Het lukt niet om de pagina die je zocht op KNVB.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Voor het komende seizoen voort de KNVB Academie naar aanleiding van de feedback alvast twee verbeterpunten door binnen de opleiding UEFA C (Youth). - Foto: KNVB Media
De 31 reguliere opleidingen UEFA C voor het seizoen 2018/‘19 zitten er op. Aan alle deelnemers is gevraagd om hun mening over verschillende facetten van de inhoud van de opleiding, de organisatie en de docenten. Gemiddeld beoordelen de deelnemers de opleiding UEFA C met een 7,7. De UEFA C Youth kreeg zelfs een 8,0.
Liefst 524 respondenten namen de moeite om het online beoordelingsformulier in te vullen. De gemiddelde rapportcijfers zijn hoger uitgevallen dan bij de evaluatie van het vorige seizoen. Daarnaast gaf ruim 96% van de deelnemers aan gegroeid te zijn als trainer. 36 respondenten beoordeelden de kwaliteit van de docent zelfs met een 10. En met een tevredenheidsscore van 8,1 bevelen de ondervraagden de opleidingen aan bij andere trainers-coaches.
Ruim 96% van de deelnemers gaf aan gegroeid te zijn als trainer
Tevreden zijn de deelnemers vooral over:
Uit het onderzoek kreeg de KNVB Academie ook concrete verbeterpunten om de opleidingen nog beter in te vullen. Als tips gaven de respondenten:
Voor het komende seizoen voert de KNVB Academie naar aanleiding van de feedback en eigen waarnemingen alvast twee verbeterpunten direct door, namelijk:
UEFA C
Heb jij op niveau gevoetbald en/óf heb je al het pupillen- of juniorentrainer-diploma? Ga dan voor de UEFA C opleiding.
UEFA C Youth
Heb jij op niveau gevoetbald, óf heb je al het pupillen- of juniorentrainer-diploma? Ga dan voor de opleiding UEFA C Youth.