Er is iets mis gegaan.

Het lukt niet om de pagina die je zocht op KNVB.nl te laden.

Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.

Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.

17 april 2021
Go Ahead Eagles
3-0
Almere City FC
16 april 2021
Jong FC Utrecht
2-3
FC Volendam
TOP Oss
2-2
MVV
SC Cambuur
4-1
Helmond Sport
FC Dordrecht
2-6
FC Den Bosch
Telstar
1-1
Excelsior
Roda JC
3-3
NAC Breda
FC Eindhoven
3-0
Jong Ajax
N.E.C.
3-2
Jong AZ
12 april 2021
Jong AZ
4-0
FC Dordrecht
MVV
2-4
Roda JC
Almere City FC
1-1
Telstar
11 april 2021
De Graafschap
1-0
Go Ahead Eagles
9 april 2021
Jong Ajax
0-1
TOP Oss
FC Den Bosch
3-5
SC Cambuur
FC Volendam
5-1
Helmond Sport
Excelsior
2-1
N.E.C.
FC Eindhoven
0-2
Jong PSV
NAC Breda
3-1
Jong FC Utrecht
Roda JC
0-0
Almere City FC
5 april 2021
Roda JC
GWW
Almere City FC
NAC Breda
0-1
Go Ahead Eagles
Jong FC Utrecht
0-1
De Graafschap
TOP Oss
2-0
FC Volendam
Jong AZ
2-1
FC Den Bosch
SC Cambuur
7-2
Excelsior
Jong PSV
3-1
MVV
Helmond Sport
1-1
Jong Ajax
FC Dordrecht
1-5
FC Eindhoven
N.E.C.
1-1
Telstar
2 april 2021
De Graafschap
0-3
FC Dordrecht
Jong Ajax
1-1
NAC Breda
FC Den Bosch
1-0
TOP Oss
FC Volendam
0-3
SC Cambuur
Helmond Sport
2-0
Jong AZ
Telstar
2-3
Jong FC Utrecht
Excelsior
0-0
Jong PSV
MVV
2-0
FC Eindhoven
Almere City FC
2-0
N.E.C.
Go Ahead Eagles
0-0
Roda JC
29 maart 2021
FC Den Bosch
3-3
Go Ahead Eagles
FC Dordrecht
1-0
Telstar
28 maart 2021
NAC Breda
3-1
De Graafschap
Roda JC
3-1
SC Cambuur
Excelsior
0-3
Helmond Sport
26 maart 2021
FC Eindhoven
0-0
TOP Oss
MVV
2-0
Almere City FC
22 maart 2021
SC Cambuur
3-0
FC Eindhoven
19 maart 2021
TOP Oss
2-1
N.E.C.
De Graafschap
1-1
Excelsior
Go Ahead Eagles
5-1
FC Dordrecht
Jong Ajax
4-3
MVV
Jong PSV
3-0
Jong AZ
FC Volendam
2-1
NAC Breda
Helmond Sport
2-1
Jong FC Utrecht
Telstar
3-1
Roda JC
Almere City FC
2-0
FC Den Bosch
15 maart 2021
Jong FC Utrecht
1-6
Jong PSV
Jong AZ
2-1
Jong Ajax
N.E.C.
1-0
FC Volendam
12 maart 2021
NAC Breda
3-2
Helmond Sport
Go Ahead Eagles
0-0
SC Cambuur
Telstar
1-2
De Graafschap
Roda JC
2-2
Jong Ajax
FC Den Bosch
1-5
FC Volendam
FC Dordrecht
1-3
TOP Oss
Excelsior
2-0
Jong FC Utrecht
N.E.C.
2-0
Jong PSV
FC Eindhoven
1-3
Almere City FC
MVV
3-2
Jong AZ
9 maart 2021
Jong PSV
0-1
FC Dordrecht
8 maart 2021
Jong AZ
2-3
NAC Breda
Jong Ajax
1-2
FC Den Bosch
7 maart 2021
De Graafschap
1-0
FC Eindhoven
6 maart 2021
FC Volendam
3-4
Roda JC
Almere City FC
4-1
Excelsior
5 maart 2021
TOP Oss
0-4
Go Ahead Eagles
SC Cambuur
3-1
Telstar
Jong FC Utrecht
0-1
MVV
Helmond Sport
0-7
N.E.C.
3 maart 2021
Almere City FC
1-2
FC Volendam
2 maart 2021
Jong FC Utrecht
3-1
FC Dordrecht
N.E.C.
4-1
FC Den Bosch
1 maart 2021
NAC Breda
3-0
TOP Oss
Excelsior
5-1
Jong Ajax
28 februari 2021
Almere City FC
0-2
SC Cambuur
27 februari 2021
FC Dordrecht
2-1
Helmond Sport
FC Eindhoven
1-1
FC Volendam
26 februari 2021
De Graafschap
1-1
Jong AZ
FC Den Bosch
3-0
Jong FC Utrecht
Roda JC
1-3
N.E.C.
Go Ahead Eagles
1-0
Jong PSV
MVV
2-0
Telstar
23 februari 2021
Jong PSV
2-2
Helmond Sport
FC Volendam
3-2
Jong Ajax
22 februari 2021
Jong FC Utrecht
1-3
SC Cambuur
Jong AZ
0-3
Go Ahead Eagles
21 februari 2021
N.E.C.
1-2
De Graafschap
20 februari 2021
MVV
1-0
Excelsior
TOP Oss
2-4
Almere City FC
19 februari 2021
Helmond Sport
1-2
Roda JC
Telstar
1-1
FC Eindhoven
Jong PSV
1-0
FC Den Bosch
FC Dordrecht
2-3
NAC Breda
Jong Ajax
1-1
SC Cambuur
16 februari 2021
Telstar
1-2
NAC Breda
SC Cambuur
3-0
TOP Oss
Helmond Sport
2-1
Almere City FC
15 februari 2021
Excelsior
1-3
Roda JC
Jong Ajax
1-2
FC Dordrecht
13 februari 2021
De Graafschap
1-0
MVV
Go Ahead Eagles
1-0
Telstar
12 februari 2021
NAC Breda
2-1
FC Eindhoven
Jong AZ
3-2
Jong FC Utrecht
6 februari 2021
MVV
2-1
N.E.C.
FC Den Bosch
2-3
De Graafschap
5 februari 2021
FC Volendam
0-2
Excelsior
Roda JC
5-1
Jong PSV
TOP Oss
6-0
Jong AZ
FC Eindhoven
0-2
Go Ahead Eagles
2 februari 2021
Go Ahead Eagles
1-3
FC Volendam
1 februari 2021
NAC Breda
4-0
Almere City FC
Jong AZ
3-2
FC Eindhoven
31 januari 2021
SC Cambuur
2-0
MVV
Go Ahead Eagles
TAS
FC Volendam
30 januari 2021
FC Dordrecht
0-5
Roda JC
Excelsior
4-4
FC Den Bosch
29 januari 2021
De Graafschap
2-1
TOP Oss
N.E.C.
2-0
Jong FC Utrecht
Jong PSV
1-2
Jong Ajax
Helmond Sport
1-1
Telstar
25 januari 2021
FC Eindhoven
0-1
N.E.C.
Jong Ajax
0-2
Go Ahead Eagles
24 januari 2021
Roda JC
2-1
Jong FC Utrecht
FC Volendam
1-4
De Graafschap
23 januari 2021
TOP Oss
1-3
Excelsior
FC Den Bosch
1-1
NAC Breda
22 januari 2021
Telstar
2-2
Jong AZ
Almere City FC
3-0
FC Dordrecht
SC Cambuur
5-1
Jong PSV
MVV
1-1
Helmond Sport
18 januari 2021
Jong PSV
1-1
NAC Breda
Jong FC Utrecht
1-2
Jong Ajax
17 januari 2021
N.E.C.
0-0
SC Cambuur
16 januari 2021
TOP Oss
1-4
Telstar
15 januari 2021
Jong AZ
2-5
Almere City FC
Go Ahead Eagles
3-0
MVV
Helmond Sport
4-0
FC Den Bosch
FC Dordrecht
0-0
FC Volendam
Excelsior
1-0
FC Eindhoven
Roda JC
1-3
De Graafschap
11 januari 2021
FC Dordrecht
2-3
Jong PSV
FC Den Bosch
1-2
Jong AZ
10 januari 2021
Go Ahead Eagles
1-0
TOP Oss
9 januari 2021
Jong Ajax
2-2
Helmond Sport
8 januari 2021
NAC Breda
2-2
Roda JC
SC Cambuur
0-1
FC Volendam
Almere City FC
0-0
FC Eindhoven
De Graafschap
2-0
Telstar
N.E.C.
3-2
Excelsior
MVV
0-2
Jong FC Utrecht
5 januari 2021
TOP Oss
1-0
Jong Ajax
Jong PSV
2-3
Go Ahead Eagles
4 januari 2021
Jong FC Utrecht
3-1
FC Den Bosch
Jong AZ
0-1
Roda JC
3 januari 2021
FC Volendam
0-1
MVV
Telstar
5-2
N.E.C.
FC Eindhoven
2-5
SC Cambuur
Excelsior
0-3
NAC Breda
2 januari 2021
Almere City FC
1-0
De Graafschap
Helmond Sport
5-2
FC Dordrecht
21 december 2020
Jong Ajax
1-2
Telstar
Jong PSV
1-2
Almere City FC
20 december 2020
Roda JC
0-3
Go Ahead Eagles
Excelsior
0-1
SC Cambuur
19 december 2020
N.E.C.
0-1
TOP Oss
De Graafschap
3-1
Jong FC Utrecht
18 december 2020
Jong AZ
2-2
Helmond Sport
MVV
3-1
FC Dordrecht
NAC Breda
3-0
FC Volendam
FC Den Bosch
1-1
FC Eindhoven
14 december 2020
Roda JC
2-2
Helmond Sport
Jong FC Utrecht
0-1
TOP Oss
12 december 2020
FC Eindhoven
4-0
MVV
SC Cambuur
2-0
Jong AZ
FC Dordrecht
1-2
N.E.C.
11 december 2020
De Graafschap
2-2
Jong Ajax
Go Ahead Eagles
0-0
NAC Breda
Telstar
2-3
Almere City FC
Jong FC Utrecht
3-2
Excelsior
TOP Oss
3-2
Jong PSV
FC Volendam
6-0
FC Den Bosch
7 december 2020
Excelsior
2-3
FC Volendam
Jong Ajax
1-1
FC Eindhoven
6 december 2020
NAC Breda
0-1
FC Dordrecht
FC Den Bosch
2-2
N.E.C.
5 december 2020
Jong PSV
1-1
Roda JC
Jong AZ
0-1
TOP Oss
4 december 2020
Helmond Sport
0-2
Go Ahead Eagles
Almere City FC
4-1
Jong FC Utrecht
Telstar
1-2
SC Cambuur
MVV
2-3
De Graafschap
1 december 2020
Go Ahead Eagles
0-1
Jong AZ
30 november 2020
N.E.C.
2-1
MVV
Jong FC Utrecht
1-2
Telstar
Jong PSV
0-1
SC Cambuur
29 november 2020
FC Eindhoven
3-2
De Graafschap
28 november 2020
FC Dordrecht
3-1
Jong Ajax
Roda JC
3-1
Excelsior
27 november 2020
FC Volendam
2-2
Almere City FC
Helmond Sport
1-0
Jong PSV
TOP Oss
0-0
NAC Breda
SC Cambuur
3-1
FC Den Bosch
24 november 2020
Jong PSV
1-1
Jong FC Utrecht
23 november 2020
Jong Ajax
1-1
FC Volendam
Jong AZ
0-3
N.E.C.
