KNVB Beker uitslagen

1e ronde (64)

donderdag 21 september 2017
SDC Putten
0-4
PSV
Blauw Geel'38/JUMBO
0-3
VVV-Venlo
Hercules
2-4
FC Groningen
Meern De
0-5
PEC Zwolle
woensdag 20 september 2017
Feyenoord
2-0
ADO Den Haag
Staphorst
2-3
Kon. HFC
ONS Sneek
1-3
FC Twente
Ajax
0-6
FC Utrecht
Dijk De
2-1
HHC Hardenberg
VVSB
4-1
Telstar
FC Lisse**
1-1 (5-4)
Hoek
Katwijk
4-0
Ter Leede
csv Apeldoorn
2-4
Willem II
Excelsior
1-2
sc Heerenveen
Achilles '29
4-3
NAC Breda
Scheveningen
1-5
Ajax
Swift**
0-0 (5-3)
Vitesse
Capelle
0-5
Roda JC
dinsdag 19 september 2017
MVV
2-3
AZ
Genemuiden SC
1-3
De Treffers
Sparta Nijkerk
0-1
FC Eindhoven
GVVV
1-0
FC Dordrecht
Barendrecht
1-3
Go Ahead Eagles
Noordwijk
0-1
Fortuna Sittard
Quick Boys
1-3
FC Volendam
Rijnsb.Boys
0-2
Heracles Almelo
Kozakken Boys**
1-1 (4-3)
De Graafschap
FC Emmen
1-3
N.E.C.
Helmond Sport
1-5
SC Cambuur
FC Oss
0-2
Almere City FC
RKC Waalwijk
1-0
Sparta Rotterdam
Zwaluwen
2-3
FC Den Bosch

kwalificatieronde 2

zaterdag 26 augustus 2017
Buitenpost
0-2
Genemuiden SC
woensdag 23 augustus 2017
ODIN 59
1-3
SDC Putten
Meern De**
1-1 (5-4)
VC Vlissingen
GVVV
7-0
Magreb '90
Excelsior M
1-1 (6-7)
FC Lisse**
Noordwijk
3-2
IJsselmeervogels
Quick '20
0-1
csv Apeldoorn
Ajax
1-1
Be Quick 1887
UNA
1-2
Staphorst*
Quick
2-3
Ter Leede
Lienden
0-1
HHC Hardenberg
VVSB
3-3
EVV
DFS sv
1-2
ONS Sneek
Capelle
6-1
Altius
Hercules
2-2
Dongen
Swift
3-0
HBS
dinsdag 22 augustus 2017
Blauw Geel'38/JUMBO
3-2
Spakenburg
HSC '21
0-1
Zwaluwen
Harkemase Boys
0-0 (2-3)
Sparta Nijkerk**
Barendrecht
1-0
VVOG
Scheveningen**
0-0 (3-2)
Spijkenisse
zondag 20 augustus 2017
AFC
0-2
Dijk De
Kon. HFC
4-0
Westlandia

kwalificatieronde 2

zaterdag 19 augustus 2017
TEC
1-1
Rijnsb.Boys*
Achilles '29
3-2
OFC
ASWH
1-3
Hoek
DVS'33 Ermelo
1-2
Quick Boys

kwalificatieronde 1

zaterdag 19 augustus 2017
EVV
4-1
d'Olde Veste
BVV/Timmermans Infra
1-5
Staphorst
JVC Cuijk
0-1
SDC Putten*
Groene Ster
1-2
Scheveningen
Chevremont
1-3
Swift
Sparta Nijkerk
3-0
Purmersteijn
Ajax
3-1
OJC Rosmalen
ADO '20
1-1 (10-11)
Spakenburg**
ACV
0-3
Hercules
Dongen
5-2
DOVO
Buitenpost
4-3
ZSV
VVOG
2-0
Gemert
Capelle
6-0
Nuenen
Ter Leede
2-0
DHC

De gepubliceerde uitslagen zijn tot 5 volledige werkdagen na de respectievelijke speeldag onder voorbehoud

* Wint na verlenging

** Wint na strafschoppen

Terug naar boven