Jupiler League uitslagen

23 oktober 2017
FC Oss
-
Jong AZ

20 oktober 2017
Jong AZ
2-1
FC Emmen
Jong FC Utrecht
2-1
MVV
Jong PSV
3-2
RKC Waalwijk
FC Dordrecht
1-1
De Graafschap
FC Volendam
0-2
N.E.C.
Go Ahead Eagles
4-1
Jong Ajax
Fortuna Sittard
2-2
FC Eindhoven
Helmond Sport
1-2
Telstar
FC Oss
1-1
FC Den Bosch
Almere City FC
1-1
SC Cambuur

16 oktober 2017
Jong Ajax
3-0
Almere City FC
Jong AZ
1-3
Helmond Sport
15 oktober 2017
De Graafschap
1-1
Go Ahead Eagles
13 oktober 2017
FC Den Bosch
1-0
Jong FC Utrecht
N.E.C.
2-0
RKC Waalwijk
SC Cambuur
1-3
FC Oss
FC Emmen
3-1
Jong PSV
FC Eindhoven
1-0
FC Volendam
MVV
1-2
Fortuna Sittard
Telstar
3-0
FC Dordrecht

8 oktober 2017
RKC Waalwijk
1-1
FC Den Bosch
6 oktober 2017
Jong Ajax
2-1
Jong FC Utrecht
Jong PSV
1-2
Jong AZ
FC Emmen
2-0
SC Cambuur
FC Dordrecht
4-3
FC Eindhoven
FC Volendam
3-4
Telstar
Fortuna Sittard
1-2
N.E.C.
Helmond Sport
0-2
De Graafschap
FC Oss
1-6
Go Ahead Eagles
Almere City FC
3-2
MVV

29 september 2017
Jong AZ
1-2
FC Eindhoven
De Graafschap
2-2
FC Emmen
FC Den Bosch
5-0
Jong PSV
Jong FC Utrecht
0-0
Helmond Sport
N.E.C.
4-1
MVV
SC Cambuur
1-1
RKC Waalwijk
FC Dordrecht
2-2
FC Volendam
Go Ahead Eagles
2-1
Almere City FC
Telstar
0-6
Fortuna Sittard
FC Oss
0-3
Jong Ajax

25 september 2017
Jong Ajax
1-1
Telstar
Jong PSV
3-3
N.E.C.
22 september 2017
RKC Waalwijk
2-2
Jong FC Utrecht
FC Emmen
0-0
Go Ahead Eagles
FC Eindhoven
0-1
FC Den Bosch
FC Volendam
0-0
De Graafschap
Fortuna Sittard
5-1
Jong AZ
Helmond Sport
1-2
FC Dordrecht
MVV
1-1
SC Cambuur
Almere City FC
2-2
FC Oss

15 september 2017
Jong FC Utrecht
1-4
De Graafschap
N.E.C.
1-1
FC Emmen
RKC Waalwijk
0-1
FC Eindhoven
FC Dordrecht
1-1
Almere City FC
Go Ahead Eagles
1-3
SC Cambuur
Fortuna Sittard
1-0
FC Volendam
Helmond Sport
1-4
Jong Ajax
MVV
0-0
Jong PSV
Telstar
3-2
FC Den Bosch
FC Oss
WOV
Jong AZ

12 september 2017
Jong AZ
2-2
Telstar
11 september 2017
Jong Ajax
1-1
RKC Waalwijk
8 september 2017
De Graafschap
1-2
MVV
FC Den Bosch
3-0
N.E.C.
SC Cambuur
2-2
Jong FC Utrecht
FC Emmen
0-0
Fortuna Sittard
FC Eindhoven
1-2
Jong PSV
Go Ahead Eagles
1-1
FC Volendam
FC Oss
3-1
FC Dordrecht
Almere City FC
3-1
Helmond Sport

3 september 2017
FC Volendam
0-1
SC Cambuur
2 september 2017
RKC Waalwijk
0-0
De Graafschap
1 september 2017
Jong FC Utrecht
1-0
Jong AZ
N.E.C.
2-1
FC Eindhoven
Jong PSV
0-3
Jong Ajax
FC Dordrecht
2-2
FC Emmen
Fortuna Sittard
2-1
Almere City FC
Helmond Sport
1-1
Go Ahead Eagles
MVV
3-0
FC Den Bosch
Telstar
3-3
FC Oss

25 augustus 2017
Jong Ajax
4-2
Fortuna Sittard
Jong AZ
2-1
RKC Waalwijk
De Graafschap
2-0
SC Cambuur
FC Emmen
1-1
FC Eindhoven
FC Dordrecht
2-1
Jong FC Utrecht
Go Ahead Eagles
1-1
N.E.C.
Helmond Sport
1-2
Jong PSV
Telstar
0-0
MVV
FC Oss
1-0
FC Volendam
Almere City FC
1-1
FC Den Bosch

21 augustus 2017
Jong FC Utrecht
0-3
FC Oss
Jong PSV
2-2
De Graafschap
18 augustus 2017
FC Den Bosch
1-3
Jong AZ
N.E.C.
3-1
Almere City FC
RKC Waalwijk
0-2
FC Emmen
SC Cambuur
1-2
Jong Ajax
FC Eindhoven
2-2
Telstar
FC Volendam
2-2
Helmond Sport
Fortuna Sittard
5-1
FC Dordrecht
MVV
4-3
Go Ahead Eagles

De gepubliceerde uitslagen zijn tot 5 volledige werkdagen na de respectievelijke speeldag onder voorbehoud

* Wint na verlenging

** Wint na strafschoppen

Terug naar boven