Jupiler League uitslagen

5 mei 2017
Jong Ajax
2-1
SC Cambuur
FC Den Bosch
1-0
FC Dordrecht
FC Emmen
0-3
Jong FC Utrecht
FC Eindhoven
2-2
Helmond Sport
Fortuna Sittard
3-0
FC Volendam
MVV
1-1
RKC Waalwijk
Telstar
1-2
VVV-Venlo
FC Oss
2-1
De Graafschap
Almere City FC
0-2
NAC Breda
Achilles'29
1-5
Jong PSV

28 april 2017
De Graafschap
3-3
Achilles'29
NAC Breda
4-1
FC Oss
Jong PSV
1-0
Telstar
RKC Waalwijk
3-0
Fortuna Sittard
SC Cambuur
4-1
FC Eindhoven
FC Dordrecht
0-4
FC Emmen
FC Volendam
3-1
MVV
Helmond Sport
1-1
Almere City FC
VVV-Venlo
1-4
Jong Ajax
25 april 2017
Jong FC Utrecht
5-0
FC Den Bosch

21 april 2017
Jong Ajax
2-0
Helmond Sport
FC Den Bosch
1-1
Fortuna Sittard
SC Cambuur
5-0
RKC Waalwijk
FC Emmen
0-0
NAC Breda
FC Eindhoven
0-0
VVV-Venlo
MVV
2-2
Jong PSV
Telstar
3-1
Jong FC Utrecht
FC Oss
2-2
FC Volendam
Almere City FC
1-2
De Graafschap
Achilles'29
2-2
FC Dordrecht

17 april 2017
De Graafschap
2-0
MVV
Jong FC Utrecht
0-2
SC Cambuur
NAC Breda
3-3
FC Eindhoven
Jong PSV
3-1
Jong Ajax
RKC Waalwijk
1-1
Almere City FC
FC Dordrecht
0-2
Telstar
FC Volendam
1-2
Achilles'29
Fortuna Sittard
2-0
FC Oss
Helmond Sport
2-0
FC Den Bosch
VVV-Venlo
0-0
FC Emmen

14 april 2017
Jong Ajax
1-0
FC Dordrecht
RKC Waalwijk
1-2
VVV-Venlo
SC Cambuur
5-1
Telstar
FC Eindhoven
3-1
Fortuna Sittard
FC Volendam
2-2
De Graafschap
Helmond Sport
2-1
NAC Breda
MVV
2-2
FC Emmen
FC Oss
2-0
Jong PSV
Almere City FC
2-1
Jong FC Utrecht
Achilles'29
2-1
FC Den Bosch

10 april 2017
Jong FC Utrecht
2-1
FC Oss
Jong PSV
2-0
FC Volendam
7 april 2017
De Graafschap
4-0
RKC Waalwijk
FC Den Bosch
2-1
MVV
NAC Breda
0-2
SC Cambuur
FC Emmen
1-0
Achilles'29
FC Dordrecht
1-1
FC Eindhoven
Fortuna Sittard
4-1
Helmond Sport
Telstar
1-3
Jong Ajax
VVV-Venlo
3-2
Almere City FC

3 april 2017
Jong Ajax
2-0
Jong FC Utrecht
2 april 2017
MVV
1-1
Fortuna Sittard
31 maart 2017
De Graafschap
2-1
Jong PSV
RKC Waalwijk
1-4
FC Volendam
SC Cambuur
1-0
FC Emmen
FC Eindhoven
4-2
FC Den Bosch
Helmond Sport
1-0
FC Dordrecht
FC Oss
4-0
Achilles'29
VVV-Venlo
0-4
NAC Breda
Almere City FC
2-0
Telstar

19 maart 2017
FC Volendam
1-1
SC Cambuur
17 maart 2017
FC Den Bosch
1-1
RKC Waalwijk
Jong FC Utrecht
3-1
FC Eindhoven
NAC Breda
4-3
Jong Ajax
Jong PSV
3-0
Helmond Sport
FC Emmen
2-0
FC Oss
FC Dordrecht
5-2
VVV-Venlo
Fortuna Sittard
3-2
De Graafschap
Telstar
1-1
MVV
Achilles'29
3-3
Almere City FC

