Jupiler League programma

vrijdag 3 maart 2017
De Graafschap
20:00
NAC Breda
FC Den Bosch
20:00
FC Emmen
RKC Waalwijk
20:00
Helmond Sport
FC Eindhoven
20:00
Telstar
FC Volendam
20:00
FC Dordrecht
Fortuna Sittard
20:00
Jong PSV
MVV
20:00
Almere City FC
FC Oss
20:00
Jong Ajax
zondag 5 maart 2017
Achilles'29
14:30
SC Cambuur
maandag 6 maart 2017
Jong FC Utrecht
20:00
VVV-Venlo

vrijdag 10 maart 2017
De Graafschap
20:00
Jong Ajax
Jong FC Utrecht
20:00
Achilles'29
NAC Breda
20:00
Telstar
Jong PSV
20:00
Almere City FC
RKC Waalwijk
20:00
FC Oss
SC Cambuur
20:00
FC Den Bosch
FC Emmen
20:00
FC Eindhoven
FC Dordrecht
20:00
MVV
FC Volendam
20:00
Helmond Sport
VVV-Venlo
20:00
Fortuna Sittard

maandag 13 maart 2017
Jong Ajax
20:00
FC Volendam
FC Den Bosch
20:00
VVV-Venlo
FC Eindhoven
20:00
Jong PSV
Fortuna Sittard
20:00
NAC Breda
Helmond Sport
20:00
De Graafschap
MVV
20:00
Jong FC Utrecht
Telstar
20:00
FC Emmen
FC Oss
20:00
SC Cambuur
Almere City FC
20:00
FC Dordrecht
Achilles'29
20:00
RKC Waalwijk

vrijdag 17 maart 2017
FC Den Bosch
20:00
RKC Waalwijk
Jong FC Utrecht
20:00
FC Eindhoven
NAC Breda
20:00
Jong Ajax
Jong PSV
20:00
Helmond Sport
FC Emmen
20:00
FC Oss
FC Dordrecht
20:00
VVV-Venlo
Fortuna Sittard
20:00
De Graafschap
Telstar
20:00
MVV
Achilles'29
20:00
Almere City FC
zondag 19 maart 2017
FC Volendam
14:30
SC Cambuur

vrijdag 31 maart 2017
De Graafschap
20:00
Jong PSV
RKC Waalwijk
20:00
FC Volendam
SC Cambuur
20:00
FC Emmen
FC Eindhoven
20:00
FC Den Bosch
Helmond Sport
20:00
FC Dordrecht
FC Oss
20:00
Achilles'29
VVV-Venlo
20:00
NAC Breda
Almere City FC
20:00
Telstar
zondag 2 april 2017
MVV
14:30
Fortuna Sittard
maandag 3 april 2017
Jong Ajax
20:00
Jong FC Utrecht

vrijdag 7 april 2017
De Graafschap
20:00
RKC Waalwijk
FC Den Bosch
20:00
MVV
NAC Breda
20:00
SC Cambuur
FC Emmen
20:00
Achilles'29
FC Dordrecht
20:00
FC Eindhoven
Fortuna Sittard
20:00
Helmond Sport
Telstar
20:00
Jong Ajax
VVV-Venlo
20:00
Almere City FC
maandag 10 april 2017
Jong FC Utrecht
20:00
FC Oss
Jong PSV
20:00
FC Volendam

vrijdag 14 april 2017
Jong Ajax
20:00
FC Dordrecht
RKC Waalwijk
20:00
VVV-Venlo
SC Cambuur
20:00
Telstar
FC Eindhoven
20:00
Fortuna Sittard
FC Volendam
20:00
De Graafschap
Helmond Sport
20:00
NAC Breda
MVV
20:00
FC Emmen
FC Oss
20:00
Jong PSV
Almere City FC
20:00
Jong FC Utrecht
Achilles'29
20:00
FC Den Bosch

maandag 17 april 2017
De Graafschap
14:30
MVV
Jong FC Utrecht
14:30
SC Cambuur
NAC Breda
14:30
FC Eindhoven
Jong PSV
14:30
Jong Ajax
RKC Waalwijk
14:30
Almere City FC
FC Dordrecht
14:30
Telstar
FC Volendam
14:30
Achilles'29
Fortuna Sittard
14:30
FC Oss
Helmond Sport
14:30
FC Den Bosch
VVV-Venlo
14:30
FC Emmen

vrijdag 21 april 2017
Jong Ajax
20:00
Helmond Sport
FC Den Bosch
20:00
Fortuna Sittard
SC Cambuur
20:00
RKC Waalwijk
FC Emmen
20:00
NAC Breda
FC Eindhoven
20:00
VVV-Venlo
MVV
20:00
Jong PSV
Telstar
20:00
Jong FC Utrecht
FC Oss
20:00
FC Volendam
Almere City FC
20:00
De Graafschap
Achilles'29
20:00
FC Dordrecht

dinsdag 25 april 2017
Jong FC Utrecht
20:00
FC Den Bosch
vrijdag 28 april 2017
De Graafschap
20:00
Achilles'29
NAC Breda
20:00
FC Oss
Jong PSV
20:00
Telstar
RKC Waalwijk
20:00
Fortuna Sittard
SC Cambuur
20:00
FC Eindhoven
FC Dordrecht
20:00
FC Emmen
FC Volendam
20:00
MVV
Helmond Sport
20:00
Almere City FC
VVV-Venlo
20:00
Jong Ajax

vrijdag 5 mei 2017
Jong Ajax
20:00
SC Cambuur
FC Den Bosch
20:00
FC Dordrecht
FC Emmen
20:00
Jong FC Utrecht
FC Eindhoven
20:00
Helmond Sport
Fortuna Sittard
20:00
FC Volendam
MVV
20:00
RKC Waalwijk
Telstar
20:00
VVV-Venlo
FC Oss
20:00
De Graafschap
Almere City FC
20:00
NAC Breda
Achilles'29
20:00
Jong PSV

Wedstrijdgegevens kunnen te allen tijde wijzigen, houd de site/app goed in de gaten voor eventuele wijzigingen

Terug naar boven