21 november 2020
Almere City FC
3-0
Go Ahead Eagles
FC Eindhoven
2-4
NAC Breda
20 november 2020
Jong FC Utrecht
2-1
Helmond Sport
FC Den Bosch
2-2
Jong Ajax
MVV
3-3
Jong PSV
FC Volendam
1-1
TOP Oss
Excelsior
4-1
Jong AZ
N.E.C.
1-1
Roda JC
19 november 2020
De Graafschap
0-2
SC Cambuur
Telstar
2-0
FC Dordrecht
15 november 2020
SC Cambuur
7-2
Almere City FC
Go Ahead Eagles
3-0
FC Den Bosch
14 november 2020
Roda JC
2-0
MVV
NAC Breda
1-0
Telstar
FC Dordrecht
0-2
De Graafschap
13 november 2020
TOP Oss
0-1
FC Eindhoven
Helmond Sport
2-1
Excelsior
11 november 2020
De Graafschap
1-0
NAC Breda
10 november 2020
Telstar
1-2
Go Ahead Eagles
Excelsior
3-0
TOP Oss
9 november 2020
Jong FC Utrecht
2-0
Roda JC
FC Eindhoven
5-1
FC Dordrecht
7 november 2020
SC Cambuur
2-3
Jong Ajax
De Graafschap
2-5
FC Volendam
6 november 2020
N.E.C.
2-2
Helmond Sport
Almere City FC
2-0
Jong AZ
FC Den Bosch
1-2
Jong PSV
MVV
1-4
NAC Breda
3 november 2020
FC Dordrecht
0-3
Jong FC Utrecht
2 november 2020
Jong AZ
1-1
Telstar
1 november 2020
FC Volendam
2-0
FC Eindhoven
31 oktober 2020
Roda JC
0-0
FC Den Bosch
Go Ahead Eagles
0-0
Excelsior
30 oktober 2020
NAC Breda
0-1
N.E.C.
TOP Oss
0-2
De Graafschap
Jong Ajax
1-4
Almere City FC
Helmond Sport
1-1
MVV
23 oktober 2020
De Graafschap
2-1
Jong PSV
FC Den Bosch
0-1
Excelsior
SC Cambuur
3-0
Roda JC
FC Eindhoven
3-0
Jong AZ
Almere City FC
2-0
NAC Breda
FC Volendam
7-1
FC Dordrecht
Telstar
2-0
Helmond Sport
N.E.C.
2-1
Go Ahead Eagles
MVV
1-5
Jong Ajax
20 oktober 2020
TOP Oss
2-0
FC Den Bosch
NAC Breda
0-4
SC Cambuur
Jong PSV
1-1
N.E.C.
19 oktober 2020
Jong AZ
2-6
FC Volendam
Roda JC
1-1
Telstar
Jong Ajax
3-2
Jong FC Utrecht
Helmond Sport
1-2
De Graafschap
18 oktober 2020
FC Dordrecht
2-2
Almere City FC
17 oktober 2020
Go Ahead Eagles
3-0
FC Eindhoven
16 oktober 2020
FC Volendam
5-1
Jong PSV
Excelsior
2-0
MVV
Jong FC Utrecht
1-4
N.E.C.
Jong Ajax
3-2
Jong AZ
15 oktober 2020
FC Den Bosch
1-1
Almere City FC
13 oktober 2020
Go Ahead Eagles
0-0
De Graafschap
12 oktober 2020
FC Den Bosch
1-2
Helmond Sport
11 oktober 2020
SC Cambuur
5-0
FC Dordrecht
10 oktober 2020
Telstar
1-1
TOP Oss
Almere City FC
2-1
Roda JC
MVV
0-2
Go Ahead Eagles
9 oktober 2020
FC Eindhoven
1-1
Excelsior
6 oktober 2020
Helmond Sport
1-5
SC Cambuur
5 oktober 2020
TOP Oss
2-0
FC Dordrecht
Excelsior
1-2
De Graafschap
4 oktober 2020
Roda JC
1-1
FC Volendam
3 oktober 2020
N.E.C.