13 maart 2017
Jong Ajax
1-1
FC Volendam
FC Den Bosch
0-2
VVV-Venlo
FC Eindhoven
0-5
Jong PSV
Fortuna Sittard
0-2
NAC Breda
Helmond Sport
0-2
De Graafschap
MVV
4-1
Jong FC Utrecht
Telstar
2-2
FC Emmen
FC Oss
2-7
SC Cambuur
Almere City FC
3-0
FC Dordrecht
Achilles'29
2-3
RKC Waalwijk

10 maart 2017
De Graafschap
3-2
Jong Ajax
Jong FC Utrecht
0-1
Achilles'29
NAC Breda
1-0
Telstar
Jong PSV
0-1
Almere City FC
RKC Waalwijk
3-0
FC Oss
SC Cambuur
0-1
FC Den Bosch
FC Emmen
2-0
FC Eindhoven
FC Dordrecht
0-1
MVV
FC Volendam
1-0
Helmond Sport
VVV-Venlo
4-1
Fortuna Sittard

6 maart 2017
Jong FC Utrecht
0-0
VVV-Venlo
5 maart 2017
Achilles'29
0-3
SC Cambuur
3 maart 2017
De Graafschap
2-1
NAC Breda
FC Den Bosch
1-1
FC Emmen
RKC Waalwijk
5-2
Helmond Sport
FC Eindhoven
4-2
Telstar
FC Volendam
1-1
FC Dordrecht
Fortuna Sittard
0-0
Jong PSV
MVV
2-2
Almere City FC
FC Oss
0-3
Jong Ajax

24 februari 2017
Jong Ajax
1-1
FC Eindhoven
NAC Breda
1-0
FC Volendam
Jong PSV
4-1
RKC Waalwijk
SC Cambuur
4-0
MVV
FC Emmen
2-3
Fortuna Sittard
FC Dordrecht
0-3
De Graafschap
Helmond Sport
1-1
Jong FC Utrecht
Telstar
2-0
FC Den Bosch
VVV-Venlo
4-0
Achilles'29
Almere City FC
3-3
FC Oss

20 februari 2017
Jong PSV
2-0
NAC Breda
19 februari 2017
MVV
0-0
FC Eindhoven
17 februari 2017
De Graafschap
2-1
Telstar
RKC Waalwijk
2-1
FC Dordrecht
FC Volendam
0-1
VVV-Venlo
Fortuna Sittard
4-1
Jong FC Utrecht
Helmond Sport
1-3
FC Emmen
FC Oss
1-1
FC Den Bosch
Almere City FC
0-1
SC Cambuur
Achilles'29
2-3
Jong Ajax

14 februari 2017
Jong Ajax
1-1
MVV
13 februari 2017
Jong FC Utrecht
2-4
FC Volendam
10 februari 2017
FC Den Bosch
1-3
Almere City FC
NAC Breda
2-3
RKC Waalwijk
SC Cambuur
1-1
Fortuna Sittard
FC Emmen
2-0
De Graafschap
FC Dordrecht
2-3
Jong PSV
FC Eindhoven
1-2
FC Oss
Telstar
1-1
Achilles'29
VVV-Venlo
7-0
Helmond Sport

6 februari 2017
De Graafschap
3-0
SC Cambuur
NAC Breda
1-0
FC Dordrecht
Jong PSV
2-1
VVV-Venlo
RKC Waalwijk
1-2
Jong FC Utrecht
FC Volendam
2-1
FC Den Bosch
Fortuna Sittard
5-2
Jong Ajax
Helmond Sport
3-4
Telstar
FC Oss
0-3
MVV
Almere City FC
3-1
FC Emmen
Achilles'29
4-3
FC Eindhoven

