Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op KNVB.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

Programma Keuken Kampioen Divisie 2020/'21

maandag 18 januari 2021
Jong FC Utrecht
18:45
Jong Ajax
Jong PSV
21:00
NAC Breda
vrijdag 22 januari 2021
SC Cambuur
18:45
Jong PSV
MVV
18:45
Helmond Sport
Telstar
21:00
Jong AZ
Almere City FC
21:00
FC Dordrecht
zaterdag 23 januari 2021
FC Den Bosch
14:00
NAC Breda
TOP Oss
16:30
Excelsior
zondag 24 januari 2021
FC Volendam
12:15
De Graafschap
Roda JC
20:00
Jong FC Utrecht
maandag 25 januari 2021
Jong Ajax
18:45
Go Ahead Eagles
FC Eindhoven
21:00
N.E.C.
vrijdag 29 januari 2021
Jong PSV
18:45
Jong Ajax
Helmond Sport
18:45
Telstar
De Graafschap
21:00
TOP Oss
N.E.C.
21:00
Jong FC Utrecht
zaterdag 30 januari 2021
Excelsior
14:00
FC Den Bosch
FC Dordrecht
16:30
Roda JC
zondag 31 januari 2021
Go Ahead Eagles
12:15
FC Volendam
SC Cambuur
20:00
MVV
maandag 1 februari 2021
Jong AZ
18:45
FC Eindhoven
NAC Breda
21:00
Almere City FC
vrijdag 5 februari 2021
TOP Oss
18:45
Jong AZ
FC Eindhoven
18:45
Go Ahead Eagles
FC Volendam
21:00
Excelsior
Roda JC
21:00
Jong PSV
zaterdag 6 februari 2021
FC Den Bosch
14:00
De Graafschap
MVV
16:30
N.E.C.
zondag 7 februari 2021
Helmond Sport
12:15
Almere City FC
Telstar
20:00
NAC Breda
maandag 8 februari 2021
Jong FC Utrecht
18:45
FC Dordrecht
Jong Ajax
21:00
SC Cambuur
vrijdag 12 februari 2021
Jong AZ
18:45
Jong FC Utrecht
Jong PSV
18:45
Helmond Sport
NAC Breda
21:00
FC Eindhoven
N.E.C.
21:00
FC Den Bosch
zaterdag 13 februari 2021
De Graafschap
14:00
MVV
Go Ahead Eagles
16:30
Telstar
zondag 14 februari 2021
Almere City FC
20:00
FC Volendam
maandag 15 februari 2021
Jong Ajax
18:45
FC Dordrecht
Excelsior
21:00
Roda JC
dinsdag 16 februari 2021
SC Cambuur
18:45
TOP Oss
vrijdag 19 februari 2021
Jong PSV
18:45
FC Den Bosch
FC Dordrecht
18:45
NAC Breda
Helmond Sport
21:00
Roda JC
Telstar
21:00
FC Eindhoven
zaterdag 20 februari 2021
TOP Oss
14:00
Almere City FC
MVV
16:30
Excelsior
zondag 21 februari 2021
N.E.C.
12:15
De Graafschap
maandag 22 februari 2021
Jong AZ
18:45
Go Ahead Eagles
Jong FC Utrecht
21:00
SC Cambuur
dinsdag 23 februari 2021
FC Volendam
18:45
Jong Ajax
vrijdag 26 februari 2021
Go Ahead Eagles
18:45
Jong PSV
MVV
18:45
Telstar
De Graafschap
21:00
Jong AZ
FC Den Bosch
21:00
Jong FC Utrecht
zaterdag 27 februari 2021
FC Eindhoven
14:00
FC Volendam
FC Dordrecht
16:30
Helmond Sport
zondag 28 februari 2021
Almere City FC
12:15
SC Cambuur
Roda JC
20:00
N.E.C.
maandag 1 maart 2021
Excelsior
18:45
Jong Ajax
NAC Breda
21:00
TOP Oss
vrijdag 5 maart 2021
Jong FC Utrecht
18:45
MVV
Helmond Sport
18:45
N.E.C.
TOP Oss
21:00
Go Ahead Eagles
SC Cambuur
21:00
Telstar
zaterdag 6 maart 2021
Almere City FC
14:00
Excelsior
FC Volendam
16:30
Roda JC
zondag 7 maart 2021
De Graafschap
20:00
FC Eindhoven
maandag 8 maart 2021
Jong Ajax
18:45
FC Den Bosch
Jong AZ
21:00
NAC Breda
dinsdag 9 maart 2021
Jong PSV
18:45
FC Dordrecht
vrijdag 12 maart 2021
NAC Breda
21:00
Helmond Sport
Go Ahead Eagles
21:00
SC Cambuur
FC Den Bosch
21:00
FC Volendam
FC Dordrecht
21:00
TOP Oss
Telstar
21:00
De Graafschap
Excelsior
21:00
Jong FC Utrecht
Roda JC
21:00
Jong Ajax
FC Eindhoven
21:00
Almere City FC
N.E.C.
21:00
Jong PSV
MVV
21:00
Jong AZ
maandag 15 maart 2021
Jong FC Utrecht
20:00
Jong PSV
Jong AZ
20:00
Jong Ajax
N.E.C.
20:00
FC Volendam
vrijdag 19 maart 2021
TOP Oss
20:00
N.E.C.
De Graafschap
20:00
Excelsior
Go Ahead Eagles
20:00
FC Dordrecht
Jong Ajax
20:00
MVV
SC Cambuur
20:00
FC Eindhoven
Jong PSV
