Jupiler League programma

vrijdag 25 augustus 2017
Jong Ajax
20:00
Fortuna Sittard
Jong AZ
20:00
RKC Waalwijk
De Graafschap
20:00
SC Cambuur
FC Emmen
20:00
FC Eindhoven
FC Dordrecht
20:00
Jong FC Utrecht
Go Ahead Eagles
20:00
N.E.C.
Helmond Sport
20:00
Jong PSV
Telstar
20:00
MVV
FC Oss
20:00
FC Volendam
Almere City FC
20:00
FC Den Bosch

vrijdag 1 september 2017
Jong FC Utrecht
20:00
Jong AZ
N.E.C.
20:00
FC Eindhoven
Jong PSV
20:00
Jong Ajax
FC Dordrecht
20:00
FC Emmen
Fortuna Sittard
20:00
Almere City FC
Helmond Sport
20:00
Go Ahead Eagles
MVV
20:00
FC Den Bosch
Telstar
20:00
FC Oss
zaterdag 2 september 2017
RKC Waalwijk
19:45
De Graafschap
zondag 3 september 2017
FC Volendam
14:30
SC Cambuur

vrijdag 8 september 2017
De Graafschap
20:00
MVV
FC Den Bosch
20:00
N.E.C.
SC Cambuur
20:00
Jong FC Utrecht
FC Emmen
20:00
Fortuna Sittard
FC Eindhoven
20:00
Jong PSV
Go Ahead Eagles
20:00
FC Volendam
FC Oss
20:00
FC Dordrecht
Almere City FC
20:00
Helmond Sport
maandag 11 september 2017
Jong Ajax
20:00
RKC Waalwijk
dinsdag 12 september 2017
Jong AZ
20:00
Telstar

vrijdag 15 september 2017
Jong FC Utrecht
20:00
De Graafschap
N.E.C.
20:00
FC Emmen
RKC Waalwijk
20:00
FC Eindhoven
FC Dordrecht
20:00
Almere City FC
Go Ahead Eagles
20:00
SC Cambuur
Fortuna Sittard
20:00
FC Volendam
Helmond Sport
20:00
Jong Ajax
MVV
20:00
Jong PSV
Telstar
20:00
FC Den Bosch
FC Oss
20:00
Jong AZ

vrijdag 22 september 2017
RKC Waalwijk
20:00
Jong FC Utrecht
FC Emmen
20:00
Go Ahead Eagles
FC Eindhoven
20:00
FC Den Bosch
FC Volendam
20:00
De Graafschap
Fortuna Sittard
20:00
Jong AZ
Helmond Sport
20:00
FC Dordrecht
MVV
20:00
SC Cambuur
Almere City FC
20:00
FC Oss
maandag 25 september 2017
Jong Ajax
20:00
Telstar
Jong PSV
20:00
N.E.C.

vrijdag 29 september 2017
Jong AZ
20:00
FC Eindhoven
De Graafschap
20:00
FC Emmen
FC Den Bosch
20:00
Jong PSV
Jong FC Utrecht
20:00
Helmond Sport
N.E.C.
20:00
MVV
SC Cambuur
20:00
RKC Waalwijk
FC Dordrecht
20:00
FC Volendam
Go Ahead Eagles
20:00
Almere City FC
Telstar
20:00
Fortuna Sittard
FC Oss
20:00
Jong Ajax

vrijdag 6 oktober 2017
Jong Ajax
20:00
Jong FC Utrecht
Jong PSV
20:00
Jong AZ
RKC Waalwijk
20:00
FC Den Bosch
FC Emmen
20:00
SC Cambuur
FC Dordrecht
20:00
FC Eindhoven
FC Volendam
20:00
Telstar
Fortuna Sittard
20:00
N.E.C.
Helmond Sport
20:00
De Graafschap
FC Oss
20:00
Go Ahead Eagles
Almere City FC
20:00
MVV