3 februari 2017
Jong Ajax
4-1
RKC Waalwijk
FC Den Bosch
2-1
NAC Breda
Jong FC Utrecht
0-2
Jong PSV
SC Cambuur
3-0
Helmond Sport
FC Emmen
3-1
FC Volendam
FC Dordrecht
2-2
Fortuna Sittard
FC Eindhoven
4-1
Almere City FC
MVV
0-0
Achilles'29
Telstar
3-1
FC Oss
VVV-Venlo
4-1
De Graafschap

30 januari 2017
Jong Ajax
6-3
Almere City FC
Jong FC Utrecht
3-2
De Graafschap

28 januari 2017
SC Cambuur
3-0
FC Dordrecht
27 januari 2017
FC Den Bosch
1-2
Jong Ajax
FC Emmen
1-1
Jong PSV
FC Eindhoven
3-0
RKC Waalwijk
MVV
1-1
NAC Breda
Telstar
0-1
FC Volendam
FC Oss
0-3
VVV-Venlo
Almere City FC
2-0
Fortuna Sittard
Achilles'29
1-2
Helmond Sport

22 januari 2017
VVV-Venlo
2-1
MVV
21 januari 2017
Jong PSV
0-2
SC Cambuur
20 januari 2017
De Graafschap
0-3
FC Den Bosch
NAC Breda
2-0
Achilles'29
RKC Waalwijk
1-1
FC Emmen
FC Dordrecht
3-0
Jong FC Utrecht
FC Volendam
3-1
FC Eindhoven
Fortuna Sittard
1-1
Telstar
Helmond Sport
3-1
FC Oss

16 januari 2017
Jong FC Utrecht
0-2
NAC Breda
13 januari 2017
FC Den Bosch
0-0
Jong PSV
SC Cambuur
0-2
VVV-Venlo
FC Emmen
0-0
Jong Ajax
FC Eindhoven
2-1
De Graafschap
MVV
2-0
Helmond Sport
Telstar
0-4
RKC Waalwijk
FC Oss
4-2
FC Dordrecht
Almere City FC
2-2
FC Volendam
Achilles'29
0-1
Fortuna Sittard

19 december 2016
Jong FC Utrecht
2-1
Telstar
Jong PSV
0-0
MVV
18 december 2016
RKC Waalwijk
2-2
SC Cambuur
16 december 2016
De Graafschap
4-1
Almere City FC
NAC Breda
3-1
FC Emmen
FC Dordrecht
3-0
Achilles'29
FC Volendam
3-1
FC Oss
Fortuna Sittard
0-4
FC Den Bosch
Helmond Sport
2-4
Jong Ajax
VVV-Venlo
1-0
FC Eindhoven

9 december 2016
Jong Ajax
1-0
Jong PSV
FC Den Bosch
1-1
Helmond Sport
SC Cambuur
4-2
Jong FC Utrecht
FC Emmen
1-2
VVV-Venlo
FC Eindhoven
6-2
NAC Breda
MVV
2-0
De Graafschap
Telstar
0-0
FC Dordrecht
FC Oss
3-1
Fortuna Sittard
Almere City FC
6-2
RKC Waalwijk
Achilles'29
0-6
FC Volendam

2 december 2016
De Graafschap
3-5
FC Oss
Jong FC Utrecht
3-1
FC Emmen
NAC Breda
3-1
Almere City FC
Jong PSV
4-0
Achilles'29
RKC Waalwijk
2-0
MVV
SC Cambuur
1-3
Jong Ajax
FC Dordrecht
2-2
FC Den Bosch
FC Volendam
3-0
Fortuna Sittard
Helmond Sport
3-0
FC Eindhoven
VVV-Venlo
1-1
Telstar

28 november 2016
De Graafschap
1-1
FC Volendam
FC Den Bosch
2-1
Achilles'29
Jong FC Utrecht
1-1
Almere City FC
NAC Breda
0-0
Helmond Sport
Jong PSV
2-4
FC Oss
FC Emmen
0-0
MVV
FC Dordrecht
0-2
Jong Ajax
Fortuna Sittard
1-1
FC Eindhoven
Telstar
0-3
SC Cambuur
VVV-Venlo
4-0
RKC Waalwijk

