Overschrijvingen uit het buitenland

UITGEGEVEN: dinsdag, 11 oktober 2011 07:54 LAATST GEWIJZIGD: dinsdag, 11 oktober 2011 11:53

De KNVB is de laatste weken een aantal keren geconfronteerd met spelers afkomstig vanuit het buitenland, waarbij zowel de club als de speler onvoldoende op de hoogte waren van de regelgeving die hiervoor van toepassing is.

Indien een speler afkomstig is uit het buitenland, is altijd overschrijving nodig. Zonder toestemming van de KNVB in Zeist is een speler niet speelgerechtigd voor een Nederlandse club. Ook niet als hij over een spelerspas beschikt. De procedure hoe te handelen bij internationale overschrijvingen is precies beschreven in hoofdstuk 5.3 van het Bewaarnummer. De informatie is hier terug te lezen. Alle internationale overschrijvingen lopen via de KNVB in Zeist.
 
Bij vragen over internationale overschrijving kan contact worden opgenomen met Marike Koopman (e-mail: amateurvoetbal@knvb.nl). Doel van deze informatie is dat verenigingen spelers afkomstig vanuit het buitenland niet zonder toestemming van de KNVB aan wedstrijden van laten deelnemen.



STUUR DE LINK VAN DIT ARTIKEL NAAR: