Eredivisie Programma

vrijdag 25 augustus 2017
NAC Breda
20:00
Sparta Rotterdam
zaterdag 26 augustus 2017
Vitesse
18:30
AZ
ADO Den Haag
19:45
sc Heerenveen
PEC Zwolle
19:45
FC Twente
Heracles Almelo
20:45
Excelsior
zondag 27 augustus 2017
Feyenoord
12:30
Willem II
VVV-Venlo
14:30
Ajax
FC Groningen
16:45
FC Utrecht
PSV
16:45
Roda JC

zaterdag 9 september 2017
Willem II
18:30
ADO Den Haag
Heracles Almelo
18:30
Feyenoord
Ajax
20:45
PEC Zwolle
Excelsior
20:45
Vitesse
zondag 10 september 2017
sc Heerenveen
12:30
PSV
AZ
14:30
NAC Breda
FC Utrecht
14:30
Roda JC
Sparta Rotterdam
14:30
FC Twente
FC Groningen
16:45
VVV-Venlo

vrijdag 15 september 2017
Sparta Rotterdam
20:00
AZ
zaterdag 16 september 2017
Excelsior
18:30
sc Heerenveen
NAC Breda
19:45
FC Groningen
Roda JC
19:45
Willem II
PEC Zwolle
20:45
Heracles Almelo
zondag 17 september 2017
Vitesse
12:30
VVV-Venlo
ADO Den Haag
14:30
Ajax
FC Twente
14:30
FC Utrecht
PSV
16:45
Feyenoord

zaterdag 23 september 2017
Willem II
18:30
sc Heerenveen
Feyenoord
19:45
NAC Breda
Heracles Almelo
19:45
Roda JC
ADO Den Haag
20:45
Sparta Rotterdam
zondag 24 september 2017
FC Utrecht
12:30
PSV
Ajax
14:30
Vitesse
FC Groningen
14:30
FC Twente
VVV-Venlo
14:30
PEC Zwolle
AZ
16:45
Excelsior

vrijdag 29 september 2017
FC Twente
20:00
Heracles Almelo
zaterdag 30 september 2017
NAC Breda
18:30
ADO Den Haag
PSV
19:45
Willem II
PEC Zwolle
19:45
FC Groningen
Excelsior
20:45
VVV-Venlo
zondag 1 oktober 2017
AZ
12:30
Feyenoord
sc Heerenveen
14:30
Ajax
Vitesse
14:30
FC Utrecht
Sparta Rotterdam
16:45
Roda JC

zaterdag 14 oktober 2017
Ajax
18:30
Sparta Rotterdam
Roda JC
18:30
NAC Breda
FC Utrecht
20:45
sc Heerenveen
Feyenoord
20:45
PEC Zwolle
zondag 15 oktober 2017
Heracles Almelo
12:30
Vitesse
FC Groningen
14:30
AZ
Willem II
14:30
FC Twente
VVV-Venlo
14:30
PSV
ADO Den Haag
16:45
Excelsior

vrijdag 20 oktober 2017
FC Groningen
20:00
Willem II
zaterdag 21 oktober 2017
NAC Breda
18:30
PEC Zwolle
Excelsior
19:45
Sparta Rotterdam
VVV-Venlo
19:45
ADO Den Haag
FC Twente
20:45
Roda JC
zondag 22 oktober 2017
PSV
12:30
Heracles Almelo
AZ
14:30
FC Utrecht
Feyenoord
14:30
Ajax
sc Heerenveen
16:45
Vitesse

vrijdag 27 oktober 2017
FC Twente
20:00
Excelsior
zaterdag 28 oktober 2017
Roda JC
18:30
Feyenoord
Heracles Almelo
18:30
VVV-Venlo
Willem II
20:45
Ajax
PEC Zwolle
20:45
ADO Den Haag
zondag 29 oktober 2017
Vitesse
12:30
PSV
FC Utrecht
14:30
NAC Breda
Sparta Rotterdam
14:30
FC Groningen
sc Heerenveen
16:45
AZ