25 november 2016
Jong Ajax
2-1
Telstar
RKC Waalwijk
2-1
De Graafschap
SC Cambuur
3-1
NAC Breda
FC Eindhoven
2-1
FC Dordrecht
FC Volendam
1-0
Jong PSV
Helmond Sport
1-0
Fortuna Sittard
MVV
3-0
FC Den Bosch
FC Oss
4-2
Jong FC Utrecht
Almere City FC
0-2
VVV-Venlo
Achilles'29
0-4
FC Emmen

21 november 2016
Jong FC Utrecht
2-2
Jong Ajax
Jong PSV
1-0
De Graafschap
18 november 2016
FC Den Bosch
0-2
FC Eindhoven
NAC Breda
0-0
VVV-Venlo
FC Emmen
0-1
SC Cambuur
FC Dordrecht
1-4
Helmond Sport
FC Volendam
1-1
RKC Waalwijk
Fortuna Sittard
2-3
MVV
Telstar
3-6
Almere City FC
Achilles'29
1-2
FC Oss

4 november 2016
Jong Ajax
2-1
NAC Breda
De Graafschap
5-0
Fortuna Sittard
RKC Waalwijk
0-2
FC Den Bosch
SC Cambuur
2-1
FC Volendam
FC Eindhoven
2-1
Jong FC Utrecht
Helmond Sport
1-0
Jong PSV
MVV
2-1
Telstar
FC Oss
2-2
FC Emmen
VVV-Venlo
3-1
FC Dordrecht
Almere City FC
1-0
Achilles'29

31 oktober 2016
Jong Ajax
0-4
VVV-Venlo
30 oktober 2016
FC Emmen
2-1
FC Dordrecht
FC Eindhoven
2-0
SC Cambuur
Fortuna Sittard
0-1
RKC Waalwijk
28 oktober 2016
FC Den Bosch
1-0
Jong FC Utrecht
MVV
1-2
FC Volendam
Telstar
0-0
Jong PSV
FC Oss
3-4
NAC Breda
Almere City FC
1-0
Helmond Sport
Achilles'29
0-0
De Graafschap

21 oktober 2016
De Graafschap
2-4
Helmond Sport
Jong FC Utrecht
1-2
MVV
NAC Breda
3-1
Fortuna Sittard
Jong PSV
4-1
FC Eindhoven
RKC Waalwijk
2-0
Achilles'29
SC Cambuur
4-2
FC Oss
FC Emmen
0-0
Telstar
FC Dordrecht
1-4
Almere City FC
FC Volendam
1-1
Jong Ajax
VVV-Venlo
3-1
FC Den Bosch

17 oktober 2016
Jong Ajax
4-2
De Graafschap
16 oktober 2016
MVV
2-1
FC Dordrecht
14 oktober 2016
FC Den Bosch
3-1
SC Cambuur
FC Eindhoven
0-1
FC Emmen
Fortuna Sittard
2-0
VVV-Venlo
Helmond Sport
2-0
FC Volendam
Telstar
2-0
NAC Breda
FC Oss
2-5
RKC Waalwijk
Almere City FC
1-0
Jong PSV
Achilles'29
1-1
Jong FC Utrecht

30 september 2016
De Graafschap
2-3
FC Dordrecht
FC Den Bosch
0-0
Telstar
Jong FC Utrecht
1-0
Helmond Sport
RKC Waalwijk
1-1
Jong PSV
FC Eindhoven
2-1
Jong Ajax
FC Volendam
2-1
NAC Breda
Fortuna Sittard
2-2
FC Emmen
MVV
2-1
SC Cambuur
FC Oss
2-3
Almere City FC
Achilles'29
0-3
VVV-Venlo

26 september 2016
Jong Ajax
7-0
FC Oss
Jong PSV
3-0
Fortuna Sittard
24 september 2016
FC Dordrecht
1-0
FC Volendam
23 september 2016
NAC Breda
1-0
De Graafschap
SC Cambuur
3-1
Achilles'29
FC Emmen
3-0
FC Den Bosch
Helmond Sport
1-1
RKC Waalwijk
Telstar
1-4
FC Eindhoven
VVV-Venlo
2-0
Jong FC Utrecht
Almere City FC
2-1
MVV