20:00
Jong AZ
FC Volendam
20:00
NAC Breda
Helmond Sport
20:00
Jong FC Utrecht
Telstar
20:00
Roda JC
Almere City FC
20:00
FC Den Bosch
vrijdag 26 maart 2021
MVV
18:45
Almere City FC
FC Eindhoven
21:00
TOP Oss
zondag 28 maart 2021
Excelsior
14:30
Helmond Sport
Roda JC
16:45
SC Cambuur
NAC Breda
20:00
De Graafschap
maandag 29 maart 2021
FC Dordrecht
18:45
Telstar
FC Den Bosch
21:00
Go Ahead Eagles
vrijdag 2 april 2021
De Graafschap
20:00
FC Dordrecht
Go Ahead Eagles
20:00
Roda JC
Jong Ajax
20:00
NAC Breda
FC Den Bosch
20:00
TOP Oss
FC Volendam
20:00
SC Cambuur
Helmond Sport
20:00
Jong AZ
Telstar
20:00
Jong FC Utrecht
Excelsior
20:00
Jong PSV
MVV
20:00
FC Eindhoven
Almere City FC
20:00
N.E.C.
maandag 5 april 2021
NAC Breda
14:30
Go Ahead Eagles
Jong FC Utrecht
14:30
De Graafschap
TOP Oss
14:30
FC Volendam
Jong AZ
14:30
FC Den Bosch
SC Cambuur
14:30
Excelsior
Jong PSV
14:30
MVV
Helmond Sport
14:30
Jong Ajax
FC Dordrecht
14:30
FC Eindhoven
Roda JC
14:30
Almere City FC
N.E.C.
14:30
Telstar
vrijdag 9 april 2021
NAC Breda
20:00
Jong FC Utrecht
FC Den Bosch
20:00
SC Cambuur
FC Volendam
20:00
Helmond Sport
Excelsior
20:00
N.E.C.
FC Eindhoven
20:00
Jong PSV
MVV
20:00
Roda JC
Almere City FC
20:00
Telstar
zondag 11 april 2021
De Graafschap
14:30
Go Ahead Eagles
maandag 12 april 2021
Jong AZ
20:00
FC Dordrecht
Jong Ajax
20:00
TOP Oss
vrijdag 16 april 2021
Jong FC Utrecht
20:00
FC Volendam
TOP Oss
20:00
MVV
Go Ahead Eagles
20:00
Almere City FC
SC Cambuur
20:00
Helmond Sport
FC Dordrecht
20:00
FC Den Bosch
Telstar
20:00
Excelsior
Roda JC
20:00
NAC Breda
FC Eindhoven
20:00
Jong Ajax
N.E.C.
20:00
Jong AZ
maandag 19 april 2021
Jong PSV
20:00
De Graafschap
vrijdag 23 april 2021
NAC Breda
20:00
Excelsior
Jong FC Utrecht
20:00
Go Ahead Eagles
Jong AZ
20:00
SC Cambuur
De Graafschap
20:00
Almere City FC
Jong Ajax
20:00
N.E.C.
FC Den Bosch
20:00
Roda JC
Jong PSV
20:00
TOP Oss
Helmond Sport
20:00
FC Eindhoven
FC Dordrecht
20:00
MVV
zondag 25 april 2021
FC Volendam
14:30
Telstar
vrijdag 30 april 2021
TOP Oss
20:00
Jong FC Utrecht
SC Cambuur
20:00
De Graafschap
Telstar
20:00
Jong PSV
Excelsior
20:00
FC Dordrecht
Roda JC
20:00
Jong AZ
FC Eindhoven
20:00
FC Den Bosch
MVV
20:00
FC Volendam
Almere City FC
20:00
Jong Ajax
zondag 2 mei 2021
Go Ahead Eagles
14:30
Helmond Sport
N.E.C.
14:30
NAC Breda
vrijdag 7 mei 2021
NAC Breda
20:00
MVV
Jong FC Utrecht
20:00
Almere City FC
Jong AZ
20:00
Excelsior
Go Ahead Eagles
20:00
N.E.C.
Jong Ajax
20:00
De Graafschap
FC Den Bosch
20:00
Telstar
Jong PSV
20:00
FC Volendam
Helmond Sport
20:00
TOP Oss
FC Dordrecht
20:00
SC Cambuur
Roda JC
20:00
FC Eindhoven
vrijdag 14 mei 2021
TOP Oss
20:00
Roda JC
De Graafschap
20:00
Helmond Sport
SC Cambuur
20:00
NAC Breda
FC Volendam
20:00
Jong AZ
Telstar
20:00
Jong Ajax
Excelsior
20:00
Go Ahead Eagles
FC Eindhoven
20:00
Jong FC Utrecht
N.E.C.
20:00
FC Dordrecht
MVV
20:00
FC Den Bosch
Almere City FC
20:00
Jong PSV

Wedstrijdgegevens kunnen te allen tijde wijzigen, houd de site/app goed in de gaten voor eventuele wijzigingen

Laatste nieuws

Om je bezoek aan onze websites optimaal te laten verlopen, maken wij gebruik van cookies. Cookies om het verkeer over onze sites te analyseren en cookies om (advertentie)inhoud te personaliseren en sociale media content aan te bieden. Natuurlijk vinden wij je privacy belangrijk, daarom kun je deze cookie-instellingen zelf beheren. Hoe wij omgaan met de gegevens die op basis van de geplaatste cookies verkregen zijn, leggen wij uit in onze cookie- en privacyverklaring.