vrijdag 3 november 2017
Sparta Rotterdam
20:00
sc Heerenveen
zaterdag 4 november 2017
AZ
18:30
Willem II
Excelsior
19:45
Roda JC
Heracles Almelo
19:45
FC Groningen
VVV-Venlo
20:45
NAC Breda
zondag 5 november 2017
ADO Den Haag
12:30
Feyenoord
Ajax
14:30
FC Utrecht
Vitesse
14:30
PEC Zwolle
PSV
16:45
FC Twente

zaterdag 18 november 2017
Feyenoord
18:30
VVV-Venlo
FC Twente
18:30
sc Heerenveen
NAC Breda
20:45
Ajax
Willem II
20:45
Sparta Rotterdam
zondag 19 november 2017
ADO Den Haag
12:30
Heracles Almelo
FC Groningen
14:30
Vitesse
FC Utrecht
14:30
Excelsior
PEC Zwolle
14:30
PSV
Roda JC
16:45
AZ

vrijdag 24 november 2017
AZ
20:00
FC Twente
zaterdag 25 november 2017
VVV-Venlo
18:30
Willem II
FC Groningen
19:45
Feyenoord
Heracles Almelo
19:45
NAC Breda
sc Heerenveen
20:45
PEC Zwolle
zondag 26 november 2017
Ajax
12:30
Roda JC
Excelsior
14:30
PSV
Sparta Rotterdam
14:30
FC Utrecht
Vitesse
16:45
ADO Den Haag

vrijdag 1 december 2017
PEC Zwolle
20:00
FC Utrecht
zaterdag 2 december 2017
ADO Den Haag
18:30
FC Groningen
FC Twente
18:30
Ajax
Feyenoord
20:45
Vitesse
Willem II
20:45
Heracles Almelo
zondag 3 december 2017
VVV-Venlo
12:30
AZ
PSV
14:30
Sparta Rotterdam
Roda JC
14:30
sc Heerenveen
NAC Breda
16:45
Excelsior

vrijdag 8 december 2017
Willem II
20:00
NAC Breda
zaterdag 9 december 2017
sc Heerenveen
18:30
VVV-Venlo
AZ
19:45
Heracles Almelo
Excelsior
19:45
PEC Zwolle
FC Twente
20:45
ADO Den Haag
zondag 10 december 2017
Roda JC
12:30
FC Groningen
FC Utrecht
14:30
Feyenoord
Sparta Rotterdam
14:30
Vitesse
Ajax
16:45
PSV

dinsdag 12 december 2017
NAC Breda
18:30
FC Twente
PEC Zwolle
20:45
AZ
woensdag 13 december 2017
FC Groningen
18:30
PSV
Vitesse
18:30
Willem II
VVV-Venlo
19:45
FC Utrecht
ADO Den Haag
20:45
Roda JC
Feyenoord
20:45
sc Heerenveen
donderdag 14 december 2017
Heracles Almelo
18:30
Sparta Rotterdam
Ajax
20:45
Excelsior

zaterdag 16 december 2017
sc Heerenveen
18:30
NAC Breda
Willem II
18:30
PEC Zwolle
PSV
19:45
ADO Den Haag
FC Twente
20:45
Vitesse
Roda JC
20:45
VVV-Venlo
zondag 17 december 2017
Sparta Rotterdam
12:30
Feyenoord
AZ
14:30
Ajax
FC Utrecht
14:30
Heracles Almelo
Excelsior
16:45
FC Groningen

vrijdag 22 december 2017
ADO Den Haag
20:00
PEC Zwolle
zaterdag 23 december 2017
VVV-Venlo
18:30
Heracles Almelo
AZ
19:45
sc Heerenveen
PSV
19:45
Vitesse
Excelsior
20:45
FC Twente
zondag 24 december 2017
FC Groningen
12:30
Sparta Rotterdam
Ajax
14:30
Willem II
NAC Breda
14:30
FC Utrecht
Feyenoord
16:45
Roda JC

vrijdag 19 januari 2018
FC Utrecht
20:00
AZ
zaterdag 20 januari 2018
Roda JC
18:30
FC Twente
ADO Den Haag
19:45
VVV-Venlo
PEC Zwolle
19:45
NAC Breda
Vitesse
20:45
sc Heerenveen
zondag 21 januari 2018
Sparta Rotterdam
12:30
Excelsior
Ajax
14:30
Feyenoord
Willem II
14:30
FC Groningen
Heracles Almelo
16:45
PSV

vrijdag 26 januari 2018
sc Heerenveen
20:00
Sparta Rotterdam
zaterdag 27 januari 2018
FC Groningen
18:30
Heracles Almelo
FC Twente
19:45
PSV
PEC Zwolle
19:45
Vitesse
NAC Breda
20:45
VVV-Venlo
zondag 28 januari 2018
FC Utrecht
12:30
Ajax
Feyenoord
14:30
ADO Den Haag
Roda JC
14:30
Excelsior
Willem II
16:45
AZ

vrijdag 2 februari 2018
Vitesse
20:00
FC Groningen
zaterdag 3 februari 2018
sc Heerenveen
18:30
FC Twente
AZ
19:45
Roda JC
PSV
19:45
PEC Zwolle
Heracles Almelo
20:45
ADO Den Haag
zondag 4 februari 2018
Excelsior
12:30
FC Utrecht
Sparta Rotterdam
14:30
Willem II
VVV-Venlo
14:30
Feyenoord
Ajax
16:45
NAC Breda

dinsdag 6 februari 2018
FC Twente
18:30
AZ
PEC Zwolle
20:45
sc Heerenveen
woensdag 7 februari 2018
FC Utrecht
18:30
Sparta Rotterdam
PSV
18:30
Excelsior
Willem II
19:45
VVV-Venlo
NAC Breda
20:45
Heracles Almelo
Roda JC
20:45
Ajax
donderdag 8 februari 2018
ADO Den Haag
18:30
Vitesse
Feyenoord
20:45
FC Groningen

zaterdag 10 februari 2018
FC Utrecht
18:30
PEC Zwolle
Heracles Almelo
18:30
Willem II
Sparta Rotterdam
19:45
PSV
AZ
20:45
VVV-Venlo
sc Heerenveen
20:45
Roda JC
zondag 11 februari 2018
Ajax
12:30
FC Twente
Vitesse
14:30
Feyenoord
Excelsior
14:30
NAC Breda
FC Groningen
16:45
ADO Den Haag

vrijdag 16 februari 2018
VVV-Venlo
20:00
FC Groningen
zaterdag 17 februari 2018
Vitesse
18:30
Excelsior
NAC Breda
19:45
AZ
PSV
19:45
sc Heerenveen
ADO Den Haag
20:45
Willem II
zondag 18 februari 2018
Roda JC
12:30
FC Utrecht
Feyenoord
14:30
Heracles Almelo
FC Twente
14:30
Sparta Rotterdam
PEC Zwolle
16:45
Ajax

vrijdag 23 februari 2018
FC Groningen
20:00
NAC Breda
zaterdag 24 februari 2018
AZ
18:30
Sparta Rotterdam
sc Heerenveen
19:45
Excelsior
Heracles Almelo
19:45
PEC Zwolle
VVV-Venlo
20:45
Vitesse
zondag 25 februari 2018
Ajax
12:30
ADO Den Haag
Feyenoord
14:30
PSV
Willem II
14:30
Roda JC
FC Utrecht
16:45
FC Twente

vrijdag 2 maart 2018
sc Heerenveen
20:00
Willem II
zaterdag 3 maart 2018
PSV
18:30
FC Utrecht
Excelsior
18:30
AZ
NAC Breda
20:45
Feyenoord
Roda JC
20:45
Heracles Almelo
zondag 4 maart 2018
PEC Zwolle
12:30
VVV-Venlo
Vitesse
14:30
Ajax
Sparta Rotterdam
14:30
ADO Den Haag
FC Twente
16:45
FC Groningen

