english
Sponsors en Mediapartners sponsors mediapartner
 
15 maart 2010
Wat doe jij
Eredivisienieuws
Districten
Downloads & documenten
Veldbezetting via Sportlink Club
print

De veldbezetting van de verenigingen is vanaf vrijdag 5 maart te bekijken in Sportlink Club. Onlangs zijn de secretarissen van de verenigingen op de hoogte gebracht van dit nieuwe systeem.

De persoon binnen de vereniging die het onderdeel wedstrijdzaken in zijn portefeuille heeft en geautoriseerd is voor Sportlink Club, kan tot en met donderdag 11 maart de thuiswedstrijden bekijken die gepland staan voor 3/5 april (Pasen) en 10/11 april. Hij of zij kan waar nodig zelf de aanvangstijden van de wedstrijden aanpassen.

Na 12 maart is het programma dat tot dan toe gemaakt is definitief en wordt het gepubliceerd op www.voetbal.nl en in Sportlink. Voor het gemak is hier de handleiding veldbezetting te downloaden.

Let op: 3 en 5 april zijn data in het paasweekeinde. Voor teams uit de categorie A kan het zijn dat er in dit weekend 2 wedstrijden gepland staan. Indien een zaterdagteam op Paasmaandag speelt, dan is de aanvangstijd 17.00 uur. Dit kan niet aangepast worden. Hetzelfde geldt voor de zondagteams die op Paaszaterdag moeten spelen. In overleg met de tegenstander mag de tijd wel gewijzigd worden.

 

Uitgegeven: vrijdag, 16 oktober 2009 12:22
Laatst gewijzigd: maandag, 8 maart 2010 09:29

 

WK-bid
Alles over thebid, het project om het WK naar Nederland en België te halen.
Direct rood en dan?

Amateurvoetballers kunnen mogelijk een schikkingsvoorstel verwachten.

Nieuws uit de districten
  FAQ | Contact | Privacystatement / Gebruiksvoorwaarden | Efactuur | Downloads & documenten