost
EemdijkWest 1
Excelsior'31Oost
HSV De ZuidvogelsWest 1
HuizenWest 1
HZVVNoord
NSC NijkerkOost
SC GenemuidenNoord
SDC PuttenOost
Sparta NijkerkOost
StaphorstNoord
sv DFSOost
UrkNoord

Hoofdklasse Zondag A

ClubDistrict
Achilles 1894Noord
Alphense BoysWest 2
De BatavenOost
DHCWest 2
HollandiaWest 1
Jong Achilles'29Oost
LeonidasWest 2
MSCNoord
PurmersteijnWest 1
RKAVVWest 2
RKHVVOost
SDOWest 1
SilvoldeOost
SJCWest 2
SWZ Boso SneekNoord
V.V. HeerenveenNoord

Hoofdklasse Zondag B

ClubDistrict
BaronieZuid 1
BVC'12Oost
EHC/HeutsZuid 2
GemertZuid 2
GoesZuid 1
Groene SterZuid 2
HalsterenZuid 1
IFCZuid 1
Jong FC Den BoschZuid 1
Juliana'31Oost
RKSV NuenenZuid 1
SV MeerssenZuid 2
sv O.S.S. 1920Zuid 2
UDI'19/Beter BedZuid 2
VlissingenZuid 1
WoezikOost

Aankomende twee seizoenen geen extra beloftenteamsWoensdag werd besloten dat er de komende twee seizoenen geen extra beloftenteams zullen instromen.

Gerelateerd nieuws

Laatste artikelen

Terug naar boven