2e ronde (32)

donderdag 1 november 2018
Feyenoord
5-1
ADO Den Haag
N.E.C.
2-3
Fortuna Sittard
woensdag 31 oktober 2018
Ajax
3-0
Go Ahead Eagles
Groene Ster
1-3
sc Heerenveen
AZ
2-0
VVV-Venlo
FC Utrecht
5-1
ASWH
Willem II
5-0
Spakenburg
FC Emmen
1-3
ODIN 59
Heracles Almelo
0-2
Vitesse
dinsdag 30 oktober 2018
De Graafschap
2-5
PEC Zwolle
Urk
0-1
Roda JC
Kozakken Boys
2-1
Almere City FC
FC Twente
4-2
Noordwijk
SC Cambuur
2-1
Kon. HFC
AFC
1-0
TOP Oss
PSV
2-3
RKC Waalwijk*

1e ronde (64)

donderdag 27 september 2018
Gemert
0-4
Feyenoord
FC Utrecht
2-0
MVV
FC Groningen
0-2
FC Twente
Alcides
0-6 (0-0)
AZ
OFC
1-3
FC Emmen
woensdag 26 september 2018
Te Werve
0-7
Ajax
Staphorst
0-1
PEC Zwolle
DOVO
2-2 (4-5)
Urk**
Eemdijk
1-4 (0-0)
ASWH
RKAV Volendam
1-2
Vitesse
Katwijk
0-1
sc Heerenveen*
Groene Ster
2-1
TEC
Excelsior M
0-4
PSV
OJC ROSMALEN
0-6
ADO Den Haag
dinsdag 25 september 2018
Excelsior
2-3
N.E.C.*
Kozakken Boys
3-1
ONS Sneek
Spakenburg
3-0
DFS sv
DVS'33 Ermelo
0-6
Roda JC
Kon. HFC
4-0
Harkemase Boys
ODIN 59
1-0
FC Lisse
Noordwijk
3-2
Sparta Rotterdam
VVSB
3-3 (3-5)
De Graafschap**
Rijnsb.Boys
1-1 (4-5)
TOP Oss**
Westlandia
0-3
VVV-Venlo
Scheveningen
2-3
SC Cambuur*
FC Den Bosch
1-2
Heracles Almelo
FC Volendam
1-2
Willem II
Go Ahead Eagles
2-0
FC Eindhoven
Helmond Sport
0-5
Fortuna Sittard
Almere City FC
1-0
FC Dordrecht
RKC Waalwijk
2-0
NAC Breda
AFC
5-0
Telstar

kwalificatieronde 2

zaterdag 25 augustus 2018
Te Werve*
3-1
Marvilde
woensdag 22 augustus 2018
RKAV Volendam*
1-0
EVV
SJC
0-2
FC Lisse
Blauw Geel'38/JUMBO
0-1
Urk
Uno Animo
1-6
VVSB
Gemert**
1-1 (3-2)
Hoek
UNA
2-4
Eemdijk
OJC ROSMALEN*
4-1
Flevo Boys
Groene Ster
2-1
Lienden
HHC Hardenberg
0-3
OFC
HBS 1
2-3
ONS Sneek
Achilles '29 1
1-6
Harkemase Boys
Staphorst 1*
2-1
HSC '21
ODIN 59 1
1-0
Dongen
Westlandia 1
2-1
SteDoCo
De Treffers
1-2
DVS'33 Ermelo 1*
Hercules 1*
0-4 (0-0)
ASWH
dinsdag 21 augustus 2018
Alcides
2-0
VVOG
GVVV
0-3
TEC
FC 's-Gravenzande
1-2
Excelsior M
IJsselmeervogels
2-3
Noordwijk 1*
zaterdag 18 augustus 2018
JVC Cuijk
2-3
Kon. HFC
Spakenburg
4-1
Wittenhorst 1
DOVO
3-0
Quick Boys
Rijnsb.Boys
3-1 (0-0)
Ajax
DZC '68
0-2
Scheveningen
DFS sv*
2-1
Barendrecht

kwalificatieronde 1

zondag 19 augustus 2018
Bekkerveld 1
2-4
Hercules
JOS Watergraafsmeer
1-2
Westlandia
zaterdag 18 augustus 2018
Urk**
2-2 (5-4)
SDO
Harkemase Boys
2-1
De Dijk
Sportlust '46
1-4
HBS
Zaanlandia
1-1 (4-5)
Achilles '29**
Hoek
3-0
ADO '20
Goes
0-4 (0-0)
Staphorst
SteDoCo
1-0
Cluzona
OSS'20
2-4
Noordwijk*
EVV
7-0
Brielle
Quick '20*
2-6 (0-0)
DVS'33 Ermelo
Alverna
0-2 (0-0)
ODIN 59
Eemdijk
3-0
VC Vlissingen
ASWH
5-0 (0-0)
MASV
FC 's-Gravenzande
3-2
Quick

De gepubliceerde uitslagen zijn tot 5 volledige werkdagen na de respectievelijke speeldag onder voorbehoud

* Wint na verlenging

** Wint na strafschoppen

Terug naar boven