Zes duels met videoreferee in 1e ronde KNVB Beker

KNVB Media
KNVB Media
13 september, 12:00

De videoreferee is ook dit seizoen actief tijdens het toernooi om de KNVB Beker. - Foto: KNVB Media

Tijdens de 1e ronde van het toernooi om de KNVB Beker heeft de arbitrage bij zes duels de beschikking over de videoreferee. De wedstrijden vinden plaats op dinsdag 19, woensdag 20 en donderdag 21 september. De videoreferee komt tijdens elke speeldag twee keer in actie.

Inzet Videoreferee

WedstrijdDatumVARAssistent-VAR
RKC Waalwijk - Sparta Rotterdamdi. 19 september (18.30 uur)Van BoekelManschot
MVV - AZdi. 19 september (20.45 uur)JanssenMulder
Scheveningen - Ajaxwo. 20 september (18.30 uur)MakkelieBax
Feyenoord - ADO Den Haagwo. 20 september (20.45 uur)KamphuisVan de Graaf
Hercules - FC Groningendo. 21 september (18.30 uur)Van BoekelVan de Graaf
SDC Putten - PSVdo. 21 september (20.45 uur)LindhoutBax

Aanstellingen KNVB Beker 1e ronde

WedstrijdDatumScheidsrechterAssistentenVierde official
Zwaluwen - FC Den Boschdi. 19 september (17.00 uur)RozendalJanssen en Van MarrewijkGansner
RKC Waalwijk - Sparta Rotterdamdi. 19 september (18.30 uur)NijhuisBalder en BlueminkDieperink
Genemuiden SC - De Treffersdi. 19 september (19.45 uur)DrögeLeferink en Van MunKeijl
Sparta Nijkerk - FC Eindhovendi. 19 september (19.45 uur)Van HerkBeijer en de GrootVan der Pol
GVVV - FC Dordrechtdi. 19 september (19.45 uur)GerretsVan der Vrande en BeenVos
Barendrecht - Go Ahead Eaglesdi. 19 september (19.45 uur)Van der EijkFrijn en KucukerbirSahiner
Noordwijk - Fortuna Sittarddi. 19 september (19.45 uur)RupertiWeterings en PersoonNagtegaal
Quick Boys - FC Volendamdi. 19 september (19.45 uur)Van der GraafOzinga en OvertoomDe Cock
Rijnsburgse Boys - Heracles Almelodi. 19 september (19.45 uur)PérezNanninga en Van KampenCantineau
Kozakken Boys - De Graafschapdi. 19 september (19.45 uur)MulderKoopman en MiedemaTimmer
FC Emmen - N.E.C.di. 19 september (19.45 uur)Van den KerkhofLapar en LangelandWinkel
Helmond Sport - SC Cambuurdi. 19 september (19.45 uur)BaxKetting en TrijtVries
FC Oss - Almere City FCdi. 19 september (19.45 uur)KamphuisHubers en IniaVoncken
MVV - AZdi. 19 september (20.45 uur)MakkelieDiks en SteegstraMartens
Swift - Vitessewo. 20 september (17.00 uur)DieperinkAdriaans en Van RijnsbergenRozendal
Capelle - Roda JCwo. 20 september (17.00 uur)KooijVan Vlokhoven en KempingaRuperti
Scheveningen - Ajaxwo. 20 september (18.30 uur)KuipersVan Zuilen en ZeinstraVan Herk
Staphorst - Koninklijke HFCwo. 20 september (19.45 uur)CantineauVan Hout en SteegBronsvoort
ONS Sneek - FC Twentewo. 20 september (19.45 uur)LindhoutVandeursen en BoddeBos
Ajax (amateurs) - FC Utrechtwo. 20 september (19.45 uur)MartensHoekstra en RibbinkHensgens
De Dijk - HHC Hardenbergwo. 20 september (19.45 uur)BijlMeijers en van RijnDe Winter
VVSB - Telstarwo. 20 september (19.45 uur)TeubenOsseweijer en WaleveldDe Brito Roque
FC Lisse - Hoekwo. 20 september (19.45 uur)NagtegaalWestenberg en Van WestingKloet
Katwijk - Ter Leedewo. 20 september (19.45 uur)Van der LaanVan der Waaij en WeteringsSchul
CSV Apeldoorn - Willem IIwo. 20 september (19.45 uur)OostromHonig en KleinjanDröge
Excelsior - SC Heerenveenwo. 20 september (19.45 uur)HiglerJanson en SiebertPérez
Achilles '29 - NAC Bredawo. 20 september (19.45 uur)ManschotDobre en ZijlstraVeekamp
Feyenoord - ADO Den Haagwo. 20 september (20.45 uur)Van BoekelVan de Ven en Van DongenVan den Kerkhof
De Meern - PEC Zwolledo. 21 september (17.00 uur)GözübüyükSchaap en LangkampVos
Hercules - FC Groningendo. 21 september (18.30 uur)BlomGoossens en De VriesVan der Eijk
Blauw Geel'38 - VVV-Venlodo. 21 september (19.45 uur)MulderPolman en StrijkerDe Cock
SDC Putten - PSVdo. 21 september (20.45 uur)JanssenDe Nas en BrondijkKooij

KNVB BekerAlles over de KNVB Beker.

Gerelateerd nieuws

Laatste artikelen

Terug naar boven