vrijdag 9 maart 2018
Heracles Almelo
20:00
FC Twente
zaterdag 10 maart 2018
ADO Den Haag
18:30
NAC Breda
Willem II
19:45
PSV
VVV-Venlo
19:45
Excelsior
Roda JC
20:45
Sparta Rotterdam
zondag 11 maart 2018
FC Groningen
12:30
PEC Zwolle
Ajax
14:30
sc Heerenveen
FC Utrecht
14:30
Vitesse
Feyenoord
16:45
AZ

vrijdag 16 maart 2018
Excelsior
20:00
ADO Den Haag
zaterdag 17 maart 2018
FC Twente
18:30
Willem II
PSV
19:45
VVV-Venlo
Vitesse
19:45
Heracles Almelo
sc Heerenveen
20:45
FC Utrecht
zondag 18 maart 2018
AZ
12:30
FC Groningen
NAC Breda
14:30
Roda JC
Sparta Rotterdam
14:30
Ajax
PEC Zwolle
16:45
Feyenoord

zaterdag 31 maart 2018
Vitesse
18:30
Roda JC
PEC Zwolle
18:30
Sparta Rotterdam
PSV
19:45
NAC Breda
ADO Den Haag
20:45
AZ
Willem II
20:45
FC Utrecht
zondag 1 april 2018
VVV-Venlo
12:30
FC Twente
FC Groningen
14:30
Ajax
Heracles Almelo
14:30
sc Heerenveen
Feyenoord
16:45
Excelsior

vrijdag 6 april 2018
Excelsior
20:00
Willem II
zaterdag 7 april 2018
NAC Breda
18:30
Vitesse
AZ
19:45
PSV
Roda JC
19:45
PEC Zwolle
Sparta Rotterdam
20:45
VVV-Venlo
zondag 8 april 2018
FC Utrecht
12:30
ADO Den Haag
FC Twente
14:30
Feyenoord
sc Heerenveen
14:30
FC Groningen
Ajax
16:45
Heracles Almelo

vrijdag 13 april 2018
Heracles Almelo
20:00
AZ
zaterdag 14 april 2018
ADO Den Haag
18:30
FC Twente
Vitesse
19:45
Sparta Rotterdam
VVV-Venlo
19:45
sc Heerenveen
PEC Zwolle
20:45
Excelsior
zondag 15 april 2018
NAC Breda
12:30
Willem II
FC Groningen
14:30
Roda JC
Feyenoord
14:30
FC Utrecht
PSV
16:45
Ajax

dinsdag 17 april 2018
FC Twente
18:30
PEC Zwolle
sc Heerenveen
20:45
ADO Den Haag
woensdag 18 april 2018
AZ
18:30
Vitesse
Roda JC
18:30
PSV
Excelsior
19:45
Heracles Almelo
Sparta Rotterdam
19:45
NAC Breda
Ajax
20:45
VVV-Venlo
donderdag 19 april 2018
FC Utrecht
18:30
FC Groningen
Willem II
20:45
Feyenoord

zondag 29 april 2018
ADO Den Haag
14:30
PSV
Ajax
14:30
AZ
FC Groningen
14:30
Excelsior
Feyenoord
14:30
Sparta Rotterdam
NAC Breda
14:30
sc Heerenveen
Vitesse
14:30
FC Twente
PEC Zwolle
14:30
Willem II
Heracles Almelo
14:30
FC Utrecht
VVV-Venlo
14:30
Roda JC

zondag 6 mei 2018
AZ
14:30
PEC Zwolle
FC Utrecht
14:30
VVV-Venlo
FC Twente
14:30
NAC Breda
PSV
14:30
FC Groningen
Roda JC
14:30
ADO Den Haag
sc Heerenveen
14:30
Feyenoord
Willem II
14:30
Vitesse
Excelsior
14:30
Ajax
Sparta Rotterdam
14:30
Heracles Almelo

Wedstrijdgegevens kunnen te allen tijde wijzigen, houd de site/app goed in de gaten voor eventuele wijzigingen

Terug naar boven