vrijdag 13 oktober 2017
FC Den Bosch
20:00
Jong FC Utrecht
N.E.C.
20:00
RKC Waalwijk
SC Cambuur
20:00
FC Oss
FC Emmen
20:00
Jong PSV
FC Eindhoven
20:00
FC Volendam
MVV
20:00
Fortuna Sittard
Telstar
20:00
FC Dordrecht
zondag 15 oktober 2017
De Graafschap
12:30
Go Ahead Eagles
maandag 16 oktober 2017
Jong Ajax
20:00
Almere City FC
Jong AZ
20:00
Helmond Sport

vrijdag 20 oktober 2017
Jong AZ
20:00
FC Emmen
Jong FC Utrecht
20:00
MVV
Jong PSV
20:00
RKC Waalwijk
FC Dordrecht
20:00
De Graafschap
FC Volendam
20:00
N.E.C.
Go Ahead Eagles
20:00
Jong Ajax
Fortuna Sittard
20:00
FC Eindhoven
Helmond Sport
20:00
Telstar
FC Oss
20:00
FC Den Bosch
Almere City FC
20:00
SC Cambuur

vrijdag 27 oktober 2017
De Graafschap
20:00
Fortuna Sittard
FC Den Bosch
20:00
Helmond Sport
N.E.C.
20:00
Jong FC Utrecht
RKC Waalwijk
20:00
FC Dordrecht
SC Cambuur
20:00
Jong PSV
FC Emmen
20:00
FC Oss
FC Eindhoven
20:00
Jong Ajax
Go Ahead Eagles
20:00
Jong AZ
MVV
20:00
FC Volendam
Telstar
20:00
Almere City FC

vrijdag 3 november 2017
Jong Ajax
20:00
De Graafschap
Jong FC Utrecht
20:00
FC Eindhoven
N.E.C.
20:00
SC Cambuur
FC Dordrecht
20:00
FC Den Bosch
FC Volendam
20:00
Jong PSV
Fortuna Sittard
20:00
FC Oss
Helmond Sport
20:00
FC Emmen
MVV
20:00
RKC Waalwijk
Telstar
20:00
Go Ahead Eagles
Almere City FC
20:00
Jong AZ

vrijdag 17 november 2017
De Graafschap
20:00
N.E.C.
FC Den Bosch
20:00
FC Volendam
RKC Waalwijk
20:00
Telstar
SC Cambuur
20:00
Fortuna Sittard
FC Emmen
20:00
Almere City FC
FC Eindhoven
20:00
MVV
Go Ahead Eagles
20:00
FC Dordrecht
FC Oss
20:00
Helmond Sport
maandag 20 november 2017
Jong AZ
20:00
Jong Ajax
Jong PSV
20:00
Jong FC Utrecht

vrijdag 24 november 2017
De Graafschap
20:00
FC Eindhoven
Jong FC Utrecht
20:00
Almere City FC
N.E.C.
20:00
Jong Ajax
Jong PSV
20:00
Telstar
RKC Waalwijk
20:00
FC Oss
SC Cambuur
20:00
FC Den Bosch
FC Dordrecht
20:00
Jong AZ
FC Volendam
20:00
FC Emmen
Fortuna Sittard
20:00
Go Ahead Eagles
MVV
20:00
Helmond Sport

maandag 27 november 2017
Jong Ajax
20:00
FC Dordrecht
Jong AZ
20:00
FC Volendam
FC Den Bosch
20:00
De Graafschap
FC Emmen
20:00
MVV
FC Eindhoven
20:00
SC Cambuur
Go Ahead Eagles
20:00
Jong FC Utrecht
Helmond Sport
20:00
Fortuna Sittard
Telstar
20:00
N.E.C.
FC Oss
20:00
Jong PSV
Almere City FC
20:00
RKC Waalwijk

vrijdag 1 december 2017
De Graafschap
20:00
Jong AZ
FC Den Bosch
20:00
Go Ahead Eagles
N.E.C.
20:00
FC Dordrecht
RKC Waalwijk
20:00
Helmond Sport
SC Cambuur
20:00
Telstar
FC Eindhoven
20:00
FC Oss
FC Volendam
20:00
Almere City FC
MVV
20:00
Jong Ajax
maandag 4 december 2017
Jong FC Utrecht
20:00
FC Emmen
Jong PSV
20:00
Fortuna Sittard