6-0
FC Eindhoven
2 oktober 2020
NAC Breda
4-0
Jong Ajax
Jong AZ
3-3
MVV
Go Ahead Eagles
2-3
Jong FC Utrecht
Jong PSV
3-0
Telstar
29 september 2020
FC Eindhoven
3-3
Roda JC
28 september 2020
Telstar
6-1
FC Den Bosch
Jong Ajax
3-0
Excelsior
27 september 2020
FC Volendam
0-0
Go Ahead Eagles
De Graafschap
2-0
N.E.C.
26 september 2020
NAC Breda
2-1
Jong PSV
25 september 2020
SC Cambuur
5-2
Jong FC Utrecht
MVV
3-0
TOP Oss
FC Dordrecht
2-0
Jong AZ
Almere City FC
2-0
Helmond Sport
22 september 2020
FC Den Bosch
2-0
MVV
Excelsior
1-2
Telstar
21 september 2020
Jong FC Utrecht
0-2
NAC Breda
Jong AZ
7-3
De Graafschap
20 september 2020
N.E.C.
0-1
Almere City FC
19 september 2020
TOP Oss
2-2
SC Cambuur
18 september 2020
Go Ahead Eagles
0-3
Jong Ajax
Roda JC
4-0
FC Dordrecht
Jong PSV
1-2
FC Eindhoven
Helmond Sport
0-1
FC Volendam
15 september 2020
FC Volendam
1-3
N.E.C.
Almere City FC
3-0
TOP Oss
14 september 2020
Jong FC Utrecht
1-2
Jong AZ
NAC Breda
2-1
FC Den Bosch
Jong Ajax
1-2
Jong PSV
13 september 2020
Telstar
1-2
MVV
12 september 2020
De Graafschap
4-0
Roda JC
11 september 2020
Jong AZ
1-4
Jong PSV
SC Cambuur
0-2
Go Ahead Eagles
N.E.C.
2-1
Jong Ajax
FC Volendam
0-1
Jong FC Utrecht
FC Dordrecht
1-3
Excelsior
FC Eindhoven
0-0
Helmond Sport
6 september 2020
Helmond Sport
0-2
NAC Breda
FC Den Bosch
2-1
FC Dordrecht
Excelsior
4-6
Almere City FC
5 september 2020
Roda JC
3-0
TOP Oss
MVV
1-7
SC Cambuur
FC Eindhoven
2-3
Telstar
31 augustus 2020
De Graafschap
4-2
FC Den Bosch
30 augustus 2020
Almere City FC
0-0
MVV
FC Dordrecht
0-0
Go Ahead Eagles
Jong Ajax
0-4
Roda JC
Telstar
2-2
FC Volendam
29 augustus 2020
NAC Breda
6-1
Jong AZ
TOP Oss
1-2
Helmond Sport
Jong PSV
1-6
Excelsior
28 augustus 2020
SC Cambuur
2-0
N.E.C.
Jong FC Utrecht
1-2
FC Eindhoven

De gepubliceerde uitslagen zijn tot 5 volledige werkdagen na de respectievelijke speeldag onder voorbehoud

* Wint na verlenging

** Wint na strafschoppen

Om je bezoek aan onze websites optimaal te laten verlopen, maken wij gebruik van cookies. Cookies om het verkeer over onze sites te analyseren en cookies om (advertentie)inhoud te personaliseren en sociale media content aan te bieden. Natuurlijk vinden wij je privacy belangrijk, daarom kun je deze cookie-instellingen zelf beheren. Hoe wij omgaan met de gegevens die op basis van de geplaatste cookies verkregen zijn, leggen wij uit in onze cookie- en privacyverklaring.