Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op KNVB.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Laatst gewijzigd op 13 oktober 2020

Tot welk niveau is gemengd voetbal toegestaan?

In alle jeugdklassen kunnen elftallen met jongens en meiden in een gemengde samenstelling uitkomen. Ook toegestaan zijn wedstrijden tussen jongens- en meidenelftallen. Voor alle spelers van deze elftallen gelden de leeftijdsklassen zoals genoemd in het Reglement Wedstrijden Amateurvoetbal, artikel 28, blz. 33.
In alle seniorenklassen mannen in de categorie B kunnen elftallen met een gemengde samenstelling (m/v) uitkomen.
Zie ook: Handboek Competitiezaken, hoofdstuk 3.8.

Bedankt voor je feedback!

Was deze informatie nuttig?

Staat je vraag er niet tussen?

Via onderstaand formulier kan je jouw vraag stellen aan KNVB Contact. We proberen je vraag zo snel mogelijk te beantwoorden.

Vraag het KNVB Contact