16 september 2016
De Graafschap
3-0
FC Emmen
Jong PSV
3-2
FC Dordrecht
RKC Waalwijk
2-4
NAC Breda
FC Volendam
2-2
Jong FC Utrecht
Fortuna Sittard
3-0
SC Cambuur
Helmond Sport
2-1
VVV-Venlo
MVV
1-0
Jong Ajax
FC Oss
6-2
FC Eindhoven
Almere City FC
4-1
FC Den Bosch
Achilles'29
1-2
Telstar

12 september 2016
Jong Ajax
7-1
Achilles'29
Jong FC Utrecht
3-0
Fortuna Sittard
9 september 2016
FC Den Bosch
2-1
FC Oss
NAC Breda
1-1
Jong PSV
SC Cambuur
4-1
Almere City FC
FC Emmen
1-2
Helmond Sport
FC Dordrecht
1-1
RKC Waalwijk
FC Eindhoven
1-1
MVV
Telstar
2-1
De Graafschap
VVV-Venlo
0-1
FC Volendam

28 augustus 2016
Achilles'29
2-3
MVV
26 augustus 2016
De Graafschap
0-2
VVV-Venlo
NAC Breda
0-0
FC Den Bosch
Jong PSV
2-0
Jong FC Utrecht
RKC Waalwijk
3-2
Jong Ajax
FC Volendam
0-1
FC Emmen
Fortuna Sittard
3-2
FC Dordrecht
Helmond Sport
1-0
SC Cambuur
FC Oss
0-2
Telstar
Almere City FC
4-0
FC Eindhoven

22 augustus 2016
Jong Ajax
2-1
Fortuna Sittard
FC Den Bosch
2-5
FC Volendam
Jong FC Utrecht
1-3
RKC Waalwijk
SC Cambuur
1-1
De Graafschap
FC Emmen
2-0
Almere City FC
FC Dordrecht
1-2
NAC Breda
FC Eindhoven
2-1
Achilles'29
MVV
3-0
FC Oss
Telstar
4-2
Helmond Sport
VVV-Venlo
1-2
Jong PSV

19 augustus 2016
Jong Ajax
5-2
FC Den Bosch
De Graafschap
3-1
Jong FC Utrecht
NAC Breda
1-2
MVV
Jong PSV
1-0
FC Emmen
RKC Waalwijk
1-2
FC Eindhoven
FC Dordrecht
0-1
SC Cambuur
FC Volendam
3-0
Telstar
Fortuna Sittard
2-1
Almere City FC
Helmond Sport
1-2
Achilles'29
VVV-Venlo
2-0
FC Oss

15 augustus 2016
Jong FC Utrecht
1-1
FC Dordrecht
12 augustus 2016
FC Den Bosch
2-1
De Graafschap
SC Cambuur
1-1
Jong PSV
FC Emmen
1-0
RKC Waalwijk
FC Eindhoven
0-1
FC Volendam
MVV
1-2
VVV-Venlo
Telstar
1-1
Fortuna Sittard
FC Oss
3-1
Helmond Sport
Almere City FC
1-4
Jong Ajax
Achilles'29
1-2
NAC Breda

8 augustus 2016
Jong Ajax
1-1
FC Emmen
Jong PSV
5-4
FC Den Bosch
RKC Waalwijk
1-0
Telstar
5 augustus 2016
De Graafschap
4-1
FC Eindhoven
NAC Breda
4-1
Jong FC Utrecht
FC Dordrecht
1-1
FC Oss
FC Volendam
1-1
Almere City FC
Fortuna Sittard
2-1
Achilles'29
Helmond Sport
2-2
MVV
VVV-Venlo
2-1
SC Cambuur

De gepubliceerde uitslagen zijn tot 5 volledige werkdagen na de respectievelijke speeldag onder voorbehoud

* Wint na verlenging

** Wint na strafschoppen

Terug naar boven