vrijdag 8 december 2017
FC Dordrecht
20:00
MVV
FC Volendam
20:00
Jong FC Utrecht
Go Ahead Eagles
20:00
Jong PSV
Fortuna Sittard
20:00
RKC Waalwijk
Helmond Sport
20:00
FC Eindhoven
Telstar
20:00
FC Emmen
FC Oss
20:00
N.E.C.
Almere City FC
20:00
De Graafschap
maandag 11 december 2017
Jong Ajax
20:00
FC Den Bosch
Jong AZ
20:00
SC Cambuur

vrijdag 15 december 2017
De Graafschap
20:00
FC Oss
FC Den Bosch
20:00
Fortuna Sittard
Jong FC Utrecht
20:00
Telstar
N.E.C.
20:00
Helmond Sport
Jong PSV
20:00
Almere City FC
RKC Waalwijk
20:00
FC Volendam
SC Cambuur
20:00
FC Dordrecht
FC Emmen
20:00
Jong Ajax
FC Eindhoven
20:00
Go Ahead Eagles
MVV
20:00
Jong AZ

vrijdag 22 december 2017
Jong Ajax
20:00
FC Volendam
Jong AZ
20:00
N.E.C.
FC Emmen
20:00
FC Den Bosch
FC Dordrecht
20:00
Jong PSV
Go Ahead Eagles
20:00
RKC Waalwijk
Fortuna Sittard
20:00
Jong FC Utrecht
Helmond Sport
20:00
SC Cambuur
Telstar
20:00
De Graafschap
FC Oss
20:00
MVV
Almere City FC
20:00
FC Eindhoven

vrijdag 12 januari 2018
FC Den Bosch
20:00
Almere City FC
Jong FC Utrecht
20:00
FC Dordrecht
N.E.C.
20:00
Go Ahead Eagles
Jong PSV
20:00
Helmond Sport
RKC Waalwijk
20:00
Jong AZ
SC Cambuur
20:00
De Graafschap
FC Eindhoven
20:00
FC Emmen
FC Volendam
20:00
FC Oss
Fortuna Sittard
20:00
Jong Ajax
MVV
20:00
Telstar

vrijdag 19 januari 2018
De Graafschap
20:00
Jong PSV
FC Emmen
20:00
RKC Waalwijk
FC Dordrecht
20:00
Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles
20:00
MVV
Helmond Sport
20:00
FC Volendam
Telstar
20:00
FC Eindhoven
FC Oss
20:00
Jong FC Utrecht
Almere City FC
20:00
N.E.C.
maandag 22 januari 2018
Jong Ajax
20:00
SC Cambuur
Jong AZ
20:00
FC Den Bosch

vrijdag 26 januari 2018
N.E.C.
20:00
FC Den Bosch
RKC Waalwijk
20:00
Jong Ajax
FC Dordrecht
20:00
FC Oss
Fortuna Sittard
20:00
FC Emmen
Helmond Sport
20:00
Almere City FC
MVV
20:00
De Graafschap
Telstar
20:00
Jong AZ
zondag 28 januari 2018
FC Volendam
14:30
Go Ahead Eagles
maandag 29 januari 2018
Jong FC Utrecht
20:00
SC Cambuur
Jong PSV
20:00
FC Eindhoven

vrijdag 2 februari 2018
De Graafschap
20:00
Jong FC Utrecht
FC Den Bosch
20:00
Telstar
SC Cambuur
20:00
Go Ahead Eagles
FC Emmen
20:00
N.E.C.
FC Eindhoven
20:00
RKC Waalwijk
FC Volendam
20:00
Fortuna Sittard
Almere City FC
20:00
FC Dordrecht
maandag 5 februari 2018
Jong Ajax
20:00
Helmond Sport
Jong AZ
20:00
FC Oss
Jong PSV
20:00
MVV

donderdag 8 februari 2018
N.E.C.
20:00
Jong PSV
vrijdag 9 februari 2018
De Graafschap
20:00
FC Volendam
FC Den Bosch
20:00
FC Eindhoven
SC Cambuur
20:00
MVV
FC Dordrecht
20:00
Helmond Sport
Go Ahead Eagles
20:00
FC Emmen
Telstar
20:00
Jong Ajax
FC Oss
20:00
Almere City FC
maandag 12 februari 2018
Jong AZ
20:00
Fortuna Sittard
Jong FC Utrecht
20:00
RKC Waalwijk

vrijdag 16 februari 2018
RKC Waalwijk
20:00
SC Cambuur
FC Emmen
20:00
De Graafschap
FC Eindhoven
20:00
Jong AZ
FC Volendam
20:00
FC Dordrecht
Fortuna Sittard
20:00
Telstar
Helmond Sport
20:00
Jong FC Utrecht
MVV
20:00
N.E.C.
Almere City FC
20:00
Go Ahead Eagles
maandag 19 februari 2018
Jong Ajax
20:00
FC Oss
Jong PSV
20:00
FC Den Bosch

vrijdag 23 februari 2018
De Graafschap
20:00
Helmond Sport
FC Den Bosch
20:00
RKC Waalwijk
N.E.C.
20:00
Fortuna Sittard
SC Cambuur
20:00
FC Emmen
FC Eindhoven
20:00
FC Dordrecht
Go Ahead Eagles
20:00
FC Oss
MVV
20:00
Almere City FC
Telstar
20:00
FC Volendam
maandag 26 februari 2018
Jong AZ
20:00
Jong PSV
Jong FC Utrecht
20:00
Jong Ajax

vrijdag 2 maart 2018
RKC Waalwijk
20:00
N.E.C.
FC Dordrecht
20:00
Telstar
FC Volendam
20:00
FC Eindhoven
Fortuna Sittard
20:00
MVV
Helmond Sport
20:00
Jong AZ
FC Oss
20:00
SC Cambuur
Almere City FC
20:00
Jong Ajax
zondag 4 maart 2018
Go Ahead Eagles
14:30
De Graafschap
maandag 5 maart 2018
Jong FC Utrecht
20:00
FC Den Bosch
Jong PSV
20:00
FC Emmen

vrijdag 9 maart 2018
Jong Ajax
20:00
Go Ahead Eagles
De Graafschap
20:00
FC Dordrecht
FC Den Bosch
20:00
FC Oss
N.E.C.
20:00
FC Volendam
RKC Waalwijk
20:00
Jong PSV
SC Cambuur
20:00
Almere City FC
FC Emmen
20:00
Jong AZ
FC Eindhoven
20:00
Fortuna Sittard
MVV
20:00
Jong FC Utrecht
Telstar
20:00
Helmond Sport

maandag 12 maart 2018
Jong Ajax
20:00
FC Eindhoven
Jong AZ
20:00
Go Ahead Eagles
Jong FC Utrecht
20:00
N.E.C.
Jong PSV
20:00
SC Cambuur
FC Dordrecht
20:00
RKC Waalwijk
FC Volendam
20:00
MVV
Fortuna Sittard
20:00
De Graafschap
Helmond Sport
20:00
FC Den Bosch
FC Oss
20:00
FC Emmen
Almere City FC
20:00
Telstar

vrijdag 16 maart 2018
Jong AZ
20:00
Almere City FC
De Graafschap
20:00
Jong Ajax
FC Den Bosch
20:00
FC Dordrecht
Jong PSV
20:00
FC Volendam
RKC Waalwijk
20:00
MVV
SC Cambuur
20:00
N.E.C.
FC Emmen
20:00
Helmond Sport
FC Eindhoven
20:00
Jong FC Utrecht
Go Ahead Eagles
20:00
Telstar
FC Oss
20:00
Fortuna Sittard

vrijdag 23 maart 2018
Jong Ajax
20:00
Jong AZ
Jong FC Utrecht
20:00
Jong PSV
N.E.C.
20:00
De Graafschap
FC Dordrecht
20:00
Go Ahead Eagles
Fortuna Sittard
20:00
SC Cambuur
Helmond Sport
20:00
FC Oss
MVV
20:00
FC Eindhoven
Telstar
20:00
RKC Waalwijk
Almere City FC
20:00
FC Emmen
zondag 25 maart 2018
FC Volendam
14:30
FC Den Bosch

vrijdag 30 maart 2018
Jong Ajax
20:00
Jong PSV
Jong AZ
20:00
Jong FC Utrecht
De Graafschap
20:00
RKC Waalwijk
FC Den Bosch
20:00
MVV
SC Cambuur
20:00
FC Volendam
FC Emmen
20:00
FC Dordrecht
FC Eindhoven
20:00
N.E.C.
Go Ahead Eagles
20:00
Helmond Sport
FC Oss
20:00
Telstar
Almere City FC
20:00
Fortuna Sittard

maandag 2 april 2018
De Graafschap
14:30
FC Den Bosch
Jong FC Utrecht
14:30
Go Ahead Eagles
N.E.C.
14:30
Telstar
Jong PSV
14:30
FC Oss
RKC Waalwijk
14:30
Almere City FC
SC Cambuur
14:30
FC Eindhoven
FC Dordrecht
14:30
Jong Ajax
FC Volendam
14:30
Jong AZ
Fortuna Sittard
14:30
Helmond Sport
MVV
14:30
FC Emmen

vrijdag 6 april 2018
Jong Ajax
20:00
N.E.C.
Jong AZ
20:00
FC Dordrecht
FC Den Bosch
20:00
SC Cambuur
FC Emmen
20:00
FC Volendam
FC Eindhoven
20:00
De Graafschap
Go Ahead Eagles
20:00
Fortuna Sittard
Helmond Sport
20:00
MVV
Telstar
20:00
Jong PSV
FC Oss
20:00
RKC Waalwijk
Almere City FC
20:00
Jong FC Utrecht

maandag 9 april 2018
De Graafschap
20:00
Almere City FC
FC Den Bosch
20:00
Jong Ajax
Jong FC Utrecht
20:00
FC Volendam
N.E.C.
20:00
FC Oss
RKC Waalwijk
20:00
Fortuna Sittard
SC Cambuur
20:00
Jong AZ
FC Emmen
20:00
Telstar
FC Eindhoven
20:00
Helmond Sport
MVV
20:00
FC Dordrecht
dinsdag 10 april 2018
Jong PSV
20:00
Go Ahead Eagles

vrijdag 13 april 2018
Jong Ajax
20:00
FC Emmen
Jong AZ
20:00
MVV
FC Dordrecht
20:00
SC Cambuur
FC Volendam
20:00
RKC Waalwijk
Go Ahead Eagles
20:00
FC Eindhoven
Fortuna Sittard
20:00
FC Den Bosch
Helmond Sport
20:00
N.E.C.
Telstar
20:00
Jong FC Utrecht
FC Oss
20:00
De Graafschap
Almere City FC
20:00
Jong PSV

vrijdag 20 april 2018
De Graafschap
20:00
Telstar
FC Den Bosch
20:00
FC Emmen
Jong FC Utrecht
20:00
Fortuna Sittard
N.E.C.
20:00
Jong AZ
Jong PSV
20:00
FC Dordrecht
RKC Waalwijk
20:00
Go Ahead Eagles
SC Cambuur
20:00
Helmond Sport
FC Eindhoven
20:00
Almere City FC
FC Volendam
20:00
Jong Ajax
MVV
20:00
FC Oss

zaterdag 28 april 2018
Jong Ajax
19:45
MVV
Jong AZ
19:45
De Graafschap
FC Emmen
19:45
Jong FC Utrecht
FC Dordrecht
19:45
N.E.C.
Go Ahead Eagles
19:45
FC Den Bosch
Fortuna Sittard
19:45
Jong PSV
Helmond Sport
19:45
RKC Waalwijk
Telstar
19:45
SC Cambuur
FC Oss
19:45
FC Eindhoven
Almere City FC
19:45
FC Volendam

Wedstrijdgegevens kunnen te allen tijde wijzigen, houd de site/app goed in de gaten voor eventuele wijzigingen

Terug naar boven